Wybierz kraj/region z menu lub kliknij go na mapie świata *
Country Selector Alternate Image
Efektywność energetyczna
     
   

  Efektywność energetyczna

   

  > Wszystkie rozwiązania

   
     
   
   
   

  Wysokowydajne zintegrowane rozwiązanie dla oczyszczalni ścieków (dla 1.000.000 mieszkańców)

   
   

   

   

  Główne cechy:

  • Nowoczesne instalacje wymagają precyzyjnych specyfikacji opracowanych przez projektantów i możliwości dostosowania do wymagań przyszłości.


  Krótka charakterystyka:

  • To zintegrowane rozwiązanie, bazujące na elektrycznej instalacji rozdzielczej, sterowaniu silników, automatyce i serwisie jest idealne dla nowoczesnych instalacji wykorzystujących technikę membranowej osmozy odwróconej.


  Nasza propozycja :

  • Zmniejszenie kosztów projektu automatyki o 40% dzięki bibliotece obiektów wodnych.


  Zalety i korzyści:

  • Przy pomocy tego rozwiązania sieciowego użytkownik uzyskuje korzyści z całościowego rozwiązania dla zasilania a także sterowania, w tym również z obsługi przed- i po-sprzedażowej. Doświadczenie w projektowaniu układów sterowania i koordynacji między krajami może przynieść najbardziej korzystne rozwiązania dla Państwa firmy.
  • Dzięki Generatorowi Jednolitych Aplikacji (UAG) można skorzystać z biblioteki inteligentnych obiektów wodnych całkowicie zorientowanych na działanie procesu. To unikalne narzędzie posiada możliwość pełnej kontroli i obserwacji zdarzeń instalacji. Zaprojektowane w celu optymalizacji struktury kosztów (szkolenie, zatwierdzanie, wdrażanie itp.) - UAG pozwala oszczędzić czas począwszy od projektowania aż po eksploatację.

  Architektura rozwiązania

   

   
    
   
  Dowiedz się więcej

  Dowiedz się więcej 

  Centrum Obsługi Klienta

  Skontaktuj się z nami!