• Default Alternative Text

  Rozwiązania do sterowania maszynami

  Nasze energooszczędne, inteligentne i swobodnie konfigurowalne rozwiązania do sterowania maszynami są gwarancją doskonałości operacyjnej. Odkryj innowacyjne rozwiązania do automatyki maszyn i systemów sterowania dla Twoich instalacji.

  • Twój partner w dziedzinie sterowania ruchem

   Schneider Electric to sprawdzony partner w dziedzinie sterowania ruchem elementów maszyn. Oferujemy kompleksowe rozwiązania w dziedzinie sterowania ruchem, w tym realizacje dostosowane do indywidualnych wymagań, prace projektowe i późniejsze wsparcie.

  • Włochy: Minipack-Torre

   Minipack-Torre już teraz wykorzystuje w swoich maszynach pakujących sterowniki przyszłości.

  • Niemcy: Alpha Laser

   Firma Alpha Laser wybrała system sterowania oferowany przez Schneider Electric, aby zagwarantować rentowność swojej maszyny do cięcia laserowego.

   Zadbaj o przyszłość swoich maszyn.

   Wyzwania

   Budowanie przewagi konkurencyjnej wymaga wyjścia poza tradycyjne strategie rozwijania innowacji, energooszczędnego projektowania maszyn, skracania czasu prac projektowych i obniżania kosztów konserwacji. Nowe technologie i zmiany w ludzkim zachowaniu zmuszają konstruktorów do tworzenia maszyn, które można zaadaptować do różnych środowisk.
   Technicy Schneider Electric dyskutujący o produkcji przemysłowej i automatyce

   Rozwiązania dla maszyn i wyposażenia

   Wsparcie w dziedzinie efektywności energetycznej, projektowaniu systemów sterowania oraz procesach dotyczących przetargów i specyfikacji

   Dlaczego warto z nami współpracować?

   • Ikona inteligentnego sterowania zasilaniem i silnikiem Buduj z nami maszyny jutra Innowacyjne maszyny są inteligentne, bezpieczne i ekologiczne. Wykorzystują systemy łączności, są bardziej elastyczne i wydajne. Inteligentne produkty umożliwiają konserwację profilaktyczną, są kompatybilne z innymi rozwiązaniami i gwarantują niższe koszty posiadania.
   • Ikona wznoszącego się wykresu Zadbaj o przyszłość swojej firmy Oferowane przez Schneider Electric rozwiązania automatyzacyjne MachineStruxure pomagają w szybkim projektowaniu i budowaniu inteligentnych maszyn i urządzeń, przez co Twoja firma może działać efektywniej, rentowniej i w sposób bardziej zrównoważony.