• Aerial View Of Water Treatment Plant In Dekalb Illinois, water management.

  Gospodarka wodno-ściekowa

  Zakłady uzdatniania wody i oczyszczalnie ścieków zapewniają dostęp do czystej wody ludziom na całym świecie. My pomagamy im robić to bezpiecznie i skutecznie.

  Współpraca
  • Materiały i opinie klientów. Anglian Water: pilnując obiegu wody

   Anglian Water to największa w Anglii spółka sektora gospodarki wodno-ściekowej. Sprawdź, jak zintegrowane systemy zarządzania przeciekami i ciśnieniem pozwoliły firmie zredukować koszty zarządzania stratami wody i spełnić wymogi prawne.

  • Oczyszczalnia ścieków we Fritzens w Tyrolu (Austria): droga do zużycia energii na poziomie zerowym netto

   Dowiedz się, jak rozwiązania Schneider Electric do optymalizacji procesów pozwoliły oczyszczalni ścieków we Fritzens zmienić się z konsumenta energii w jej producenta.

   Więcej informacji
   Default Alternative Text
  • Analiza przypadku Zakład odsalania wody w Sydney: korzyści z wyboru jednego dostawcy usług w dziedzinie elektryki, automatyki i zarządzania energią

   Nasz homogeniczny system sterowania procesami, bezproblemowa integracja jego komponentów oraz holistyczne podejście pozwalają zakładowi odsalania wody w Sydney, którego wydajność wynosi 250 mln litrów wody dziennie, zaoszczędzić miesięcznie około 1500 MWh energii.

   Więcej informacji
   Default Alternative Text
  • Opracowanie White Paper Trzy kroki prowadzące do redukcji kosztów eksploatacji systemów pompowych

   Koszty zużycia energii stanowią coraz większą część całkowitego kosztu posiadania przemysłowych systemów pompujących. W tym opracowaniu przedstawiono, jak przy ograniczonych inwestycjach rozwiązania Schneider Electric mogą obniżyć całkowity koszt posiadania.

   Więcej informacji
   Hydro electric dam with grassland and hills, water management, energy efficiency.
   Woda wyciekająca na złączeniu dwóch grubych rur, gospodarka wodna.

   Wyzwania

   Schneider Electric oferuje konkretne rozwiązania zaprojektowane z myślą o wyzwaniach, jakie stoją przed sektorem gospodarki wodno-ściekowej, a są to m.in.: - Skuteczna modernizacja starzejącej się infrastruktury - Obniżenie kosztów operacyjnych i związanych z energią - Skuteczniejsze dostosowywanie się do rosnącej liczby przepisów - Sprawniejsze reagowanie w sytuacjach awaryjnych i minimalizacja ich skutków - Wdrożenie technologii dostosowanych do ciągle ewoluującej siły roboczej - Zapewnienie bezpieczeństwa i ochrona zdrowia publicznego
   Widok zakładów i fabryk uzdatniania wody z lotu ptaka, gospodarka wodna.

   Rozwiązania dla gospodarki wodno-ściekowej

   Zużycie energii w trakcie całego obiegu wody mniejsze nawet o 30%