• Man reviewing sustainability reporting, big data analytics on multiple computer screens.

  Rozwiązania dla zakładów uzdatniania wody

  • Analiza przypadku

   AVU, Niemcy


   Wykorzystująca logikę rozmytą architektura PlantStruxure™ pozwala zakładowi uzdatniania wody usprawnić przebieg procesów operacyjnych.

   Dowiedz się więcej
   Default Alternative Text
  • Analiza przypadku

   Foshan Water, Chiny


   Spółka działająca w sektorze gospodarki wodnej zdecydowała się na wdrożenie w swoim nowym zakładzie systemu automatyki opartego na rozwiązaniach PlantStruxure — o wyborze przesądziła niezawodność, ustandaryzowany charakter, niskie koszty, funkcje wizualizacji 3D, a także krótki czas wdrożenia tej architektury.

   Dowiedz się więcej
   Default Alternative Text
  • Analiza przypadku

   Pinellas County Utilities, USA


   Oferowane przez Schneider Electric oprogramowanie Wonderware™ pozwala pracownikom PCU na szybkie tworzenie i wdrażanie niestandardowych aplikacji, które łączą ze sobą informacje i dostarczają je w czasie rzeczywistym.

   Dowiedz się więcej
   Default Alternative Text
  • Analiza przypadku

   Anglian Water, Wlk. Brytania


   Gdy jeden z największy brytyjskich dostawców usług gospodarki wodno-ściekowej musiał zmodernizować swoją starzejącą się infrastrukturę telemetryczną, po pomoc w kompleksowym zmodernizowaniu systemu monitorującego zwrócił się do Schneider Electric.

   Woda wyciekająca na złączeniu dwóch grubych rur, gospodarka wodna.

   Wyzwania

   Firmy z sektora gospodarki wodnej muszą zapewniać ciągłość dostaw czystej wody, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo swoich zakładów oraz systemów obsługi danych i nieustannie szukając możliwości obniżenia kosztów operacyjnych. Z powodu starzejącej się infrastruktury i ograniczeń budżetowych jest to niezwykle trudne zadanie.
   Domyślny tekst alternatywny

   Rozwiązania dla zakładów uzdatniania wody

   Oferujemy najlepsze w swojej klasie urządzenia, oprogramowanie i usługi umożliwiające dostarczanie czystej, zdatnej do picia wody.

   Dlaczego warto z nami współpracować

   • Earth icon Globalny partner technologiczny Jesteśmy liderem w dziedzinie zarządzania energią i od ponad 40 lat działamy w sektorze gospodarki wodnej.
   • Domyślny tekst alternatywny Międzynarodowy zasięg Klienci na całym świecie powierzają nam zadania związane z ochroną, zasilaniem i automatyzacją zakładów uzdatniania wody.