Witamy na stronie Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj lub przejść do strony globalnej naszej firmy.

Wybierz inny kraj lub region

  • Default Alternative Text

   Profil firmy

   Firma Schneider Electric jest liderem cyfrowej transformacji w zarządzaniu energią i automatyce, w budownictwie komercyjnym i mieszkaniowym, centrach danych, obiektach infrastrukturalnych, energetyce oraz przemyśle.

  • Nasza technologia jest wszędzie.

   Nasze rozwiązania techniczne wszędzie na świecie dostarczają energii potrzebnej, by toczyło się życie. Z nami Life Is On — w każdej chwili, w każdym miejscu.

  • Schneider Electric Marathon de Paris

   Gratulujemy zwycięzcom, zawodnikom, którzy ukończyli bieg, i wszystkim 43 317 biegaczom, którzy wzięli udział w Schneider Electric Marathon de Paris 2016. Wielkie podziękowania należą się także wolontariuszom i kibicom. To dzięki Wam ta jubileuszowa, 40 edycja maratonu była tak udana! Do zobaczenia w przyszłym roku!

  • Schronisko w Alpach „Refuge du Goûter”

   Ten budynek z certyfikatem HQE, położony w Alpach, na wysokości ponad 3800 m n.p.m., jest dowodem naszego zaangażowania w opracowywanie i realizację oryginalnych i kompleksowych rozwiązań z dziedziny zarządzania energią.

   Lider transformacji cyfrowej w zarządzaniu energią i automatyce.

   Schneider Electric rozwija inteligentne i zintegrowane rozwiązania i technologie służące do zarządzania energią i procesami w bezpieczny, niezawodny, efektywny i zrównoważony sposób. Grupa inwestuje w badania i rozwój, by utrzymać pozycję lidera innowacji i wyróżniać się na tle konkurencji, a jednocześnie silnie angażuje się w realizację idei zrównoważonego rozwoju.

   Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.