• Artist rendering of a server facility, data center operations

  Kolokacje

  • Odpowiedź na wyzwania branży kolokacji

   Podpowiadamy, jak wyróżnić się na tle konkurencji, szybciej wprowadzać nowe rozwiązania na rynek, ograniczać koszty operacyjne i minimalizować ryzyko

  • DataPro Supernowoczesny ośrodek kolokacyjny

   DataPro, młoda rosyjska firma, postawiła sobie ambitny cel: zostać numerem 1 na tamtejszym rynku usług kolokacji. Nawiązała współpracę ze Schneider Electric, by zbudować najbardziej zaawansowane, niezawodne i efektywne centrum kolokacyjne w Rosji.

  • Vocus ze 100-procentową dostępnością usług

   Ta australijska firma telekomunikacyjna oferuje nabywcom swoich usług kolokacji coś, o czym inne centra przetwarzania danych mogą tylko pomarzyć: 100-procentową dostępność. W jaki sposób? We współpracy z nami od podstaw zbudowany został ośrodek wysoce efektywny, modułowy i skalowalny.

   Mężczyzna sporządzający odręczne notatki, a obok jego laptop.

   Wyzwania

   Chcesz szybciej wprowadzać nowe usługi na rynek i zachować konkurencyjność. Musisz rozbudowywać swoje centrum przetwarzania danych, szybciej uruchamiać usługi i zwiększać efektywność operacyjną. Ponieważ wydatki na energię mają znaczny udział w kosztach operacyjnych, musisz je ograniczać, spełniając jednocześnie warunki umów SLA i realizując cele w zakresie zrównoważonego rozwoju.
   Business people looking at energy efficiency plans, field service

   Kolokacja

   Dlaczego warto współpracować ze Schneider Electric?

   Dlaczego warto z nami współpracować?

   • Ikona centrów przetwarzania danych i sieci Wspieramy naszych Klientów Nasz zespół ekspertów służy pomocą klientom, wspierając ich w osiąganiu przewagi nad konkurentami. Jako przedsiębiorstwo o ogólnoświatowym zasięgu i bogatej wiedzy specjalistycznej możemy skutecznie wspomagać przedsiębiorstwa na drodze rentownego, zrównoważonego rozwoju.
   • Ikona centrów przetwarzania danych i sieci Wspieramy centra przetwarzania danych naszych Klientów Możemy pomóc w rozwiązywaniu problemów związanych z centrum przetwarzania danych, w redukowaniu kosztów i eliminowaniu zbędnych komplikacji. Projektujemy i budujemy centra przetwarzania danych szybko, bezpiecznie i efektywnie, by jak najszybciej można było rozpocząć sprzedaż przestrzeni kolokacyjnej.