Witamy na stronie Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj lub przejść do strony globalnej naszej firmy.

Wybierz inny kraj lub region

  • Default Alternative Text

   Aktualności

  • Weź udział w Akademii Elektryka Najbliższe szkolenie już 22 lutego w SEP Oddział Łódź

   6/02/2018 - Dzięki szkoleniu zdobędziesz wiedzę z zakresu wymagań prawnych i technicznych dotyczących instalacji elektrycznych, doboru aparatury łączeniowej i zabezpieczającej Acti9 oraz doboru osprzętu elektroinstalacyjnego.

   Dla uczestników przewidziano upominki i konkursy z nagrodami. Ponadto członkowie Elektroklubu otrzymają 300pkt., które można wymienić na 30zł na karcie VISA. Liczba miejsc jest ograniczona - nie czekaj, zapisz się już dziś! 

   Do zobaczenia na szkoleniu.

   Kliknij i zapisz się na szkolenie
   Photo of two men observing computer screen
  • Opis projektu Wdrożenie Ecostruxure for Building w CEZAMAT

   18/12/2017 - Największym wyzwaniem projektu było odpowiednie wyposażenie zaawansowanych laboratoriów, które muszą spełniać najwyższe normy i standardy w zakresie czterech istotnych elementów: temperatury, wilgotności powietrza, jakości energii i prądu, a także ilości i rodzaju światła.

   Przeczytaj opis projektu
   Default Alternative Text
  • Builder Exclusive Innowacyjny system automatyki budynkowej w NOSPR

   04/12/2017 - Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą publikacją Builder Exclusive,  w którym Jacek Parys - wiceprezes Pionu Ecobudynków opowie o ciekawym i innowacyjnym systemie automatyki budynkowej zastosowanym w siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach – NOSPR.

   Przeczytaj artykuł
   Default Alternative Text
  • X edycja Targów Energetics w Lublinie Nagroda Targowa w kategorii Produkt Roku Targów ENERGETICS 2017

   14/11/2017 - Podczas X edycji Targów Energetycznych Energetics 2017 w Lublinie, Schneider Electric  wspólnie z PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok odebrał prestiżową nagrodę za Innowacyjną technologię lokalizacji uszkodzeń i przywracania zasilania w sieciach skompensowanych oraz obniżenia wskaźników SAIDI/SAIFI.

   Default Alternative Text
  • IV edycja Forum Nowoczesnej Produkcji IoT, cyfryzacja, systemy informatyczne

   Warszawa, 10 listopada 2017 – Internet of Things, korzyści z cyfryzacji produkcji, wsparcie procesów biznesowych za pomocą systemów informatycznych - to tematy, które były omawiane podczas zakończonej niedawno IV edycji Forum Nowoczesnej Produkcji. Wydarzenie służyło merytorycznej dyskusji o trendach w przemyśle, nad czym debatowało grono ekspertów z największych polskich firm przemysłowych.

   Zobacz więcej
   Default Alternative Text
  • 5. Forum Menadżerów Elektrotechniki Anna Nowak-Jaworska z nagrodą dla najlepszego menadżera

   8/11/2017 - 7 listopada br. podczas 5. Forum Menadżerów Elektrotechniki odbyła się Gala rozdania nagród w Konkursie Menadżer Roku Branży Elektrotechnicznej (7. edycja).

   Po raz kolejny wybrani zostali najlepsi menadżerowie wyróżniający się innowacyjnością, kreatywnością i sukcesami biznesowymi.

   Nagrodę Główną w kategorii Producent otrzymała Anna Nowak-Jaworska, wiceprezes zarządu Schneider Electric Polska Sp. z o.o.

   Serdecznie gratulujemy!

   Default Alternative Text
  • Akademia Elektryka Bezpłatne warsztaty dla praktyków

   03/11/2017 - Akademia Elektryka to cykl bezpłatnych warsztatów dla praktyków. Ich celem jest zapoznanie uczestników z aktualnymi przepisami prawnymi i normami technicznymi w zakresie instalacji elektrycznych w budynkach, jak również z zasadami doboru aparatury łączeniowej i zabezpieczającej oraz osprzętu elektroinstalacyjnego.
   Uczestnicy wykonają ćwiczenia na konkretnych produktach np. na aparaturze łączeniowej i zabezpieczającej Acti9. Zapoznają się także m.in. z osprzętem elektroinstalacyjnym serii Asfora i Sedna.

   Najbliższe terminy szkoleń:
   9 listopada – Szczecin
   23 listopada – Lublin
   30 listopada – Toruń
   12 grudnia – Rzeszów

   Rejestracja
   Default Alternative Text
  • IT Future Expo 2017 APC z nagrodą na IT Future Expo 2017

   22/09/2017 - Sprawność na poziomie 98 proc., śledzenie efektywności w różnych trybach pracy czy funkcjonowanie bez akumulatora – m.in. te właściwości wyróżniają Smart-UPS On-Line SRT8KRMXLI na rynku zasilania gwarantowanego. Rozwiązanie od APC by Schneider Electric doceniono podczas największych targów branży IT w Polsce, przyznając mu nagrodę w trakcie gali IT Future Awards 2017.

   Dowiedz się więcej
   Default Alternative Text
  • 30 Międzynarodowe Targi Bielskie Złoty Medal ENERGETAB 2017

   13/09/2017 - Schneider Electric Energy Poland Sp. z o.o. wspólnie z PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok odebrał nagrodę za Innowacyjną technologię lokalizacji uszkodzeń i przywracania zasilania w sieciach skompensowanych oraz obniżenia wskaźników SAIDI/SAIFI.

   Dowiedz się więcej
   Default Alternative Text
  • Targi Energetab 2017 Pokaz obsługi rozdzielnicy SN w interaktywnej technologii 3D

   12/09/2017 - Dzięki innowacyjnej technologii szkoleniowej 3D uczestnicy mogą w bezpieczny sposób prowadzić testy, manewry oraz próby operacyjne. Podczas symulacji opanowują obsługę urządzeń zgodnie z wymaganymi procedurami.

   Dowiedz się więcej E-szkolenia Katalog szkoleń
   Default Alternative Text

  Schneider Electric zaprasza na Targi Energetab 2017

  12-14 września, Bielsko-Biała, sekcja Plenerowa L1 stoisko nr 1

  28/08/2017 - Naszym hasłem przewodnim tegorocznych targów w Bielsku-Białej jest architektura EcoStruxure, która pozwala czerpać realne korzyści z najnowszych rozwiązań mobilnych, chmury, czujników, analityki i cyberbezpieczeństwa.
  Więcej informacji na temat Targów ENERGETAB 2017
  Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.