Witamy na stronie Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj lub przejść do strony globalnej naszej firmy.

Wybierz inny kraj lub region

  • Default Alternative Text

   HeForShe at the Schneider Electric Marathon de Paris 2017

   The first marathon to promote HeForShe, raising profile in a sport where men and women are participating and challenge limits together.

  • Default Alternative Text

   International Women’s Day 2017

   On March 8, we celebrate our diverse and inclusive culture that fosters gender equality, women's networks, leadership programs and forums.

  • Default Alternative Text

   Be part of it

   What does diversity and inclusion mean to Schneider Electric ? Discover it now!

   Watch video
  • Default Alternative Text

   Each of us is unique

   Watch Video

   Różnorodność jest naszym dziedzictwem i naszą przyszłością. Także Ty możesz stać się jej częścią.

   Różnorodność jest nieodłącznym składnikiem historii, kultury i tożsamości Schneider Electric. Wszelkie różnice postrzegamy i traktujemy zgodnie z zasadami integracji. Pragniemy tworzyć otwartą kulturę, w której wszelkie formy różnorodności postrzegane są jako rzeczywista wartość dla przedsiębiorstwa.
   • Nadzór

    W jaki sposób Schneider Electric promuje różnorodność i integrację w swoich strukturach

   • Inicjatywy

    Informacje o inicjatywach zespołów ogólnoświatowych i lokalnych, które mają na celu promowanie kultury różnorodności i otwartości, równości płci, współpracy między kobietami, programów kreowania liderów i forów wymiany opinii

   • HeForShe IMPACT 10x10x10, Davos 2016

    W styczniu 2016 roku w Davos zaprezentowany został raport nt. parytetów opracowany przez HeForShe IMPACT 10x10x10. W inauguracyjnym raporcie na temat parytetów, opracowanym przez zespół HeForShe pod auspicjami ONZ Kobiety, dziesięć wiodących przedsiębiorstw międzynarodowych ujawnia nowe dane na temat różnorodności płciowej.

   • Każdy z nas jest wyjątkowy

    Pragniemy tworzyć otwartą kulturę, w której wszelkie formy różnorodności postrzegane są jako rzeczywista wartość dla przedsiębiorstwa.

   • Siedziba Organizacji Narodów Zjednoczonych w Nowym Jorku

    Jean-Pascal Tricoire, Dyrektor Generalny Schneider Electric, otrzymał jedną z pięciu bardzo cenionych nagród za zaangażowanie w implementację polityki wzmacniającej pozycję kobiet w miejscu pracy, na rynku i w społeczeństwie.

    • #HeForShe Nasze działania na rzecz ogólnoświatowego ruchu solidarności

     Odkąd zostaliśmy jednym z 10 korporacyjnych czempionów programu IMPACT 10x10x10, wielu z zatrudnionych u nas mężczyzn chętnie przyłącza się do tej inspirującej inicjatywy, wnosząc do niej mnóstwo energii i szczerego zaangażowania.

     Broszura na temat udziału w inicjatywie HeForShe (PDF, 932 kB)
     Default Alternative Text
    • Wspieramy równość płci

     W ubiegłym roku promowaliśmy i wdrażaliśmy zasady stwarzające kobietom lepsze warunki i możliwości w środowisku pracy. Wbrew utrwalonym praktykom korporacyjnym umieściliśmy równość płci na szczycie listy priorytetów oraz uczyniliśmy z różnorodności jeden z głównych składników strategii biznesowej i kadrowej.

     Broszura Wspieramy równość płci (PDF, 1 MB)
     Default Alternative Text
    • Zobowiązanie liderów

     Kreowanie i promowanie odpowiedniej kultury korporacyjnej jest jednym z najważniejszych wyzwań, z którymi musimy się zmierzyć, jeśli chcemy stać się firmą zrównoważoną pod względem płci.
     A zmiana w sferze kultury zaczyna się od najwyższego poziomu organizacji — od jej zarządu.

     Broszura Zobowiązanie liderów (PDF, 1,3 MB)
     Business colleagues looking at blueprint
    • Wzmacnianie pozycji kobiet

     Traktując wszystkie zatrudnione u nas kobiety z szacunkiem i zapewniając im poszanowanie godności, stwarzamy i promujemy sprzyjające środowisko, w którym każda osoba pracująca w przedsiębiorstwie — niezależnie od płci i innych cech — może wykorzystać cały swój potencjał.

     Broszura Wzmacnianie pozycji kobiet (PDF, 1,2 MB)
     Default Alternative Text
    • Opracowanie White Paper Jakie korzyści biznesowe może przynieść większa równowaga płci w korporacjach międzynarodowych

     Wiele międzynarodowych korporacji chaotycznie próbuje dostosować się do nowych trendów, takich jak niezwykle silna zmienność koniunktury i zmiany w stylu życia. Badania wykazują, że główną przyczyną stagnacji we współczesnym środowisku biznesowym jest brak świeżych pomysłów i opór przed alternatywnymi strategiami. Ponadto wykazano, że znacząca nierównowaga płci na wyższym i średnim szczeblu zarządzania organizacją o zasięgu ogólnoświatowym prowadzi do zaniku kreatywności w rozwiązywaniu problemów biznesowych. W tym artykule wyjaśniono korelację między większą równowagą płci a wzrostem i innowacyjnością.

     Opracowanie White Paper: Jakie korzyści biznesowe może przynieść większa równowaga płci w międzynarodowych korporacjach (PDF, 668 kB)
     Default Alternative Text
     Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.