Witamy na stronie Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj lub przejść do strony globalnej naszej firmy.

Wybierz inny kraj lub region

  W aranżacji wnętrza najważniejsze są detale...

  Do niedawna nie zastanawiałeś się nad wyborem łącznika lub gniazda w domowej instalacji elektrycznej. Po prostu miał być. Teraz jest inaczej - łączniki i gniazda mogą być równie niepowtarzalne jak każdy inny szczegół w Twoim domu. Zapoznaj się z ofertą osprzętu elektroinstalacyjnego firmy Schneider Electric przygotowaną specjalnie dla Ciebie. Dobierz serię osprzętu elektroinstalacyjnego pasującą do Twojego stylu.
   
  Pobierz katalog łączników i gniazd
  • Sedna Elegancja w dyskretnym stylu

   Delikatna, a jednak wyrazista. Jej łagodna forma, różnorodny asortyment oraz ciekawa paleta kolorów czynią serię Sedna doskonałą alternatywą dla tradycyjnych łączników i gniazd.

   Zobacz więcej
   Default Alternative Text
  • Asfora Elegancja każdego dnia

   Seria Asfora to pełna gama wysokiej jakości łączników i gniazd o eleganckim kształcie i szerokiej funkcjonalności. Wyróżnia się prostą formą, szerokim asortymentem oraz szybką i łatwą instalacją.

   Zobacz więcej
   Default Alternative Text
  • Merten Osobowość wnętrza...

   Szeroki zakres kolorów oraz różnorodność materiałów zapewnia wykończenie domu czy biura w sposób, który sprawi, że poczujesz się wyjątkowo. Produkty serii Merten firmy Schneider Electric spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów reprezentując najwyższą jakość i wieloletnią tradycję.

   Zobacz więcej
   Default Alternative Text
  • Unica Styl i charakter...

   Łączniki i gniazda mogą być równie niepowtarzalne jak każdy inny szczegół w Twoim domu. Dzięki nowoczesnym kształtom, szlachetnym materiałom i szerokiej gamie kolorów Unica jest właściwym wyborem, jeśli ważne są dla Ciebie detale.

   Zobacz więcej
   Default Alternative Text
  • Cedar Seria natynkowa IP44

   Seria Cedar doskonale sprawdza się wszędzie tam, gdzie wymagana jest instalacja produktów o podwyższonym stopniu ochrony IP44, np. w kuchniach, garażach, łazienkach, strychach, pomieszczeniach gospodarczych, itp.

   Zobacz więcej
   Default Alternative Text
  • Prima Seria naścienna IP20

   Seria do zastosowania we wszelkiego rodzaju pomieszczeniach, gdzie niemożliwy jest montaż podtynkowy.

   Zobacz więcej
   Default Alternative Text
  Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.