• Renovate your entry hall with Schneider Electric safety and energy saving products

    Wejście i przedpokój

    Wracaj do domu z przyjemnością.

Wejście i korytarz

Wejście i korytarz to przestrzeń, którą jako pierwszą widzą osoby przychodzące do Twojego domu. Jest to także próg oddzielający Twoją rodzinę od świata zewnętrznego. Tutaj ważne jest oświetlenie, alarm i inne praktyczne funkcje. Warto pomyśleć o podłączeniu oświetlenia do czujników ruchu, tak aby światło włączało się, gdy ktoś wejdzie. Równie ważne są akcenty dekoracyjne, dzięki którym przebywanie nawet w najmniejszym przedsionku może być przyjemne. Stylistyczne dopasowanie gniazd i łączników do pozostałych elementów wystroju nada wnętrzu harmonijny wygląd.
  • Renovate your entry hall with Schneider Electric safety and energy saving products Czujniki ruchu Czujniki ruchu zapewniają bezpieczeństwo i działają niezawodnie.
  • Remontujesz przedpokój? Sięgnij po bezpieczne produkty Schneider Electric, które pomogą Ci oszczędzać energię Szafki elektryczne Szafki do zabudowy aparatury elektrycznej w mieszkaniach i domach.
  • Remontujesz przedpokój? Sięgnij po bezpieczne produkty Schneider Electric, które pomogą Ci oszczędzać energię Zabezpieczenie, kontrola i sterowanie instalacji Zadbaj o swoje bezpieczeństwo oraz kontrolę i sterowanie w instalacjach elektrycznych.
  • Renovate your entry hall with Schneider Electric safety and energy saving products Łączniki i gniazda Oferujemy łączniki i gniazda w szerokiej gamie atrakcyjnych kolorów, modeli, materiałów i wykończeń.