• Default Alternative Text

  Wprowadzamy INNOWACJE

  Dzięki rozwiązaniom EcoStruxure™ robimy to na każdym poziomie. Dowiedz się, w jaki sposób firma Schneider Electric realizuje śmiałe pomysły klientów wdrażając rozwiązania obejmujące INNOWACYJNE produkty, automatykę i sterowanie oraz aplikacje, systemy analityczne i usługi.

  Poznaj rozwiązania EcoStruxure
 • Default Alternative Text

  Magia kinematografii CYFROWEJ

  Praca nad najwyższej klasy efektami specjalnymi poza Hollywood to ogromne wyzwanie. Firma Schneider zbudowała w okresie poniżej 5 miesięcy zaprojektowane pod wymiar centrum danych dla przedsiębiorstwa Animal Logic, które z pomocą rozwiązania EcoStruxure™ IT tworzy magiczne efekty w CYFROWYM kinie.

  Obejrzyj Poznaj rozwiązania EcoStruxure
 • Default Alternative Text

  NIEZAWODNOŚĆ, która ratuje życie

  Budowa nowoczesnego szpitala dziecięcego wymaga śmiałych pomysłów. Szpital dla dzieci w Nemours ma awaryjne generatory prądu przywracające zasilanie w czasie poniżej 10 sekund. Rozwiązanie Schneider EcoStruxure™ Power zapewnia NIEPRZERWANY dostęp do energii elektrycznej, umożliwiając ratowanie życia.

  Obejrzyj Poznaj rozwiązania EcoStruxure
 • Default Alternative Text

  Zelio - innowacyjne przekaźniki Schneider Electric

  Poznaj naszą bogatą ofertę przekaźników Zelio. Znajdziesz w niej innowacyjne, inteligentne i niezawodne przekaźniki interfejsowe, elektromechaniczne, kontrolne i pomiarowe naszej firmy.

  Zobacz więcej Pobierz darmowy przekaźnik
 • Default Alternative Text

  Canalis KR - nowe możliwości dla przesyłu mocy

  Canalis KR szynoprzewody do pracy w trudnych warunkach środowiskowych. Wysoki stopień szczelności IP68, prądy do 6300A, Odporność na korozję i promienie UV.

  Dowiedz się więcej
 • Default Alternative Text

  Asfora - nowe kolory i funkcjonalności

  Seria osprzętu elektroinstalacyjnego Asfora została rozszerzona o gniazdo IP44 do ramek wielokrotnych oraz cztery kolory: aluminium, stal, brąz i antracyt. Sprawdź nową odsłonę elegancji.

  Dowiedz się więcej Pobierz broszurę
 • Default Alternative Text

  Architektura EcoStruxure - Modicon M580 - sterownik ePAC

  EcoStruxure to otwarta platforma obsługująca Internet Rzeczy, na której bazują produkty, rozwiązania i usługi Schneider Electric. 

  Poznaj nasz Modicon M580 - sterownik ePAC z Ethernetem w płycie bazowej, przystosowany do technologii IIoT. 

  Zobacz film Zobacz nasz sterownik ePAC
 • Default Alternative Text

  Jesteś elektrykiem?

  Elektroklub to program multipartnerski przygotowany dla elektroinstalatorów, którego celem jest podniesienie poziomu wiedzy technicznej i produktowej oraz pomoc w prowadzeniu i rozwijaniu firmy. Oferujemy zasoby, narzędzia, szkolenia i cenne dodatki. Masz je w zasięgu ręki!

  Zarejestruj się/Zaloguj się
  Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.