• Network servers racks with skyline

  Równoważenie ryzyka podczas modernizacji centrum danych

  Modernizacja centrum danych to trudne przedsięwzięcie. Skuteczność w tej materii wymaga odpowiedniego doboru rozwiązań chmurowych, kolokacji i zasobów na miejscu. Podjęte w tym zakresie wybory będą mieć ogromny wpływ na wydajność firmy.

  Przeczytaj raport
 • Default Alternative Text

  Telefonica i Schneider Electric

  Współpraca w celu połączenia świata cyfrowego.

  Więcej informacjiSukcesy klientów

  EcoStruxure™ IT

  W środowisku sieciowym ważniejsze jest niż kiedykolwiek wcześniej, aby chronić ważne informacje i dane. Infrastruktura fizyczna centrum danych musi być na tyle elastyczna, aby sprostać zapotrzebowaniu na urządzenia IoT i dalszy rozwój, zarówno w chmurze jak i na krańcach sieci, bez ustępstw w kwestii dostępności i wydajności operacyjnej.
  Tekst domyślny
  • Centra przetwarzania danych W chmurze i na brzegu sieci

   Wiodący w branży IT eksperci omawiają najnowsze trendy, wyzwania i możliwości związane z rynkiem centrów przetwarzania danych.

  • Centra przetwarzania danych Niezawodność na obrzeżach sieci

   Przedsiębiorstwa coraz częściej korzystają z infrastruktury chmurowej. Dowiedz się, jaki poziom nadmiarowości fizycznej infrastruktury IT jest Ci potrzebny.

   • Data Centers & Network Systems

    Leading provider of physical infrastructure solutions for the entire data center and its lifecycle.

    Learn more
    Two men looking at laptop computer in a network data center, energy management software, energy efficiency.
    • Tekst domyślny
     Operatorzy chmury i dostawcy usług Choć kolejne technologie cyfrowe są wdrażane coraz szybciej i na coraz większą skalę, dzięki naszym rozwiązaniom dostawcy usług kolokacji i usług chmurowych oraz telekomunikacyjnych odważnie patrzą w przyszłość. Więcej informacji
    • Kasjer w oddziale banku
     Bankowość i finanse Pomagamy sektorowi bankowemu w zakresie zrównoważonego rozwoju, zarządzania ryzykiem operacyjnym i skutecznej transformacji cyfrowej. Więcej informacji

    Dlaczego obliczenia w chmurze każą nam przemyśleć kwestie niezawodności sieci na jej obrzeżach

    Przedsiębiorstwa coraz częściej korzystają z infrastruktury chmurowej. Większa zależność od aplikacji w chmurze sprawia, że firmy muszą przemyśleć kwestię nadmiaru infrastruktury sprzętowej na miejscu (zasilanie, chłodzenie, sieć), tj. „na krawędzi sieci”.
    Pobierz dokumentację

    Historie sukcesów EcoStruxure™