Witamy na stronie firmy Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj, aby wyświetlić dostępne produkty, lub przejść na globalną stronę internetową naszej firmy, aby uzyskać o niej informacje.

Wybierz inny kraj lub region

  • Default Alternative Text

   Aktualności

  • X edycja Targów Energetics w Lublinie Nagroda Targowa w kategorii Produkt Roku Targów ENERGETICS 2017

   14/11/2017 - Podczas X edycji Targów Energetycznych Energetics 2017 w Lublinie, Schneider Electric  wspólnie z PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok odebrał prestiżową nagrodę za Innowacyjną technologię lokalizacji uszkodzeń i przywracania zasilania w sieciach skompensowanych oraz obniżenia wskaźników SAIDI/SAIFI.

   Default Alternative Text
   • IV edycja Forum Nowoczesnej Produkcji IoT, cyfryzacja, systemy informatyczne

    Warszawa, 10 listopada 2017 – Internet of Things, korzyści z cyfryzacji produkcji, wsparcie procesów biznesowych za pomocą systemów informatycznych - to tematy, które były omawiane podczas zakończonej niedawno IV edycji Forum Nowoczesnej Produkcji. Wydarzenie służyło merytorycznej dyskusji o trendach w przemyśle, nad czym debatowało grono ekspertów z największych polskich firm przemysłowych.

    Zobacz więcej
    Default Alternative Text
    • Akademia Elektryka Bezpłatne warsztaty dla praktyków

     03/11/2017 - Akademia Elektryka to cykl bezpłatnych warsztatów dla praktyków. Ich celem jest zapoznanie uczestników z aktualnymi przepisami prawnymi i normami technicznymi w zakresie instalacji elektrycznych w budynkach, jak również z zasadami doboru aparatury łączeniowej i zabezpieczającej oraz osprzętu elektroinstalacyjnego.
     Uczestnicy wykonają ćwiczenia na konkretnych produktach np. na aparaturze łączeniowej i zabezpieczającej Acti9. Zapoznają się także m.in. z osprzętem elektroinstalacyjnym serii Asfora i Sedna.

     Najbliższe terminy szkoleń:
     9 listopada – Szczecin
     23 listopada – Lublin
     30 listopada – Toruń
     12 grudnia – Rzeszów

     Rejestracja
     Default Alternative Text
     • IT Future Expo 2017 APC z nagrodą na IT Future Expo 2017

      22/09/2017 - Sprawność na poziomie 98 proc., śledzenie efektywności w różnych trybach pracy czy funkcjonowanie bez akumulatora – m.in. te właściwości wyróżniają Smart-UPS On-Line SRT8KRMXLI na rynku zasilania gwarantowanego. Rozwiązanie od APC by Schneider Electric doceniono podczas największych targów branży IT w Polsce, przyznając mu nagrodę w trakcie gali IT Future Awards 2017.

      Dowiedz się więcej
      Default Alternative Text
      • 30 Międzynarodowe Targi Bielskie Złoty Medal ENERGETAB 2017

       13/09/2017 - Schneider Electric Energy Poland Sp. z o.o. wspólnie z PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok odebrał nagrodę za Innowacyjną technologię lokalizacji uszkodzeń i przywracania zasilania w sieciach skompensowanych oraz obniżenia wskaźników SAIDI/SAIFI.

       Dowiedz się więcej
       Default Alternative Text
       • Targi Energetab 2017 Pokaz obsługi rozdzielnicy SN w interaktywnej technologii 3D

        12/09/2017 - Dzięki innowacyjnej technologii szkoleniowej 3D uczestnicy mogą w bezpieczny sposób prowadzić testy, manewry oraz próby operacyjne. Podczas symulacji opanowują obsługę urządzeń zgodnie z wymaganymi procedurami.

        Dowiedz się więcej E-szkolenia Katalog szkoleń
        Default Alternative Text

        Schneider Electric zaprasza na Targi Energetab 2017

        12-14 września, Bielsko-Biała, sekcja Plenerowa L1 stoisko nr 1

        28/08/2017 - Naszym hasłem przewodnim tegorocznych targów w Bielsku-Białej jest architektura EcoStruxure, która pozwala czerpać realne korzyści z najnowszych rozwiązań mobilnych, chmury, czujników, analityki i cyberbezpieczeństwa.
        Więcej informacji na temat Targów ENERGETAB 2017
        Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.