• Food and beverage manufacturing facility, machine control, distribution management.

  Rozwiązania do sterowania ruchem

  Produkty i systemy do sterowania ruchem, dzięki którym Twoje maszyny ożyją!

  • Twój partner w dziedzinie sterowania ruchem

   Schneider Electric to sprawdzony partner w dziedzinie sterowania ruchem elementów maszyn. Oferujemy kompleksowe rozwiązania w dziedzinie sterowania ruchem, w tym realizacje dostosowane do indywidualnych wymagań, prace projektowe i późniejsze wsparcie.

   Technik pracujący przy panelu sterowania, słupy przesyłowe, efektywność energetyczna.

   Wyzwania

   Sterowanie ruchem ma kluczowe znaczenie w eksploatacji wielu maszyn przemysłowych. Od maszyn oczekuje się coraz większej funkcjonalności, a znaczenie efektywności energetycznej ciągle rośnie. Rosnąca liczba silników w maszynie wymaga większego i lepszego wsparcia oprogramowania oraz innowacyjnych rozwiązań, które ograniczą czas instalacji i rozruchu maszyny.
   Domyślny tekst alternatywny

   Nasze rozwiązania do sterowania ruchem

   Produkty i systemy do różnorodnych zadań związanych z ruchem.

   Dlaczego warto współpracować ze Schneider Electric?

   • Domyślny tekst alternatywny Ogólne sterowanie ruchem Schneider Electric to jeden z wiodących firm dostarczających rozwiązań do sterowania ruchem. Wszystkie przedstawione produkty znajdują się w ofercie rozwiązania MachineStruxure.
   • Ikona wznoszącego się wykresu Rozwiązania Schneider Electric w dziedzinie automatyki Rozwiązanie automatyzacyjne MachineStruxure pomaga w szybkim budowaniu inteligentnych maszyn i urządzeń, przez co Twoja firma może działać efektywniej, rentowniej i w sposób bardziej zrównoważony.