• Mining and mineral conveyor belt outside with two workers near it, system integration, mining industry, mineral processing

  Efektywność łańcucha wartości

  Optymalizacja i udoskonalanie kompleksowego i efektywnego łańcucha wartości oraz wydajności zasobów poprzez integrację systemów i procesów

  Zwoje aluminium w magazynie, produkcja przemysłowa, przetwarzanie materiałów

  Pełna widoczność łańcucha

  Łańcuch wartości w przemyśle metalurgicznym nie jest w pełni przejrzysty i nie ułatwia podejmowania decyzji. Powodem tego są m.in.: brak danych, rozproszenie informacji i niewystarczająca integracja systemów.
  Mężczyzna kontrolujący stan zwojów blachy, przetwarzanie minerałów

  Nasze rozwiązanie zwiększające efektywność łańcucha wartości

  Dlaczego warto współpracować ze Schneider Electric

  • Domyślny tekst alternatywny Lider rynku w dziedzinie zarządzania działaniami w czasie rzeczywistym Oferowane przez nas rozwiązania pomagają producentom metali synchronizować cele operacyjne z celami biznesowymi, dzięki czemu ich przedsiębiorstwo zyskuje na szybkości, elastyczności i staje się długotrwale rentowne.
  • ikona uścisku dłoni Pozycja lidera w dziedzinie niezawodnych rozwiązań IT Zaufaj liderowi w dziedzinie rozwiązań do zarządzania energią obejmujących szereg obszarów, od aplikacji sterujących po centra przetwarzania danych.

  Fakty

  • Domyślny tekst alternatywny Szacuje się, że do 2020 r. na świecie będzie istniało 30 miliardów połączonych ze sobą urządzeń.
  • Default Alternative Text Istnieje wiele kombinacji i permutacji, wedle których materiały mogą być przemieszczane w obrębie łańcucha dostaw.