Wybierz kraj/region z menu lub kliknij go na mapie świata *
Country Selector Alternate Image
Hotel Solutions
 
 
 

Hotele

 
 
Hotel Solutions
 
 
 
 
 

Wyzwania

W obliczu rosnących kosztów energii, coraz bardziej rygorystycznych wymogów ekologicznych, nowych zagrożeń i postępu technicznego operatorzy hoteli muszą dbać o rentowność swoich inwestycji i zadowolenie gości, a jednocześnie minimalizować wpływ swojej działalności na środowisko naturalne. Dlatego tak ważne jest, aby osoby podejmujące decyzje inwestycyjne mogły sięgać po rozwiązania proste i efektywne, nadające się do zastosowania w istniejących i nowych obiektach, które będą charakteryzować się wysokim zwrotem z inwestycji i podnosić wartość nieruchomości.

 
 
 
 
 

Rozwiązania

Nasze kompleksowe rozwiązania z dziedziny gospodarki energetycznej ograniczają koszty operacyjne nawet o 20% i umożliwiają osiągnięcie zysków większych nawet o 10%. Nasze najlepsze w swojej klasie rozwiązania z dziedziny bezpieczeństwa są gwarancją spokojnego snu. Nasza architektura EcoStruxure pozwala na zbudowanie jednego, w pełni zintegrowanego systemu, i obniżenie nakładów inwestycyjnych nawet o 15%. Najkrócej mówiąc — dzięki prostym, zintegrowanym rozwiązaniom Schneider Electric możesz w pełni skupić się na komforcie i zadowoleniu swoich gości oraz utrzymaniu przewagi nad konkurencją.

 

 

Referencje

 
  •  Wietnam - Zobacz, jak prosty audyt energetyczny może pomóc w 20-procentowym ograniczeniu poboru mocy.
Zobacz więcej
referencji
 
 
 
 
 
 
Obejrzyj wideo o hotelach
Firma Schneider Electric dostarczyła kompletne rozwiązanie EcoStruxure dla hotelu Hesperia Tower, co umożliwiło osiągnięcie wysokiego poziomu efektywności i zapewnienie gościom jeszcze większego komfortu. Schneider Electric to jedyny na świecie wyspecjalizowany dostawca mający w ofercie system EcoStruxure — zintegrowaną architekturę, która unifikuje zarządzanie systemami budynku, zabezpieczeniami i zasilaniem.
Poznaj rozwiązanie Energy Operation dzięki któremu uzyskasz praktyczne informacje aby osiągać lepsze wyniki i większe zyski.
Darren Cook, dyrektor ds. technicznych na Europę w firmie Hilton Worldwide, mówi o wyzwaniach w dziedzinie gospodarki energetycznej, przed jakimi stoi międzynarodowa sieć hotelowa. Wyjaśnia, jak dostrzegł zupełnie nowe rozwiązania po wizycie w londyńskim Cisco House i zapoznaniu się z propozycjami Schneider Electric.
 
 
 
 
 
Rozwiązania dla hoteli
Zarządzanie budynkami hotelowymi
Systemy sterowania w pokojach dla gości
Przestrzenie wspólne
Restauracja
Efektywność energetyczna
Sterowanie temperaturą i wentylacją
Bezpieczeństwo i ochrona
  
 

Publikacje

 
 
  
 

Witamy liderów branży hotelowej w Europie Środkowej i Wschodniej oraz krajach WNP — czołowa konferencja branżowa w Pradze, 3–4 grudnia 2013 r.

Schneider Electric weźmie udział w konferencji Leaders in Hospitality CEE & CIS Summit — jednej z najważniejszych imprez branżowych, na której spotykają się czołowi przedstawiciele branży hotelarskiej, eksperci, przedstawiciele administracji publicznej i dostawcy rozwiązań z regionu Europy Środkowej i Wschodniej oraz krajów WNP. Będzie to doskonała okazja do zdobycia aktualnej wiedzy na temat rynku, nawiązania kontaktów biznesowych i wymiany doświadczeń z ludźmi, którzy liczą się w branży.p>

Leaders in hospitality CEE & CIS 2013