• Install energy saving solutions in your garage with Schneider Electric

    Garaż

    Zadbaj o bezpieczeństwo i wygodę użytkowania garażu.

Garaż

Garaże przy współczesnych domach pełnią coraz częściej dwie, a nawet trzy różne funkcje. Przestrzeń jest tak cenna, że w wielu garażach urządza się przeróżne składziki, a nawet warsztaty do majsterkowania. Tym bardziej warto zadbać o bezpieczeństwo i wygodę użytkowania garażu. Takie detale, jak oświetlenie sprzężone z czujnikami ruchu, przynoszą oszczędność energii. Na bezpieczeństwo i wydajność pracy wpływa właściwe rozmieszczenie gniazd i zabezpieczenie ich przed wodą oraz pyłem — zwłaszcza jeśli w garażu spędzasz aktywnie czas na majsterkowaniu. Mamy w ofercie mnóstwo różnych rozwiązań, podobnie jak mnóstwo jest zastosowań miejsca, w którym kiedyś po prostu trzymało się samochód.
  • Install energy saving solutions in your garage with Schneider Electric Serie natynkowe i wodoszczelne Na zewnątrz potrzebujesz produktów o podwyższonym stopniu ochrony.
  • Zamontuj w garażu oferowane przez Schneider Electric rozwiązania ograniczające zużycie energii Szafki elektryczne Szafki do zabudowy aparatury elektrycznej w mieszkaniach i domach.
  • Zamontuj w garażu oferowane przez Schneider Electric rozwiązania ograniczające zużycie energii Zabezpieczenie, kontrola i sterowanie instalacji Zadbaj o swoje bezpieczeństwo oraz kontrolę i sterowanie w instalacjach elektrycznych.
  • Install energy saving solutions in your garage with Schneider Electric Czujniki ruchu Czujniki ruchu zapewniają bezpieczeństwo i działają niezawodnie.
  • Renovate your entry hall with Schneider Electric safety and energy saving products Łączniki i gniazda Oferujemy łączniki i gniazda w szerokiej gamie atrakcyjnych kolorów, modeli, materiałów i wykończeń.