• Default Alternative Text

  Partnerzy programu Collaborative Automation Technology Partners

  Zbuduj kompleksowe rozwiązania z naszymi doświadczonymi partnerami technologicznymi.

  • Partner technologiczny programu CAPP, Prosoft

   Współpraca Schneider Electric i jej partnera technologicznego programu CAPP, firmy Prosoft, przy modernizacji systemu automatyki pozwoliła zredukować czas i koszt inwestycji oraz zagwarantować jej bezpieczeństwo i niezawodność.

   Więcej informacji
   Default Alternative Text
  • Partner technologiczny programu CAPP — Niobrara

   Schneider Electric i partner programu CAPP, firma Niobrara, realizują innowacyjny projekt rozszerzenia systemu sterowania procesami, zwiększając satysfakcję klientów dzięki osiągnięciu planowanych oszczędności czasowych i finansowych.

   Więcej informacji
   Default Alternative Text
  • Partner programu Collaborative Automation Partners, firma Hirschmann Electronics

   Schneider Electric zaprosił partnera programu CAPP, firmę Hirschmann Electronics, do tworzenia technologii, które zapewniły niezawodność i poziom łączności sieci niezbędne do integracji systemów sterowania w elektrowni słonecznej, która jako pierwsza na świecie działa przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

   Więcej informacji
   Default Alternative Text
   Domyślny tekst alternatywny

   Wyzwania

   Współpraca z partnerami programu Collaborative Automation Technology Partners (CAPP) pozwala nam dostarczać skuteczne rozwiązania, które umożliwiają spełnienie złożonych wymagań biznesowych i systemowych. Produkty CAPP rekomendujemy dopiero po przeprowadzeniu rygorystycznych testów, tak by mieć pewność, że oferowane rozwiązania są elastyczne i odpowiadają potrzebom klientów.