• Find inspiration to renovate your living room with Schneider Electric products

    Salon

    W salonie koncentruje się życie Twojej rodziny.

Salon

W salonie koncentruje się życie Twojej rodziny. To tutaj odpoczywacie i spędzacie ze sobą czas. Tutaj zapraszacie przyjaciół. Odpowiednie oświetlenie i wyposażenie elektryczne pomoże uczynić z pokoju dziennego najbardziej komfortowy pokój w domu. Pomyśl tylko o takich przydatnych detalach, jak automatyczne włączenie i gaszenie światła po wejściu do i wyjściu z pokoju, wygodne sterowanie systemami multimediami, automatyczna regulacja temperatury — i o sterowaniu tym wszystkim za pomocą jednego pilota. Właśnie tego rodzaju detale sprawiają, że Twój dom staje się miejscem ucieczki od zgiełku świata.
  • Odnajdź w produktach Schneider Electric inspirację do aranżacji swojego salonu Łączniki i gniazda Przepięknie wykonane łączniki i gniazda podkreślą jakość wystroju wnętrza.
  • Odnajdź w produktach Schneider Electric inspirację do aranżacji swojego salonu Ściemniacze Zautomatyzowane i sterowane ręcznie rozwiązanie oświetleniowe dla każdego pokoju i domu.
  • Odnajdź w produktach Schneider Electric inspirację do aranżacji swojego salonu Gniazda multimedialne Gniazda multimedialne są dedykowane do rozprowadzania np. sygnału radiowego lub telewizyjnego.