• Default Alternative Text

  Oprogramowanie wspierające zarządzanie energią i zrównoważony rozwój

  Default Alternative Text

  Wyzwania

  Globalne przedsiębiorstwa zarządzają obiektami i ludźmi na całym świecie. Aby poznać wskaźniki KPI i przyczyny niskiej efektywności, musisz zebrać dane ze wszystkich ośrodków. Następnie zgromadzone informacje należy scentralizować i udostępnić globalnie pozostałym oddziałom firmy Potrzebujesz oprogramowania, które dostosowuje się do zmieniających się potrzeb, oraz usług pozwalających w pełni je wykorzystać.
  • Razem ulepszymy Twoją firmę

   Bierzemy pod uwagę potrzeby klienta i oferujemy wskazówki dotyczące realizacji strategii oraz rozwiązania technologiczne pozwalające osiągać cele przekraczające oczekiwania.
  • Dlaczego Schneider Electric?

   Pomagamy zrozumieć, w jakim miejscu obecnie znajduje się Twoje przedsiębiorstwo, wyznaczyć cele i je zrealizować. Oprogramowanie sprawia, że dane dotyczące zużycia energii i zrównoważonego rozwoju stają się widoczne, co umożliwia współpracę, większą wydajność i oszczędności.
  • Różnica, na którą zasługujesz

   Nasze wielokrotnie nagradzane oprogramowanie jest używane przez ponad 4500 klientów do obsługi 300 000 ośrodków na całym świecie. W związku z tym, że służy do zarządzania kosztami energii rzędu 30 mld USD oraz emisją CO2 na poziomie 40 mln ton, oprogramowanie stanowi najważniejszy składnik oferowanych przez nas usług.
  Business people looking at energy efficiency plans, field service

  Zobacz usługi powiązane

  Oferowane przez nas usługi w dziedzinie gospodarki energetycznej i zrównoważonego rozwoju zapewniają audyt, który okazuje się niezbędny, aby zachęcić klientów do pełniejszego wykorzystywania danych dotyczących zużycia energii i zrównoważonego rozwoju.

  Korzyści

  • Default Alternative Text

   Analiza zużycia i kosztów energii.
   Zarządzanie wskaźnikami wydajności i danymi odniesienia Integracja nowych/istniejących systemów.
  • Default Alternative Text

   Dokumentowanie emisji dwutlenku węgla, zużycia wody, ilości odpadów i innych wskaźników śladu środowiskowego. Udostępnianie wyników najważniejszym osobom zainteresowanym.
  • Default Alternative Text

   Monitorowanie rynków energii i uprawnień do emisji dwutlenku węgla. Monitorowanie budżetów mediów energetycznych i faktur za media.