Witamy na stronie firmy Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj, aby wyświetlić dostępne produkty, lub przejść na globalną stronę internetową naszej firmy, aby uzyskać o niej informacje.

Wybierz inny kraj lub region

  • Default Alternative Text

   Wprowadzamy INNOWACJE

   Dzięki rozwiązaniom EcoStruxure™ robimy to na każdym poziomie. Dowiedz się, w jaki sposób firma Schneider Electric realizuje śmiałe pomysły klientów wdrażając rozwiązania obejmujące INNOWACYJNE produkty, automatykę i sterowanie oraz aplikacje, systemy analityczne i usługi.

   Poznaj rozwiązania EcoStruxure
  • Default Alternative Text

   Magia kinematografii CYFROWEJ

   Praca nad najwyższej klasy efektami specjalnymi poza Hollywood to ogromne wyzwanie. Firma Schneider zbudowała w okresie poniżej 5 miesięcy zaprojektowane pod wymiar centrum danych dla przedsiębiorstwa Animal Logic, które z pomocą rozwiązania EcoStruxure™ IT tworzy magiczne efekty w CYFROWYM kinie.

   Obejrzyj Poznaj rozwiązania EcoStruxure
  • Default Alternative Text

   NIEZAWODNOŚĆ, która ratuje życie

   Budowa nowoczesnego szpitala dziecięcego wymaga śmiałych pomysłów. Szpital dla dzieci w Nemours ma awaryjne generatory prądu przywracające zasilanie w czasie poniżej 10 sekund. Rozwiązanie Schneider EcoStruxure™ Power zapewnia NIEPRZERWANY dostęp do energii elektrycznej, umożliwiając ratowanie życia.

   Obejrzyj Poznaj rozwiązania EcoStruxure
  • Default Alternative Text

   Zelio - innowacyjne przekaźniki Schneider Electric

   Poznaj naszą bogatą ofertę przekaźników Zelio. Znajdziesz w niej innowacyjne, inteligentne i niezawodne przekaźniki interfejsowe, elektromechaniczne, kontrolne i pomiarowe naszej firmy.

   Zobacz więcej Pobierz darmowy przekaźnik
  • Default Alternative Text

   Canalis KR - nowe możliwości dla przesyłu mocy

   Canalis KR szynoprzewody do pracy w trudnych warunkach środowiskowych. Wysoki stopień szczelności IP68, prądy do 6300A, Odporność na korozję i promienie UV.

   Dowiedz się więcej
  • Default Alternative Text

   Asfora - nowe kolory i funkcjonalności

   Seria osprzętu elektroinstalacyjnego Asfora została rozszerzona o gniazdo IP44 do ramek wielokrotnych oraz cztery kolory: aluminium, stal, brąz i antracyt. Sprawdź nową odsłonę elegancji.

   Dowiedz się więcej Pobierz broszurę
  • Default Alternative Text

   Architektura EcoStruxure - Modicon M580 - sterownik ePAC

   EcoStruxure to otwarta platforma obsługująca Internet Rzeczy, na której bazują produkty, rozwiązania i usługi Schneider Electric. 

   Poznaj nasz Modicon M580 - sterownik ePAC z Ethernetem w płycie bazowej, przystosowany do technologii IIoT. 

   Zobacz film Zobacz nasz sterownik ePAC
  • Default Alternative Text

   Jesteś elektrykiem?

   Elektroklub to program multipartnerski przygotowany dla elektroinstalatorów, którego celem jest podniesienie poziomu wiedzy technicznej i produktowej oraz pomoc w prowadzeniu i rozwijaniu firmy. Oferujemy zasoby, narzędzia, szkolenia i cenne dodatki. Masz je w zasięgu ręki!

   Zarejestruj się/Zaloguj się
   Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.