• Aerial view of a smart city at night, smart buildings.

  Efektywne i inteligentne budynki

  Rosnąca liczba ludności obszarów miejskich i coraz większe zużycie energii elektrycznej sprawiają, że wdrożenie innowacji w budynkach jeszcze nigdy nie było aż tak ważne. Zapoznaj się z opracowanym przez nas materiałem, aby dowiedzieć się, jak Schneider Electric wykorzystuje przełomowe technologie, tworząc budynki na miarę przyszłości.

  Dowiedz się więcej
 • Default Alternative Text

  Systemy dla inteligentnych budynków

  Inteligentne budynki już istnieją. Nadszedł ich czas. Odkryj rozwiązania Discover EcoStruxure Building i najnowsze systemy automatyzacji i zarządzania, które poprawią wydajność energetyczną budynków, uczynią je przyjaznymi dla środowiska i miłymi dla lokatorów.

  Zobacz rozwiązania dla dużych budynkówZobacz rozwiązania dla małych i średnich budynków
 • Default Alternative Text

  Zarządzanie energią budynków

  Firma Schneider Electric z dumą ogłasza, że znów jest numerem 1 w raporcie Navigant Research Leaderboard Report dotyczącym systemów zarządzania energią budynków.

  Czytaj dalej
 • Default Alternative Text

  Zrównoważony rozwój zagościł w hotelach Hilton

  Międzynarodowa sieć hoteli poprawia wydajność i zwiększa zadowolenie klientów, korzystając z rozwiązania EcoStruxure Building.

  Obejrzyj filmCzytaj dalej

  EcoStruxure™ Building

  Od projektu po integrację i oddanie do użytku: rozwiązanie EcoStruxure™ Building to najlepsza w tej klasie wydajność inżynieryjna budynku. W połączeniu z naszymi zasobami i usługami, zapewniamy efektywność w całym cyklu życia budynku, jak również komfort dla użytkowników obiektu.
  Tekst domyślny
  • Efektywne i inteligentne budynki

   Rosnąca liczba ludności obszarów miejskich i coraz większe zużycie energii elektrycznej sprawiają, że wdrożenie innowacji w budynkach jeszcze nigdy nie było aż tak ważne. Poznaj naszą interaktywną relację, aby zobaczyć jak firma Schneider Electric wykorzystuje technologię przebiciową w budynkach przyszłości.

   Dowiedz się więcej
   Aerial view of a smart city at night, smart buildings.
  • Strategia dla inteligentnych budynków Nowy raport firmy Verdantix

   Raport firmy Verdantix pozycjonuje rozwiązania EcoStruxure™ jako podstawę strategii dla inteligentnych budynków wykorzystującą Internet of Things (IoT) do poprawy jakości korzystania z budynków, jednocześnie obniżając koszty i poprawiając wydajność infrastruktury.

   Pobierz
   Default Alternative Text
  • Pięć prognoz dla świata IoT: od czujników po rozwiązania biznesowe

   Zdobądź cenną wiedzę fachowców z całego świata. Skorzystaj z raportu dostępnego tylko u nas, aby zobaczyć, jak przyszłość urządzeń IoT wpłynie na działalność Twojej firmy.

   Pobierz raport
   Tekst domyślny
   • Tekst domyślny
    Systemy budynków Inteligentne budynki już istnieją. Nadszedł ich czas. Poznaj innowacje w dziedzinie automatyki budynków i systemów zarządzania, które sprawią, że każdy budynek — niezależnie od wielkości — będzie bardziej efektywny energetycznie oraz przyjazny dla środowiska i swoich użytkowników. > Więcej informacji
   • Tekst domyślny
    Hotele Innowacyjne rozwiązania pozwalające obniżyć koszty i zyskać trwałą wartość w obrębie wszystkich aspektów prowadzenia hotelu, od sal konferencyjnych po pokoje gościnne i nie tylko. Prawdziwe innowacje na każdym poziomie. Odkryj, jak to możliwe
   • Tekst domyślny
    Służba zdrowia Bezpieczeństwo, niezawodność, komfort i lepsza sytuacja finansowa szpitala — dzięki innowacjom zaczynającym się na stopniu izby przyjęć, a kończącym na biurze zarządu. Bo z innowacjami na każdym poziomie możesz więcej. Więcej informacji
   • Tekst domyślny
    Sektor biomedyczny Przemysł biotechniczny i producenci leków na całym świecie korzystają z rozwiązania EcoStruxure Building, aby przestrzegać przepisów, zmniejszać koszty i ograniczać wpływ na środowisko. Więcej informacji
   • Tekst domyślny
    Bankowość i finanse Instytucje finansowe i banki na świecie korzystają z rozwiązania EcoStruxure Building, aby osiągnąć zrównoważony rozwój, zarządzać ryzykiem i skutecznie przechodzić na technologię cyfrową. Więcej informacji
   • Tekst domyślny
    Internet rzeczy a budynki Innowacyjne rozwiązania sprzyjające środowisku zapewniającemu użytkownikom budynku komfort, bezpieczeństwo i łączność. > Odkryj, jak to możliwe

   Ochrona przed cyberzagrożeniami dla systemów zarządzania budynkami

   Zagrożenie cyberatakami jest coraz większe, dlatego musimy poświęcać większą uwagę integralności systemów zarządzania budynkami. Ta dokumentacja opisuje istniejące zagrożenia i oferuje zalecenia w zakresie wdrażania metodologii „kompleksowej obrony” dla systemów zarządzania budynkami.
   Pobierz dokumentację