• Default Alternative Text

  Oszczędzanie energii

  Energooszczędne rozwiązania pozwolą Ci zaoszczędzić pieniądze


  Home-YP-ED-SA_04

  Dzięki automatyce można oszczędzać energię

  Zapominasz gasić światło? Czujniki ruchu sprawią, że lampy i skonfigurowane aranżacje świetlne będą automatycznie włączać się i wyłączać w zależności od tego, w którym pokoju się znajdujesz. Intensywność oświetlenia może być też regulowana automatycznie z uwzględnieniem ilości naturalnego światła wpadającego do pomieszczenia.
   
  Idealna atmosfera przy optymalnym zużyciu energii
  Światła nie zawsze muszą świecić maksymalną jasnością, niepotrzebnie zużywając energię. A Ty nie musisz wszystkiego wyłączać, aby ją oszczędzać. Wystarczy wybrać wcześniej przygotowaną aranżację świetlną, aby cieszyć się idealną atmosferą, a przy tym nie zużywać niepotrzebnie energii.
   
  Harmonogram oświetlenia zapewnia poczucie bezpieczeństwa, jednocześnie pozwalając oszczędzać energię
  Zaprogramuj łączniki czasowe według swojego upodobania, aby automatycznie włączać i wyłączać oświetlenie o wybranych porach dnia, zniechęcając potencjalnych intruzów, symulując obecność domowników, jednocześnie pozwalając zaoszczędzić energię.

  Prostota ułatwia wyrobienie ekologicznych nawyków

  Zużycie energii pod kontrolą
  Funkcja monitorowania poboru mocy pozwala błyskawicznie sprawdzić bieżące, dzienne, tygodniowe i miesięczne zużycie energii przedstawione w kilowatogodzinach, realnej kwocie do zapłaty czy wielkości pozostawionego śladu węglowego. Zużycie możesz kontrolować na ekranie iPhone'a lub komputera w dowolnej chwili i dowolnym miejscu.

  Zdalny dostęp pozwala wyeliminować straty energii
  Zaloguj się do swojej instalacji z telefonu komórkowego lub komputera, aby sprawdzić, czy w domu wszystko jest na pewno wyłączone. Niepotrzebnie działające sprzęty można wyłączać zdalnie, a nie dopiero po powrocie do domu.


  Home-YP-ED-SA_03