Poland

Witamy na stronie Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj lub przejść do strony globalnej naszej firmy.

Wybierz inny kraj lub region

 • Default Alternative Text

  Zrównoważony rozwój

Istotą naszej strategii jest zrównoważony rozwój

Naszą misją jest wspieranie przedsiębiorstw w realizacji celów gospodarki energetycznej i jednoczesnej optymalizacji wydajności operacyjnej. W naszych interakcjach z klientami, partnerami, dostawcami, pracownikami i społecznościami, w których prowadzimy działalność, na pierwszym miejscu stawiamy etykę i odpowiedzialność. Pragniemy być jako firma wartościowym uczestnikiem życia społecznego oraz odpowiedzialnym pracodawcą. W gospodarkach rozwijających się promujemy rozwiązania zapewniające niezawodne dostawy energii dla 1,1 miliarda ludzi, którzy nie mają do niej dostępu. W gospodarkach dojrzałych służymy setkom milionów ludzi żyjących w warunkach niedoboru paliwa.
 • Niedobór paliw

  W dojrzałych gospodarkach odpowiadamy na niedobory paliw, prowadząc kampanie informacyjne i uświadamiające oraz proponując innowacyjne rozwiązania społeczne.

 • Odpowiedzialność i etyka

  Schneider Electric zobowiązuje się do przestrzegania i promowania najwyższych standardów etycznych w swojej działalności biznesowej.

 • Środowisko

  Schneider Electric zobowiązuje się chronić środowisko naturalne i zdrowie.

 • Fundacja Schneider Electric Fundacja Schneider Electric działa na rzecz rozwoju ludzi i społeczności.
 • Strategia i zrównoważony rozwój Najważniejsze informacje z lat 2015–2016

  Zobacz, jak na całym świecie eliminujemy niedobór energetyczny i działamy na rzecz zwiększenia efektywności.

  Przeczytaj raport
  SD report 2016
  • W Kambodży organizujemy szkolenia z gospodarki energetycznej. W ten sposób wspieramy zrównoważony rozwój od samego początku.

   Od roku 2008, w ramach programu „Dostęp do energii”, Schneider Electric wspiera ośrodek Center Kram Ngoy (CKN) w zakresie edukacji i zawodowej integracji młodych mieszkańców Kambodży mających utrudniony start życiowy. Organizujemy także szkolenia dla samych trenerów ośrodka CKN i wspieramy rozwój przedsiębiorczości.

   Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.