• Businessman working at computer, energy management software, big data analytics.

  ZARZĄDZANIE INFORMACJAMI

  Technik w kasku obserwujący ekrany komputerów w sterowni, oprogramowanie do zarządzania infrastrukturą zakładu.

  Podejmuj decyzje na podstawie rzetelnych danych

  Na procesy przemysłowe w sektorze metalowym składa się ogromna liczba systemów i aplikacji biznesowych, z których większość nie komunikuje się ze sobą, jest integrowana ręcznie lub oferuje nieprzydatne albo zbyt obszerne dane. Obecnie najważniejsze wyzwanie stanowi uzyskanie dostępu do spójnych, rzetelnych danych o przebiegu działalności, a następnie ich zamiana w przydatne informacje pozwalające podejmować przemyślane decyzje.
  • Rozwiązania

   Nasze inteligentne oprogramowanie do zarządzania produkcją gromadzi dane na temat procesów i pozwala określić znaczenie oraz przyczyny poszczególnych zdarzeń. Jego modułowy charakter sprawia, że kolejne funkcje mogą być dodawane stopniowo, dzięki czemu ciągłe rozwijanie programu nie przeszkadza bieżącej pracy.
  • Oferowane korzyści

   Oprogramowanie Schneider Electric do zarządzania zakładem współdziała z wieloma systemami przemysłowymi i biznesowymi, zbiera istotne dane i prezentuje je w formie przejrzystych, na bieżąco aktualizowanych raportów przydatnych w analizach. Możesz błyskawicznie wykryć problemy związane z wydajnością, poznać koszty produkcji i automatycznie obliczyć wartości biznesowych wskaźników KPI — bez potrzeby korzystania z bazy danych czy pomocy eksperta w dziedzinie inteligentnej analizy danych (business intelligence).
  • Co nas wyróżnia

   Skalowalna platforma umożliwia wzrost odpowiadający potrzebom i budżetowi, od podstawowych wskaźników KPI po optymalizację całego łańcucha dostaw. Łatwa, standardowa integracja wspiera aplikacje wykorzystywane w branżach górniczej, przetwórstwa minerałów i metalurgicznej, w tym systemy biznesowe, laboratoryjne systemy informacyjne i prognozy pogody. Spójne środowisko użytkownika ułatwia opanowanie nowych elementów oprogramowania i osiągnięcie szybkiego zwrotu z inwestycji.

  Korzyści

  • Inżynierowie w sterowni w hucie stali, automatyka przemysłowa, produkty bezpieczeństwa
   Lepsza widoczność procesu produkcyjnego.
   Większa efektywność operacyjna w całym zakładzie. Łatwe porównywanie wyników rzeczywistych i planowanych.
  • Robotnik pracujący w hucie przy otwartym piecu elektrycznym do wytapiania stali, automatyka przemysłowa, przetwarzanie minerałów
   Przemyślane podejmowanie decyzji dzięki krytycznym wskaźnikom KPI, takim jak całkowita efektywność sprzętu, uzysk i zużycie energii. Udoskonalenie wydajności sprzętu i zmniejszenie liczby nieplanowanych przestojów.
  • Piec koksowniczy przelewa płynną stal, przetwarzanie minerałów, system realizacji produkcji
   Dokładne raporty o parametrach wejściowych i wyjściowych produkcji w zakładzie. Kontrolowanie i śledzenie ruchu zasobów i materiałów.