Witamy na stronie Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj lub przejść do strony globalnej naszej firmy.

Wybierz inny kraj lub region

  • Default Alternative Text

   Schneider Electric Industries Bukowno

   Firma Schneider Electric Industries Polska Sp. z o. o powstała w 1998 roku. Jesteśmy producentem wyłączników i rozłączników aparatury niskich napięć.

  Schneider Electric Industries Bukowno

  Firma Schneider Electric Industries Polska Sp. z o. o w Bukownie koło Olkusza powstała w 1998 roku.

  Produkujemy wyłączniki aparatury niskich napięć typu Compact NS/NSX oraz Compact NSXm, a także rozłączniki typu COMPACT INS/INV. Ponadto produkujemy różnorodne akcesoria do wymienionych produktów. Naszymi odbiorcami są fabryki grupy Schneider Electric (podzespoły) oraz centra dystrybucyjne koncernu (produkty gotowe). Produkujemy z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod zarządzania produkcją: lean manufacturing, LADM (Line Archiecture Design Methodology), MPAH (Material Providing and Handling), MTM (Methods-Time Measurment), SIM (Short Interval Management) i innych, połączonych w ramach filozofii SPS (System Produkcji Schneider).

  Wdrożyliśmy i aktywnie utrzymujemy Zintegrowany System Zarządzania Jakością, Środowiskiem oraz Bezpieczeństwem Pracy.

  Posiadamy certyfikaty zgodności z wymaganiami norm ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 oraz BS OHSAS 18001:2007

  W dowód uznania osiągnięć w dziedzinie bezpieczeństwa pracy Nasza firma została w 2009 roku wpisana na „Złota listę pracodawców” Państwowej Inspekcji Pracy.

  ISO 9001 - w 2001 roku Fabryka w Bukownie wdrożyła System Zarządzania Jakością zgodnie z normą ISO 9001:2000

  ISO 14001 - w 2003 roku Fabryka w Bukownie wdrożyła System Zarządzania Środowiskowego zgodnie z normą ISO 14001:1996

  OHSAS 18001:2007 - w czerwcu 2009 roku fabryka w Bukownie uzyskała certyfikat System Zarządzania Bezpieczeństwem i Ochroną Pracy - wówczas zgodnie z normą PN-N 18001:2004. W wyniku podjętej decyzji o zastąpieniu dotychczasowej certyfikacji na zgodność z PN-N 18001:2004, w kwietniu 2016 uzyskaliśmy certyfikat zgodności z normą OHSAS 18001:2007

  Produkty:

  > Compact NS/NSX - wyłączniki od 100 A do 250 A z szeroką gama zabezpieczeń. Mocowane na stałe, wtykowe lub wysuwane. Możliwość zdalnego sterowania oraz komputerowej transmisji parametrów. Gotowe układy SZR oparte na elektronicznym sterowniku. Compact NSX 100…250 występuje w sześciu różnych zdolnościach wyłączeniowych B, F, N, H, S oraz L.

  > Compact NSXm - od 2017 roku w Bukownie rozpoczęto produkcję nowego wyłącznika Compact NSXm. Został on zaprojektowany na bazie Compact NSX, którego cechami są zmiany konstrukcje w obszarze podłączeń i zacisków kablowych, minimalizacja rozmiaru wyłącznika, który swoimi wymiarami jest 40% mniejszy od wyłącznika Compact. Innowacyjne rozwiązania zostały wprowadzone w obszarze modułu zabezpieczeń elektronicznych, które pozwolą za pomocą podłączenia internetowego komunikować się z zabezpieczeniem i przesyłać informacje o bieżących parametrach pracy. Modułowa budowa pozwoli dobierać swobodnie różnorodne typy zabezpieczeń termicznych i magnetycznych w wersji mechanicznej i elektronicznej, zabezpieczeń silnikowych czy różnicowo-prądowych w standardach europejskich według normy IEC oraz amerykańskiej UL.

  > Compact INS/INV - w zakładzie w Bukownie produkowane są Compacty INS/INV 40…2500A. Widoczna przerwa izolacyjna (rozwiązanie INV). Możliwość blokady wzajemnej oraz jednoczesnego przełączania dwóch rozłączników. Ręczne układy przełączania zasilania. Rozłączniki bezpiecznikowe, 3-biegunowe, 4-biegunowe, przyłączane od przodu z możliwością przełączania bocznego.

  > Akcesoria - zabezpieczenia termiczno-magnetyczne do ochrony przeciw przeciążeniowej i przeciw zwarciowej z regulowanym progiem zabezpieczenia termicznego i magnetycznego, dedykowane zabezpieczenia do ochrony silników. Kompatybilne z urządzeniami Compact NS/NSX 100…250A. Cewki nadprądowe i podprądowe do awaryjnego wyłączania obwodów elektrycznych. Szeroka paleta akcesoriów do adaptacji produktów Compact INS/INV.

  Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.