• Default Alternative Text
  Zapewnianie bezpiecznych i higienicznych warunków pracy w branży metalurgicznej

  Bezpieczeństwo ludzi

  Robotnik pracujący w hucie przy otwartym piecu elektrycznym do wytapiania stali, automatyka przemysłowa, przetwarzanie minerałów

  Kultura bezpieczeństwa

  Kwestii bezpieczeństwa nie sposób oddzielić od tematu produkcji i wydajności. Zapewnienie bezpieczeństwa jest bowiem bezwzględnym obowiązkiem każdego właściciela i operatora zakładu przemysłowego. A każda osoba w przedsiębiorstwie jest zobowiązana do promowania kultury bezpieczeństwa pracy.
  Sirloin joint 3, raportowanie kwestii zrównoważonego rozwoju, system zarządzania budynkiem

  Nasze rozwiązania dotyczące bezpieczeństwa ludzi

  Dlaczego warto współpracować ze Schneider Electric

  • Domyślny tekst alternatywny Jeden dostawca rozwiązań spełniających wszystkie potrzeby związane z bezpieczeństwem Schneider Electric pomaga stawić czoło wyzwaniom związanym z zapewnieniem bezpieczeństwa ludziom i ochroną sprzętu.
  • Domyślny tekst alternatywny Oferta technologii najlepszych w swojej klasie Począwszy od najlepszych kamer, aż po najbardziej zaawansowane wykrywacze piorunów — Schneider Electric oferuje rozwiązania niezbędne do zabezpieczenia najcenniejszych zasobów.

  Fakty

  • ikona niebieski wykres skierowany w dół Współczynnik wypadkowości obniżył się z 5 w 2004 r. do 1,4 w 2012 r.
  • Domyślny tekst alternatywny Łuk elektryczny może nagrzać się do temperatury 16 600°C.
  • ikona niebieska wtyczki Każdego dnia w USA zdarza się od 5 do 10 wypadków związanych z wyładowaniami łukowymi.
  • Domyślny tekst alternatywny W USA przedsiębiorstwo pozwane o odszkodowanie za skutki wypadku w przemyśle ponosi średnio koszt od 10 do 15 milionów USD.