Witamy na stronie Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj lub przejść do strony globalnej naszej firmy.

Wybierz inny kraj lub region

  • Default Alternative Text

   Dlaczego Schneider Electric?

   Schneider Electric to wspaniała firma dzięki wspaniałym ludziom.

  Twój wybór. Możliwości są nieograniczone.

  Schneider Electric oferuje platformę umożliwiającą rozwój i samorealizację m.in. dzięki kulturze wysokiej wydajności, komfortowi pracy, unikalnym i zróżnicowanym zespołom, ambitnym zadaniom czy nieustannemu doskonaleniu umiejętności. Znajdź cel, który pragniesz zrealizować - bez względu na to, czy masz wykształcenie inżynierskie, pracujesz w serwisie, opracowujesz nowe kampanie marketingowe lub pracujesz w ramach globalnego łańcucha dostaw. Klienci są dla nas ważni, ale bez naszych pracowników nie moglibyśmy spełniać ich oczekiwań. W Schneider Electric potrzebujemy utalentowanych ludzi, być może właśnie Ciebie...
  • Ważny cel

   Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zaoferować mieszkańcom naszej planety bezpieczne i niezawodne dostawy energii elektrycznej. Dążymy do zmniejszenia śladu węglowego na świecie, dlatego przykładamy ogromną wagę do zrównoważonej gospodarki energetycznej. To właśnie te założenia definiują naszą strategię rozwoju.

   Zrównoważony rozwój
   Default Alternative Text
  • Ważny cel Nagrody

   Nasi klienci każdego dnia inspirują nas do poszukiwania nowych sposobów na poprawę efektywności — by dało się osiągnąć więcej mniejszymi środkami. Jesteśmy organizacją docenianą i nagradzaną na całym świecie w takich dziedzinach, jak efektywność energetyczna, zrównoważony rozwój, łączność, niezawodność i bezpieczeństwo.

   Dowiedz sięwięcej
   Default Alternative Text
   ^
   • Firma jedyna w swoim rodzaju

    Jeśli firma chce się wyróżniać, powinna zatrudniać wyróżniających się pracowników. Dlatego doceniamy ogromną różnorodność i indywidualne charaktery, które stanowią nieodłączną cechę działalności prowadzonej na globalną skalę. Chcemy pracować z ludźmi, którzy mają coś do powiedzenia. Nasza sieć wyjątkowych profesjonalistów sprawia, że jesteśmy światowym liderem w dziedzinie automatyzacji i gospodarki energetycznej.

    Kim jesteśmy
    Default Alternative Text
   • Firma jedyna w swoim rodzaju Life Is On

    Budzimy się razem z Tobą. Nie musisz daleko szukać. Nasza technologia jest wszędzie. Odkryj ją Life is On.

   • Firma jedyna w swoim rodzaju Utwór, który ocalił świat

    Poznaj bohatera naszego najnowszego filmu: inżyniera elektryka, w zwykłym szpitalu, który dysponuje mocą, o jakiej mu się nie śniło.

   • Firma jedyna w soim rodzaju To tylko zarządca budynku?


    Naszym zdaniem — nie do końca. Zobacz, jak zarządca budynku i przesympatyczna lama połączyli siły, aby spełnić marzenie małej dziewczynki..

    ^
    • Technologia i rozwiązania cyfrowe

     W dzisiejszych technologiach tkwi ogromny potencjał. Mogą przecież w jednej chwili połączyć nas wszystkich, bez względu na to, gdzie się znajdujemy. My z kolei dążymy do udoskonalenia tej łączności. Tworzymy rozwiązania, które ułatwiają ludziom życie i wzbogacają je. Dzięki nam sieć oplatająca świat jest jeszcze gęstsza, wydajniejsza, bardziej niezawodna i bezpieczniejsza — dla nas i dla środowiska.
     • 11 000 inżynierów konstruktorów
     • około 10 000 inżynierów tworzących aplikacje i programy
     • 20 000 aktywnych patentów i wniosków patentowych

     Default Alternative Text
    • Technologia i rozwiązania cyfrowe Dane w obliczu natury

     Centrum danych Green Mountain jest chłodzone przez lodowate wody norweskich fiordów. Mając na uwadze dobro natury, firma Schneider Electric pomogła centrum Green Mountain zaoszczędzić energię i chronić środowisko, ograniczając zużycie energii o jedną trzecią.

    • Technologia i rozwiązania cyfrowe Przedstawiamy najbardziej zrównoważony budynek biurowy na świecie

     Położony w Amsterdamie budynek The Edge, siedziba firmy Deloitte Netherlands, wyznacza komercyjnym budynkom biurowym nowe standardy w dziedzinie efektywności energetycznej.

    • Technologia i rozwiązania cyfrowe Technologia ułatwia porozumienie ludzi ze zwierzętami

     Analiza przypadku John G. Shedd Aquarium — tworzenie i utrzymywanie środowisk, w których ludzie mogą lepiej poznać zwierzęta.

     ^
     • Różnorodność i integracja

      Cenimy różnorodność, bo wiemy, że różnice nas wzmacniają i pozwalają obsługiwać klientów na jeszcze wyższym poziomie. Oparte na zasadach etycznych standardy zatrudniania nie tylko określają sposób pozyskiwania nowych pracowników, ale także wskazują, jak się do nich ustosunkowywać, gdy już staną się częścią naszego zespołu. Propagujemy politykę różnorodności, która nas integruje, i dbamy o kulturę zachęcającą pracowników do wzajemnego zaufania i wyrażania własnej indywidualności.

      Default Alternative Text
     • Różnorodność i integracja Wyróżnienia i programy

      Jean-Pascal Tricoire, nasz Dyrektor generalny, został uhonorowany prestiżową nagrodą za działania na rzecz równości płci.

      Ceremonia przyznania nagród w siedzibie Organizacji Narodów Zjednoczonych w Nowym Jorku
      Default Alternative Text
     • Różnorodność i integracja

      Oparte na zasadach etycznych standardy zatrudniania nie tylko określają sposób pozyskiwania nowych pracowników, ale także wskazują, jak się do nich ustosunkowywać, gdy już staną się częścią naszego zespołu. Propagujemy politykę różnorodności, która nas integruje, i dbamy o kulturę zachęcającą pracowników do wzajemnego zaufania i wyrażania własnej indywidualności.

      Dowiedz się więcej
      Default Alternative Text
     • Różnorodność i integracja Różnorodność to biznesowa konieczność

      „Przedsiębiorstwa mają do odegrania kluczową rolę jako »inicjatorzy zmian« pozwalających zbudować świat, w którym równość płci stanie się faktem. To kwestia determinacji. A także dawania dobrego przykładu i motywowania do działania coraz większej liczby mężczyzn”. — Jean-Pascal Tricoire, Prezes i Dyrektor generalny, Schneider Electric

      Dowiedz się więcej
      ^
      • Komfort pracy

       Komfort pracy to strategiczny priorytet firmy Schneider Electric, którego plan realizacji do 2020 r. obejmuje szereg aspektów: komfort fizyczny, psychiczny, emocjonalny i społeczny. Dla nas komfort pracy to synonim zdrowia, szczęścia oraz możliwości realizowania się w życiu zawodowym i prywatnym.

       Default Alternative Text
      • Komfort pracy

       Realizowany przez nas program podnoszenia komfortu pracy od początku tworzono we współpracy ze wszystkimi pracownikami dzięki globalnej inicjatywie crowdfundingowej. Obejmuje 5 kluczowych obszarów działań:
       Zdrowie i samopoczucie: promowanie zdrowego stylu życia
       Elastyczność w pracy: lepsza równowaga między życiem zawodowym a prywatnym
       Atrakcyjne miejsca pracy: aż chce się pracować
       Liderzy: 2000 najlepszych liderów przeszkolonych pod kątem maksymalizacji komfortu pracy
       Kultura: komfort pracy mamy w DNA

       Default Alternative Text
       ^
       • Wysoka wydajność

        Nagradzamy pracowników za szczerość, otwartość, pasję, wydajność i kwestionowanie status quo. Zmieniamy oblicze całych branż, a oferowane przez nas niezawodne rozwiązania pozostawiają niezatarty ślad.

        Default Alternative Text
       • Wysoka wydajność

        Zmieniamy oblicze całych branż, a oferowane przez nas niezawodne rozwiązania pozostawiają niezatarty ślad. Jak udaje na się zachować wysoką pozycję i nienaganną reputację? Wręcz obsesyjnie dbamy o naszych klientów. Doceniamy pracowników za innowacyjność, szybkość i błyskotliwość podejmowanych działań, które zawsze stymuluje dobro klientów.

        Default Alternative Text
        ^
        • Liderzy z prawdziwego zdarzenia

         Z liderami można osiągać wspaniałe rzeczy, a my szukamy właśnie wspaniałych liderów. Tacy ludzie są odpowiedzialni za nieustanny rozwój utalentowanych pracowników. Oferowane przez nas nowatorskie zaplecze merytoryczne w dziedzinie dystrybucji energii, wydajności, zrównoważonego rozwoju i automatyzacji po części decyduje o tym, że nasze zdanie liczy się na całym świecie.

         Executive Committee
         Default Alternative Text
        • Liderzy z prawdziwego zdarzenia Światowy autorytet

         Jean-Pascal Tricoire, szef i Dyrektor generalny firmy Schneider Electric, to jeden z pierwszych liderów biznesowych przedsiębiorstw skupionych przez indeks CAC 40, którego umieszczono w rankingu autorytetów serwisu LinkedIn (wśród 500 najważniejszych na świecie). W rankingu autorytetów LinkedIn znajdują się m.in. Bill Gates i Richard Branson.

         Śledź informacje o naszym Dyrektorze generalnym w serwisie LinkedIn
         Default Alternative Text
        • Liderzy z prawdziwego zdarzenia Zaangażowanie w walkę ze zmianami klimatycznymi

         Jean-Pascal Tricoire wziął udział w konferencji klimatycznej (COP21) w Paryżu w 2015 r., na której wyraził swoje poparcie dla walki ze zmianami klimatycznymi.

        • Liderzy z prawdziwego zdarzenia Innowacje na każdym poziomie

         Dyrektor Generalny (CEO) Schneider Electric, Jean-Pascal Tricoire, wprowadził w naszej firmie koncepcję „innowacji na każdy, poziomie”: jej istotą jest nowa formuła zasilania i automatyzacji pomyślana dla nowego świata — bardziej zelektryfikowanego, emitującego mniej CO2, zdecentralizowanego i cyfrowego. Za jej pośrednictwem dbamy o energię potrzebną, by toczyło się życie.

         ^
         • Wiara w ludzi

          To ludzie kreują naszą przyszłość. Bez wahania stawiamy na tych nieustraszonych myślicieli i śmiałych wizjonerów. Jesteśmy świetnie funkcjonującym zespołem — organizacją, która wspólnie się rozwija. Ten sukces nie byłby możliwy bez wzajemnej lojalności. Nasi ludzie nie boją się działać, bo wiedzą, że wierzymy w ich zdolności. Dzięki temu sprawiają, że charakter naszej firmy jeszcze bardziej się wyróżnia.

          Default Alternative Text
         • Wiara w ludzi Szkolenia i rozwój

          Schneider Electric University oferuje szeroką gamę programów umożliwiających rozwój osobisty i zawodowy.
          Zróżnicowane formy edukacji są dostępne na wyciągnięcie ręki i skorelowane z potrzebami poszczególnych osób i całej firmy. Dbamy w ten sposób o efektywność wszystkich pracowników w ich obecnych i przyszłych rolach.

          Domyślny tekst alternatywny
         • Wiara w ludzi Energy University

          Energy University to nasz BEZPŁATNY internetowy program edukacyjny dla specjalistów. Obejmuje ponad 200 kursów na temat efektywnej gospodarki energetycznej oraz centrów przetwarzania danych. Dołącz do Energy University już dziś!

          Dowiedz się więcej
          Default Alternative Text
         • Strong belief in people Program Marco Polo

          Program Marco Polo pozwala jednocześnie rozwijać umiejętności, doskonalić zdolności przywódcze i wymieniać doświadczenia kulturowe. To prawdziwa przygoda, dzięki której wybrani pracownicy na własnej skórze przekonają się, jak wygląda życie za granicą, przygotowując się do roli liderów.

          Default Alternative Text
          ^
          Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.