• Default Alternative Text

  Wprowadzamy innowacje.

  Na każdym poziomie: dzięki rozwiązaniom EcoStruxure™. Dowiedz się, jak Schneider Electric wprowadza nowy wymiar energetyki w życie dzięki produktom połączonym z siecią, sterowaniu brzegowemu oraz aplikacjom, analitykom i usługom.

  Wyświetl teraz
 • Default Alternative Text

  Historie sukcesów klientów

  Zobacz, czym jest program Life Is On dla naszych klientów i dlaczego wybierają firmę Schneider Electric.

  Obejrzyj film Sukcesy klientów

  EcoStruxure™: Innovation at Every Level

  EcoStruxure to nasza otwarta, interoperacyjna architektura i platforma, oparta na Internecie Rzeczy (IoT). Zapewnia klientom szerokie korzyści w zakresie bezpieczeństwa, niezawodności, wydajności, komunikacji i zrównoważonego rozwoju. Wykorzystaliśmy najnowsze technologie w dziedzinach Internetu Rzeczy, mobilności, rozwiązań chmurowych, narzędzi analitycznych i cyberbezpieczeństwa, aby dostarczyć innowacje na każdym poziomie — od komunikujących się produktów, poprzez automatykę i sterowanie, aż po aplikacje, analitykę i usługi. EcoStruxure została wdrożona w ponad 450 000 instalacji, przy wsparciu 9000 integratorów systemów, łącząc ponad 1 miliard urządzeń.
  Tekst domyślny
  Tekst domyślny

  Odkryj EcoStruxure™

  EcoStruxure™ to otwarta architektura i platforma bazująca na Internecie Rzeczy, który pozwala skutecznie konkurować w dzisiejszym cyfrowym świecie. EcoStruxure zmienia reguły gry rynkowej. Już dziś dowiedz się, w jaki sposób Twoje przedsiębiorstwo może zyskać wartość dodaną w zakresie bezpieczeństwa, niezawodności, efektywności, zrównoważonego rozwoju i łączności. Pobierz
  Tekst domyślny
  Firma Schneider Electric przeprowadziła ankietę wśród 2500 decydentów biznesowych na całym świecie, pytając o receptę na sukces, opinię na temat przyszłości Internetu Rzeczy oraz korzyści oferowanych przez Internet Rzeczy.  • Nowy Świat Energii w 3D+E Bardziej elektryczny


   Dwukrotnie
   szybszy wzrost zapotrzebowania na energię elektryczną w porównaniu do ogólnego zapotrzebowania na energię do 2040 roku.

   Dowiedz się więcej
   Default Alternative Text
  • Efektywne i inteligentne budynki

   Obecnie istnieje większe niż kiedykolwiek zapotrzebowanie na innowację w budynkach. Firma Schneider Electric korzysta z przełomowej technologii do projektowania budynków przeszłości.

   Dowiedz się więcej
   Aerial view of a smart city at night, smart buildings.
  • Transformacja przemysłu dzięki automatyce

   Firma Schneider Electric pomaga firmom wykorzystać potencjał Przemysłowego Internetu Rzeczy, żeby zwiększyć produktywność, udoskonalić sterowanie i dostarczyć więcej wartości dla klientów.

   Dowiedz się więcej
   Default Alternative Text
  • Nowy wymiar energii elektrycznej

   Sposób wytwarzania i konsumowania energii uległ ogromnym zmianom. Dowiedz się, w jaki sposób firma Schneider Electric korzysta z nowej technologii do transformacji systemu dystrybucji energii, zaglądając do naszego interaktywnego przewodnika.

   Poznaj nową erę urządzeń IoT
   Default Alternative Text

   Nowe możliwości dzięki aktywnemu zarządzaniu energią

   Ogranicz zużycie energii i wpływ na środowisko, aby uzyskać krótko- jak i długoterminowe oszczędności oraz przewagę nad konkurencją.
   Pobierz e-book