• Default Alternative Text
  Rozwiązania umożliwiające budowę elastycznych, łatwych w zarządzaniu, niezawodnych i wysoce efektywnych centrów przetwarzania danych.

  Rozdział zasilania w szafie

  Man in data center with tablet, data center management, data center operations.

  Wyzwania

  W centrach przetwarzania danych na całym świecie wciąż rośnie gęstość zasilania, a obciążenia IT mają coraz bardziej dynamiczny charakter. Proste i dające się szybko wdrożyć rozwiązanie do rozdziału zasilania, które zapewni odpowiednią dostępność mocy i liczbę gniazd, będzie fundamentem niezawodnego działania pomieszczeń ze sprzętem IT niezbędnym dla nieprzerwanego funkcjonowania firmy.
  • Rozwiązania

   W pomieszczeniu,...
   Scentralizowany system rozdziału zasilania, który można zaadaptować do potrzeb centrum przetwarzania danych o dowolnej wielkości, zasilany poprzez naszą znakomitą aparaturę rozdzielczą i rozdzielnice, w pełni zarządzany za pośrednictwem naszego oprogramowania StruxureWare.
    
   ...w rzędzie...
   Modułowy system rozdziału zasilania przez przewód szynowy, który dostarcza energię do szaf IT, wysp i chmur prywatnych — zaprojektowany specjalnie z myślą o ograniczeniu zajmowanej powierzchni i skróceniu czasu implementacji. W pełni zarządzane rozwiązania modułowe, które do minimum ograniczają nieplanowane przestoje, dają się dostosowywać do zmiennych potrzeb i zapewniają optymalizację dostępności centrum przetwarzania danych
    
   ...i w szafie
   Listwy zasilające (PDU) do montażu w szafie zapewniają niezawodną dystrybucję zasilania z jednego wejścia przez wiele gniazd wyjściowych, nie zajmując przy tym wysokości przeznaczonej na urządzenia (0U). Dostępne są zarówno rozwiązania dla niskoprądowych obwodów jednofazowych, jak i urządzenia do instalacji 3-fazowych o większej mocy.
  • Oferowane korzyści

   Jesteśmy światowym liderem w produkcji i wdrożeniach wysokiej jakości rozwiązań, które zwiększają dostępność zasilania i zapobiegają przestojom w zastosowaniach przemysłowych, w instalacjach elektrycznych o krytycznym znaczeniu oraz w ogólnokorporacyjnych sieciach i centrach przetwarzania danych. Poprzez nasz system zarządzania jakością TQM (Total Quality Management) i programy usługowe, przy wsparciu specjalistycznej ogólnoświatowej sieci serwisowej, możemy zapewnić klientom najwyższy poziom obsługi w całym cyklu życia naszych instalacji.
  • Zalety

   Schneider Electric udostępnia specjalistom IT narzędzia i dane niezbędne do zaawansowanego zarządzania energią w centrum przetwarzania danych, poprawy sprawności instalacji elektrycznych, zdalnego monitorowania zasilania, efektywnego zarządzania oraz zapewnienia lepszego nadzoru i widoczności.
  Dwaj mężczyźni przeglądający dane na ekranie komputera, zarządzanie energią

  Zastosowania

  Korzyści

  • Mężczyzna sporządzający notatki przy komputerze.
    
   • Podstawowe listwy zasilające (PDU) do niezawodnego rozdziału zasilania w szafie
   • Monitorowane listwy zasilające (PDU) zapewniają zdalne, realizowane w czasie rzeczywistym monitorowanie podłączonych odbiorników
   • Zarządzane listwy zasilające (PDU) z możliwością sterowania poszczególnymi gniazdami wyjściowymi w celu restartowania podłączonych urządzeń
  • Pracownik Schneider Electric objaśniający dokumentację mężczyźnie.
    
   • Modułowy, skalowalny i wysoce sprawny system zarządzanego rozdziału zasilania 3-fazowego
   • Konfigurowalny rozdział zasilania w centrach przetwarzania danych o szczególnych wymaganiach
   • iBusway for Data Centers — niezawodny system rozdziału zasilania niezajmujący powierzchni podłogi
  • Grupa młodych ludzi biznesu oraz inżynier it w serwerowni rozwiązujący problemy i udzielający wsparcia
    
   • Rozdział zasilania w obudowach jako sprawdzone rozwiązanie upraszczające instalacje zasilania o znaczeniu krytycznym