• Default Alternative Text

  Profil firmy

  Firma Schneider Electric to lider w zakresie cyfrowej transformacji zarządzania energią i automatyzacji w gospodarstwach domowych, obiektach publicznych i centrach danych, a także w zastosowaniach przemysłowych i infrastrukturalnych.

 • Nasza technologia jest wszędzie.

  Nasze rozwiązania techniczne wszędzie na świecie dostarczają energii potrzebnej, by toczyło się życie. Z nami Life Is On — w każdej chwili, w każdym miejscu.

 • Schneider Electric Marathon de Paris

  Gratulujemy zwycięzcom, zawodnikom, którzy ukończyli bieg, i wszystkim 43 317 biegaczom, którzy wzięli udział w Schneider Electric Marathon de Paris 2016. Wielkie podziękowania należą się także wolontariuszom i kibicom. To dzięki Wam ta jubileuszowa, 40. edycja maratonu była tak udana! Do zobaczenia w przyszłym roku!

 • Schronisko w Alpach „Refuge du Goûter”

  Ten budynek z certyfikatem HQE, położony w Alpach, na wysokości ponad 3800 m n.p.m., jest dowodem naszego zaangażowania w opracowywanie i realizację oryginalnych i kompleksowych rozwiązań z dziedziny zarządzania energią.

  Globalny specjalista w zarządzaniu energią i automatyce.

  Schneider Electric rozwija inteligentne i zintegrowane rozwiązania i technologie służące do zarządzania energią i procesami w bezpieczny, niezawodny, efektywny i zrównoważony sposób. Grupa inwestuje w badania i rozwój, by utrzymać pozycję lidera innowacji i wyróżniać się na tle konkurencji, a jednocześnie silnie angażuje się w realizację idei zrównoważonego rozwoju.

  Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.