• Default Alternative Text

  Pokój dziecięcy

  Bezpieczeństwo i wygoda najmłodszych.

  Pokój dziecięcy

  Dzieci tak szybką rosną. Zadbaj o to, by ich pokój nadążał za zmieniającymi się potrzebami i zainteresowaniami. Dobrym pomysłem — niezależnie od obecnego wieku Twoich pociech — będzie wyposażenie pokoju w odpowiednią liczbę gniazd zasilających i złączy multimedialnych, dla telewizorów i komputerów. Pomyśl tylko o odrabianiu lekcji! Ciekawość małych dzieci nie zna granic, dlatego wszystkie gniazda powinny chronić użytkownika przed porażeniem elektrycznym. Wystarczy odrobina zapobiegliwości, by stworzyć dzieciom praktyczne i bezpieczne miejsce do snu, nauki i zabawy.
  • Default Alternative Text Łączniki i gniazda Przepięknie wykonane łączniki i gniazda podkreślą jakość wystroju wnętrza.
  • Znajdź inspiracje do aranżacji sypialni z wykorzystaniem produktów Schneider Electric Czujniki ruchu Czujniki ruchu zapewniają bezpieczeństwo i działają niezawodnie.
  • W ofercie Schneider Electric znajdziesz wspaniałe pomysły na remont pokoju dziecięcego Gniazda komputerowe i telefoniczne Gniazda komputerowe i telefoniczne zapewnią Ci komfort w każdym pomieszczeniu.