• Default Alternative Text

  Rozwiązania do sterowania maszynami

  Nasze energooszczędne, inteligentne i swobodnie konfigurowalne rozwiązania do sterowania maszynami są gwarancją doskonałości operacyjnej. Odkryj innowacyjne rozwiązania do automatyki maszyn i systemów sterowania dla Twoich instalacji.

 • Twój partner w dziedzinie sterowania maszynami

  Schneider Electric to sprawdzony partner w dziedzinie sterowania maszynami.  Oferujemy kompleksowe rozwiązania w dziedzinie sterowania maszynami, w tym realizacje dostosowane do indywidualnych wymagań, prace projektowe i późniejsze wsparcie.

 • Włochy: Minipack-Torre

  Minipack-Torre już teraz wykorzystuje w swoich maszynach pakujących sterowniki przyszłości.

 • Niemcy: Alpha Laser

  Firma Alpha Laser wybrała system sterowania oferowany przez Schneider Electric, aby zagwarantować rentowność swojej maszyny do cięcia laserowego.

  Zadbaj o przyszłość swoich maszyn.

  Wyzwania

  Budowanie przewagi konkurencyjnej wymaga wyjścia poza tradycyjne strategie rozwijania innowacji, energooszczędnego projektowania maszyn, skracania czasu prac projektowych i obniżania kosztów konserwacji. Nowe technologie i zmiany w ludzkim zachowaniu zmuszają konstruktorów do tworzenia maszyn, które można zaadaptować do różnych środowisk.
  Technicy Schneider Electric dyskutujący o produkcji przemysłowej i automatyce

  Rozwiązania dla maszyn i wyposażenia

  Wsparcie w dziedzinie efektywności energetycznej, projektowaniu systemów sterowania oraz procesach dotyczących przetargów i specyfikacji

  Dlaczego warto z nami współpracować?

  • Ikona inteligentnego sterowania zasilaniem i silnikiem Buduj z nami maszyny jutra Innowacyjne maszyny są inteligentne, bezpieczne i ekologiczne. Wykorzystują systemy łączności, są bardziej elastyczne i wydajne. Inteligentne produkty umożliwiają konserwację profilaktyczną, są kompatybilne z innymi rozwiązaniami i gwarantują niższe koszty posiadania.
  • Ikona wznoszącego się wykresu Zadbaj o przyszłość swojej firmy Oferowane przez Schneider Electric rozwiązania automatyzacyjne MachineStruxure pomagają w szybkim projektowaniu i budowaniu inteligentnych maszyn i urządzeń, przez co Twoja firma może działać efektywniej, rentowniej i w sposób bardziej zrównoważony.