Witamy na stronie Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj lub przejść do strony globalnej naszej firmy.

Wybierz inny kraj lub region

  • Life is on with Schneider Electric solutions made for all the rooms of your home

   Produkty dla Twojego domu

   Znajdź produkty i rozwiązania zaprojektowane dla Twojej przestrzeni mieszkalnej.

  Łączniki i gniazda

  Łączniki i gniazda firmy Schneider Electric oferują pełną gamę atrakcyjnych kolorów, wzorów, materiałów i wykończeń. Mieszczą się w różnych koncepcjach projektowych, będąc dopełnieniem elementów dekoracyjnych. Łączniki z podświetleniem, dzięki zainstalowanym diodom LED, umożliwiają znalezienie ich w ciemności.

  Ściemniacze

  Zastosowanie ściemniaczy zamiast tradycyjnych łączników umożliwi Ci regulację natężenia światła w każdym pomieszczeniu. Na różne okazje potrzebne jest różne oświetlenie — inne, gdy spotykasz się z przyjaciółmi i inne, gdy układasz się do snu. Poza tym warto mieć możliwość dostosowania sztucznego oświetlenia do pory dnia. Ściemniacze pozwalają stworzyć idealny nastrój w każdej sytuacji. Obniżenie intensywności oświetlenia przekłada się też na mniejsze zużycie energii, a co za tym idzie — koszty.

  Gniazda komputerowe i telefoniczne

  Gniazda komputerowe i telefoniczne zapewnią Ci komfort w każdym pomieszczeniu. Są one dostępne w każdej serii naszego osprzętu. Dzięki nim rozprowadzisz potrzebne instalacje po domu i unikniesz plątaniny kabli.

  Gniazda multimedialne

  Gniazda multimedialne zawierają gniazda antenowe i głośnikowe. Są one dedykowane do rozprowadzania np. sygnału radiowego czy telewizyjnego.

  Czujniki ruchu i obecności

  Czujniki ruchu i obecności automatycznie włączają światło, gdy ktoś pojawi się w jego pobliżu. Takie rozwiązanie ułatwia życie, a jednocześnie pomaga oszczędzać energię.

  Serie natynkowe i wodoszczelne

  Serie natynkowe i wodoszczelne doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie wymagana jest instalacja produktów o podwyższonym poziomie ochrony, gdy jest niemożliwy montaż podtynkowy.

  Zabezpieczenie, kontrola i sterowanie instalacji

  Ochrona przed porażeniem prądem, pożarem, zwarciami i przeciążeniami oraz realizacja funkcji kontrolno-sterujących w instalacjach elektrycznych.

  Szafki elektryczne i multimedialne

  Szafki do zabudowy aparatury elektrycznej w mieszkaniach i domach.

  Zasilanie gwarantowane i ochrona przeciwprzepięciowa

  Domowa sieć, komputery, systemy rozrywkowe i sprzęt do domowego biura — to wszystko kosztuje. Dlatego warto zabezpieczyć takie inwestycje, korzystając z profesjonalnych urządzeń APC by Schneider Electric do akumulatorowego podtrzymania zasilania i ochrony przed przepięciami.

  Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.