• Default Alternative Text

  Centrum obsługi klienta Schneider Electric

  Od wsparcia technicznego po pełną obsługę - troszczymy się o każdego klienta biznesowego i indywidualnego. Służymy pomocą w każdym miejscu i czasie. Zapraszamy do korzystania z naszych internetowych i elektronicznych rozwiązań

  Pobierz aplikację MySchneider

Centrum obsługi klienta Schneider Electric Polska tel. +48 801 171 500 lub tel. +48 22 511 84 64 e-mail: poland.helpdesk@schneider-electric.com


Potrzebujesz pomocy? Chcesz poznać cenę produktu lub jego dostępność? A może potrzebujesz profesjonalnego wsparcia technicznego? 

Zapraszamy do kontaktu.

tel. +48 801 171 500 lub tel. +48 22 511 84 64  fax: +48 22 511 83 00

e-mail: poland.helpdesk@schneider-electric.com

Na Państwa telefony czekają nasi inżynierowie, którzy udzielą wyczerpujących informacji technicznych o produktach firmy Schneider Electric. Poinformują również o ich dostępności oraz o terminach dostaw.

Zespół inżynierów o wysokich kwalifikacjach i wiedzy technicznej jest do  Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-17.00. Udzielamy informacji handlowych i logistycznych. Pomagamy rozwiązać zagadnienia techniczne, oraz pomagamy w doborze produktów lub zamienników.

Centrum Obsługi Klienta pełni rolę centrum kompetencyjnego, gdzie można skorzystać ze specjalistycznej konsultacji i zdalnej pomocy technicznej, między innymi w zakresie instalacji lub konfiguracji produktów technicznych lub informatycznych.

 • Chcesz sprawdzić dostosowanie parametrów produktów do wymagań środowiskowych?

  Oferujemy proste narzędzie do sprawdzania produktów pod tym względem.

  Sprawdź swój produkt!
  Default Alternative Text