Witamy na stronie Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj lub przejść do strony globalnej naszej firmy.

Wybierz inny kraj lub region

  • Secure your home with Schneider Electric safety solutions and products

   Bezpieczny dom

   Chroń dom i swoich bliskich dzięki naszym rozwiązaniom

  Home-YP-ED-SE_03

  Pełna ochrona

  Czy zdarza Ci się zapalać światło w kuchni mokrą dłonią? Czy po prysznicu korzystasz w łazience z suszarki do włosów? Coraz więcej urządzeń elektrycznych i elektronicznych, takich jak niewielkich rozmiarów telewizory czy radia, jest montowanych w miejscach narażonych na działanie wilgoci, na przykład w łazienkach, ogrodach czy na balkonach. Dlatego należy zapewnić im ochronę przed szkodliwym działaniem wody i warunków atmosferycznych.

  Nasze gniazda wyposażone w wyłączniki różnicowo-prądowe zabezpieczają przed zwarciami do uziemienia, podczas gdy membranowe osłony Kavacha na łączniki i gniazda chronią Ciebie i Twoich bliskich przed porażeniem prądem po dotknięciu mokrymi rękoma. Poza tym wyłączniki modułowe (MCB) i wyłączniki różnicowo-prądowe zapewniają niezawodną dystrybucję zasilania elektrycznego oraz ochronę obwodów elektrycznych w całym domu.


  Home-YP-ED-SE_04

  Stałe bezpieczeństwo, nieprzerwany komfort

  Przepięcia i impulsowe skoki napięcia powodowane przez wyładowania atmosferyczne i urządzenia elektroniczne mogą uszkodzić domowe systemy audio-vdeo, a gwałtowne wyłączenia zasilania mogą niekorzystnie wpływać na ich trwałość.

  Domowe sprzęty i systemy muszą mieć zapewnione nieprzerwane, bezpieczne zasilanie. Oferowane przez nas filtry przeciwprzepięciowe zapewniają wyższą absorpcję energii, a zasilacze UPS umożliwiają nieprzerwane działanie domowych systemów alarmowych i audio-video.

  Home-YP-ED-SE_05

  Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.