• at building construction, industrial production, urbanization
  Optymalizacja i udoskonalanie kompleksowego i efektywnego łańcucha wartości oraz wydajności zasobów poprzez integrację systemów i procesów

  Efektywność łańcucha wartości

  Betoniarka

  Pełna widoczność łańcucha

  Łańcuch wartości często nie jest w pełni widoczny dla producentów cementu. Uniemożliwia im to skuteczne podejmowanie decyzji, ponieważ nie dysponują wystarczającą ilością danych lub dane są nierzetelne. Problemem jest także niski poziom integracji pomiędzy systemami.
  Widok na konstrukcję

  Nasze rozwiązanie zwiększające efektywność łańcucha wartości

  Dlaczego warto współpracować ze Schneider Electric?

  • Domyślny tekst alternatywny Lider rynku rozwiązań do zarządzania energią w produkcji cementu Jako specjaliści w dziedzinie zarządzania energią i rozwiązań dla branży cementowej zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest efektywne wykorzystanie energii w procesie produkcji.
  • Domyślny tekst alternatywny Zaawansowane rozwiązania zwiększające wydajność zakładu i optymalizujące łańcuch dostaw Rozwiązania wspierające podejmowanie decyzji dotyczących przedsiębiorstwa, prognozowania, planowania i ustalania harmonogramów.

  Fakty

  • Domyślny tekst alternatywny Szacuje się, że do 2020 r. na świecie będzie istniało 30 miliardów połączonych ze sobą urządzeń.
  • ikona niebieska linijka Biorąc pod uwagę masowy charakter produktu i związany z nim wysoki koszt transportu, przewóz cementu na odległość większą niż 250 km jest zazwyczaj nieopłacalny.
  • Blue Graph up icon W Indiach koszt transportu cementu wzrósł o 40% w ciągu zaledwie 2,5 roku.
  • ikona niebieska błyskawicy Zapotrzebowanie na cement zależy od pory roku i wpływają na nie zewnętrzne czynniki, takie jak pogoda, co tym bardziej komplikuje zarządzanie łańcuchem dostaw.