• Default Alternative Text
  Aparatura rozdzielcza, transformatory i przekaźniki zabezpieczające, z których można budować najbardziej bezpieczne i niezawodne sieci średniego napięcia.

  Rozdział średniego napięcia

  Aparatura rozdzielcza, transformatory i przekaźniki zabezpieczające, z których można budować najbardziej bezpieczne i niezawodne sieci średniego napięcia

  • Analizy przypadków Aparatura rozdzielcza z izolacją gazową i systemy automatyki dla instalacji zasilania energią odnawialną

   Schneider Electric dostarcza aparaturę rozdzielczą z izolacją gazową, przekaźniki zabezpieczające, panele sterowania i system automatyki podstacji firmie EDF EN Canada, która jest podmiotem zależnym Energies Nouvelles Company. W tej instalacji o mocy 80 MW firmie Schneider Electric udało się zaimplementować kilka rozwiązań zmniejszających powierzchnię instalacji i zużycie energii oraz długofalowo ograniczających koszty i zwiększających niezawodność.

   Aparatura rozdzielcza z izolacją gazową i automatyka — produkty
   Aerial view of the Los Angeles, California, United States, smart city at dusk.
   Default Alternative Text

   Wyzwania

   Wobec stale rosnącego zapotrzebowania na energię coraz trudniej jest zrównoważyć niezawodność, koszty i fizyczne rozmiary instalacji. Rozwiązania Schneider Electric z zakresu automatyki podstacji i torów zasilania w połączeniu z kompaktowymi i niezawodnymi elementami instalacji rozdzielczej mogą spełnić wszystkie specyficzne wymagania występujące w projekcie Twojej sieci.
   Pracownicy przy stacji rozdzielczej, rozdział zasilania elektrycznego

   Rozwiązania do instalacji średniego napięcia

   Oferujemy kompaktowe, odporne i ponadczasowe rozwiązania, które sprzyjają maksymalnej niezawodności i bezpieczeństwu Twoich systemów.

   Dlaczego warto współpracować ze Schneider Electric

   • Ikona inteligentnego miasta Niezawodne, odporne i ponadczasowe rozwiązania Oferta sprzętu Schneider Electric do instalacji rozdzielczych średniego napięcia i automatyki zasilania obejmuje niezawodne i odporne rozwiązania dopasowane do potrzeb klientów.
   • Domyślny tekst alternatywny Produkty gotowe do integracji w ramach inteligentnych rozwiązań Sprzęt Schneider Electric do instalacji rozdzielczych i automatyki zasilania ułatwia integrację i monitorowanie sieci oraz sterowanie nią. A inteligentna sieć sprzyja większej niezawodności sprzętu i ograniczeniu kosztów posiadania.

   Fakty

   • Domyślny tekst alternatywny Sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne zwiększają niezawodność sieci rozdzielczej.
   • Domyślny tekst alternatywny Integracja i komunikacja sprzyjają produktywności i usprawniają konserwację.
   • Niebieska ikona testów i weryfikacji Zaawansowana, wszechstronna ochrona pomaga w unikaniu awaryjnych wyłączeń.
   • Ikona niebieskiego kasku Rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa czynnego i biernego chronią personel.
   • Niebieska ikona finansów Kompletna oferta produktów umożliwia wybór rozwiązań dopasowanych do możliwości budżetowych.
   • ikona niebieska narzędzia Rozwiązania projektowane na zamówienie są w stanie spełnić nawet najdalej idące wymagania.