• Default Alternative Text

  Innowacje na każdym poziomie

  Innowacje na każdym poziomie Schneider Electric bazują na możliwościach rewolucji Internetu Rzeczy oraz połączeniu Energii, Automatyki oraz Oprogramowania i Analityki. Zapewniają bezpieczeństwo, niezawodność i komfort.

  Zobacz film

  Innowacje na Każdym Poziomie

  Posiadamy unikalną pozycję, która umożliwia wykorzystanie zalet konwergencji systemów informatycznych (IT) i operacyjnych (OT). Nasze wzajemnie skomunikowane, inteligentne technologie potrafią mierzyć, monitorować i sterować zapotrzebowaniem oraz poziomem zużycia energii. Łącząc automatykę i systemy zasilania z oprogramowaniem i narzędziami analitycznymi, nasi klienci uzyskują dostęp do inteligentnych systemów wspierających podejmowanie lepszych i bardziej przewidywalnych decyzji w czasie rzeczywistym.

  Wprowadzamy innowacje na każdym poziomie, które obejmują: komunikujące się produkty, lokalne zarządzanie, przetwarzanie w chmurze i/lub lokalne oraz aplikacje, analitykę i usługi.

  Przeczytaj white paper

  • Aktualności Innowacje na każdym poziomie

   Dyrektor Generalny (CEO) Schneider Electric, Jean-Pascal Tricoire, wprowadził koncepcję „Innowacje na Każdym Poziomie”. Definiuje ona na nowo zasilanie i automatykę w świecie energii następnej generacji, który jest bardziej zelektryfikowany, emituje mniej CO2, jest zdecentralizowany i cyfrowy.

  • Aktualności Go Green in the City 2016

   Konkurs, w którym studenci z całego świata rozwiązują rzeczywiste problemy

   Obejrzyj relację
   Default Alternative Text