• Default Alternative Text

  Urządzenia Przemysłowego Internetu Rzeczy (IIoT)

  Urządzenia IIoT stanowią ogromny potencjał dla branży przemysłowej. Nasza technologia sprawia, że systemy pracy i produkcji przemysłowej są bardziej bezpieczne, niezawodne, rentowne i ekologiczne.

  Poznaj szczegóły

EcoStruxure™ Plant & Machine

Obecna epoka automatyki przemysłowej jest wyjątkowo ekscytująca, gdyż urządzenia Przemysłowego Internetu Rzeczy (Industrial Internet of Things - IIoT) oferują niespotykane dotąd możliwości. 

Schneider Electric jest pionierem tego trendu technologicznego, oferując nowoczesne rozwiązania, które pozwolą znacząco ulepszyć działalność firm. Innowacja na każdym poziomie to nasza obietnica dla klientów. Realizujemy ją w ramach rozwiązania EcoStruxure™ — otwartej, interoperacyjnej architektury systemu i platformy z obsługą IoT dla zakładów i maszyn.

EcoStruxure Plant & Machine

Tekst domyślny
 • Przyszłość automatyzacji

  Przyszłość automatyzacji pozwala tworzyć nowe modele biznesowe dla lepszej rentowności operacyjnej, większego bezpieczeństwa i zrównoważonego rozwoju. Peter Martin, wiceprezes naszego działu marketingu i innowacji w biznesie, przedstawia nową, ekscytującą wizję.

  Dowiedz się więcej o przyszłości automatyzacji
 • Twoje maszyny mogą być bardziej inteligentne. To nic trudnego.

  Nazywamy je „przemysłem 4.0” lub urządzeniami typu „Industrial Internet of Things”. Nowa rewolucja przemysłowa już nadeszła i jej motorem będą inteligentne maszyny.

  Dowiedz się więcej o inteligentnych maszynach
  Food and beverage manufacturing facility, machine control, distribution management.
  Tekst domyślny

  Zmiany to dobre okazje

  Pobierz raport 451 Research i zobacz, jak architektura EcoStruxure™ przekłada się na nowe modele biznesowe. Zarejestruj się i pobierz dokument