• Aerial view of a smart city at night, smart buildings.

  Nowy wymiar energetyki

  Nowe megatrendy w branży energetycznej całkowicie odmieniają dotychczasowe systemy zasilania na całym świecie. Dowiedz się w jaki sposób firma Schneider Electric wykorzystuje te trendy do tworzenia innowacyjnych, połączonych technologii w świecie nowej energetyki.

  Dowiedz się więcej
 • Default Alternative Text

  Cyfrowa transformacja dla zakładów energrtycznych

  Cyfrowe transformacje sieciowe dla zoptymalizowania efektywności i maksymalizacji zasobów

  Więcej informacji
 • Default Alternative Text
  Dostarczanie energii elektrycznej w jednym z najbardziej wymagających środowisk na świecie

  W obliczu burzy

  Jak przedsiębiorstwo SA Power Networks (SAPN) i system ADMS zapewniają dostawy energii elektrycznej do 1,5 mln domostw w Australii Południowej, nie zważając na ekstremalnie trudne warunki pogodowe.

  ObejrzyjSukcesy klientów

  EcoStruxure™ Grid

  Od płynności produkcji lokalnej i integracji na obrzeżach sieci po zapewnienie równowagi pomiędzy popytem a podażą, rozwiązanie EcoStruxure™ Grid zwiększa wydajność i niezawodność zrównoważonych sieci.
  Tekst domyślny
  • Budowanie nowego świata energetyki

   W nowym świecie energetyki obowiązuje dekarbonizacja, decentralizacja i digitalizacja. Dlatego dostawcy prądu muszą przejść ewolucję.

  • W obliczu zmian

   Zakłady energetyczne zmagają się z różnymi wyzwaniami, od napływu małych i średnich generatorów prądu po niepewność w zakresie przepisów czy skomplikowaną sytuację na rynku dla dużych graczy. Odkryj co jest powodem największych zmian i jak możemy sobie z nimi radzić.

   Czytaj dalej
   Default Alternative Text
   • Tekst domyślny
    Zasilanie i sieci energetyczne Wydłuż czas pracy i wydajność systemów za sprawą innowacyjnych rozwiązań w zakresie zarządzania energią. Odkryj, jak to możliwe
   • Tekst domyślny
    Zakłady energetyczne Nowoczesny zakład energetyczny to zakład inteligentny. Nasze innowacyjne rozwiązania dla zakładów energetycznych pomagają pokonać bieżące trudności i zaspokoić potrzeby klientów zarówno dzisiaj, jak i w przyszłości. Więcej informacji
   • Tekst domyślny
    Mikrosieci Mikrosieci pozwalają tworzyć zdecentralizowaną infrastrukturę energetyczną o dużej niezawodności, odporności, wydajności i niskim wpływie na środowisko. Więcej informacji
   • Tekst domyślny
    Inteligentne miasta Przyszłość należy do inteligentnych miast oplecionych siecią połączeń. Nasze rozwiązania ds. zarządzania infrastrukturą i energetyką umożliwiają rozwój ekologicznych i inteligentnych centrów miast. Więcej informacji

   Jak stać się inteligentnym dostawcą energii

   Korzystanie z wydajnych, inteligentnych sieci, odejście od węglowych źródeł energii i świadczenie nowych usług klientom z sektora energetyki.
   Dowiedz się więcej

   Jak stworzyć i zadbać o model inteligentnej sieci

   1/1/0001

   energy management consultant with hard hat in front of window and power station

   Zakłady energetyczne na całym świecie muszą zmierzyć się z wyzwaniami stawianymi przez inteligentną sieć, które mogą w dużym stopniu wpłynąć na sposób dostarczania przez nich niezawodnej, bezpiecznej i efektywnej energii elektrycznej. Działający w czasie rzeczywistym model infrastruktury rozdziału energii to niezbędny komponent, który pozwala skutecznie realizować strategie bazujące na inteligentnej sieci.