• Default Alternative Text

  Hybrydowe rozwiązania do automatyzacji procesów

  PlantStruxure PES to system sterowania nowej generacji do zwiększania energooszczędności i poziomu cyfryzacji zakładów

  • Zakład odsalania wody

   Zobacz, jak zarządzanie procesem odsalania wody staje się prostsze, bardziej inteligentne i efektywne energetycznie dzięki systemowi PlantStruxure PES.

  • Zakład mleczarski

   Zobacz, jak zarządzanie produkcją wyrobów mleczarskich staje się prostsze, bardziej inteligentne i efektywne energetycznie dzięki systemowi PlantStruxure PES.

  • Cementownia

   Zobacz, jak zarządzanie procesem produkcji cementu staje się prostsze, bardziej inteligentne i efektywne energetycznie dzięki systemowi PlantStruxure PES.

  • Innowacyjny system sterowania

   Jean-Pascal Tricoire z dumą prezentuje program zwiększający efektywność energetyczną i operacyjną zakładów PlantStruxure Process Expert System.

   Domyślny tekst alternatywny

   Wyzwania

   Kiedyś najważniejszym pytaniem dla każdej osoby kierującej firmą było: jak produkować i sprzedawać jeszcze więcej? Czasy się zmieniły i ten problem jest już nieaktualny. Współcześni biznesmeni wiedzą, jak zwiększyć produkcję, zużywając przy tym mniej energii i surowców oraz ograniczając wydatki inwestycyjne i operacyjne.

   Dlaczego warto współpracować ze Schneider Electric?

   • Domyślny tekst alternatywny Wahasz się między systemem PLC/SCADA a DCS? Już nie musisz wybierać. Nasze systemy DCS dla branż hybrydowych, np. sektora żywności i napojów, gospodarki wodnej, przemysłu metalurgicznego, cementowego czy górniczego, obejmują platformę do integracji danych o energii i procesach oraz interfejs operacyjny, które umożliwiają ciągłość sterowania w czasie rzeczywistym.
   • Domyślny tekst alternatywny Innowacyjny system sterowania zaprojektowany z myślą o realnych problemach zakładów produkcyjnych Cyfryzacja zakładu zapewnia inżynierom swobodny dostęp do kluczowych danych. Szybsze wypuszczanie towarów na rynek dzięki standaryzacji, która skraca czas prac technicznych nawet o 25%. Wdrożenie inteligentnych systemów, które dzięki wzajemnym odniesieniom usprawniają proces podejmowania decyzji.

   Fakty

   • Domyślny tekst alternatywny PlantStruxure PES oferuje pojedyncze środowisko oprogramowania do projektowania, zarządzania i konserwacji, które usprawnia obsługę systemów automatyki.
   • Domyślny tekst alternatywny W każdej fazie cyklu życia zakładu działanie systemu PlantStruxure PES wspierają kompleksowe usługi oferowane przez nasze centra wsparcia na całym świecie.
   • Domyślny tekst alternatywny PlantStruxure PES pomaga zautomatyzować aktywne zarządzanie energią w procesach, integrując dane o operacjach i energii w ramach jednego systemu.
   • Domyślny tekst alternatywny Silna integracja kluczowych elementów systemu PlantStruxure PES umożliwia programistom szybką konfigurację, a możliwość projektowania współbieżnego powala rozdzielić pracę między różne zespoły.
   • Domyślny tekst alternatywny Dzięki wstępnie zdefiniowanym i rozszerzalnym bibliotekom obiektów dla konkretnych zastosowań i rynków PlantStruxure PES redukuje czas, koszty i ryzyko związane z realizacją projektu.
   • Domyślny tekst alternatywny Dzięki systemowi PlantStruxure PES właściwe informacje trafiają do właściwych osób we właściwym czasie, umożliwiając diagnozę i szybkie rozwiązanie problemów.