• Default Alternative Text
  Innowacje w miejskim systemie energetycznym

  Energetyka i zakłady energetyczne

  • GreenLys, Francja

   Projekt rozwoju inteligentnej sieci elektroenergetycznej GreenLys, realizowany w Lyonie i Grenoble, pełni rolę eksperymentalnej platformy dla innowacyjnych rozwiązań z różnych dziedzin — od wytwarzania energii po jej zużycie.

  • Boulder, Kolorado, USA

   Gdy obywatele miasta Boulder w amerykańskim stanie Kolorado opowiedzieli się za lepszym wykorzystaniem sieci energetycznej po przejęciu jej przez miasto, eksperci władz miejskich zwrócili się do firmy Schneider Electric o pomoc w zaplanowaniu infrastruktury przyszłości.

  • Bermuda Electric Light Company

   Bermuda Electric Light Company Limited (BELCO) to jedyny dostawca energii elektrycznej na Bermudach. Firma jest operatorem elektrowni oraz systemów przesyłu i rozdziału energii na wyspach archipelagu.

   Zespół elektrowni wodnej przy pracy, zarządzanie energią, gospodarka energetyczna, rozdział zasilania elektrycznego.

   Wyzwania, problemy

   Miasta tętnią energią. Ropa naftowa, gaz i elektryczność dają miastu życie, a gospodarce — energię. Miasta muszą dbać o to, by ich gospodarka energetyczna była bardziej efektywna, niezawodna i przyjazna dla środowiska.
   Stacja elektryczna, dostęp do energii, zarządzanie energią, gospodarka energetyczna.

   Nasze rozwiązania dla inteligentnej gospodarki energetycznej

   Dlaczego warto współpracować ze Schneider Electric?

   • Tekst domyślny Już dziś oferujemy inteligentną energię. Możesz zaoszczędzić nawet 30% energii dzięki naszym systemom automatyki i zarządzania w czasie rzeczywistym.