Witamy na stronie Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj lub przejść do strony globalnej naszej firmy.

Wybierz inny kraj lub region

  • Default Alternative Text
   EcoXpert

   Dla instalatora

   Szacuje się, że duże budynki stanowią jedynie około 2% liczby wszystkich obiektów budowanych na polskim rynku. Pozostałe 98% udziału stanowią małe i średnie powierzchnie.

  Automatyka budynkowa szansą na nowe zyski

  Dotychczasowe systemy automatyki budynkowej, przygotowane dla obiektów wielkopowierzchniowych, bardzo dynamicznie dostosowywane są do zastosowania w małych i średnich budynkach. Inwestorzy poszukują rozwiązań umożliwiających optymalizację kosztów energii w takich miejscach, jak: sieci małych sklepów spożywczych i odzieżowych, małych hotelach, biurach, domach jednorodzinnych lub nawet już w mieszkaniach.
  • Dla instalatora

   Powstaje rynek potrzeb, który staje się potencjalnym nowym miejscem zysku. Jest to ogromna szansa dla firm instalatorskich, które już teraz szukają nowych możliwości i kierunków rozwoju firmy. Obecnie, na rynku wśród rozwiązań systemów zarządzania przeznaczonych dla budynków o mniejszych powierzchniach, możemy wymienić m.in. technologię opartą o protokół KNX oraz instalacje bazujące na rozwiązaniu SmartStruxure Lite. Jego zastosowanie daje oszczędności na poziomie nawet do 30% na kosztach energii, zapewnia wysoki poziom komfortu użytkownika oraz minimalizuje koszty modernizacji istniejących instalacji.

   Default Alternative Text
  • Dla instalatora

   W nabywaniu kompetencji z zakresu automatyki budynkowej może pomóc członkostwo w znanym na rynku programie partnerskim Elektroklub (www.elektroklub.pl). Jest to platforma dla elektroinstalatorów, tworzona przy udziale takich firm, jak Schneider Electric, Philips oraz NKT Cables. W ramach Elektroklubu instalatorzy mogą gromadzić punkty, które potem zamieniać na konkretne nagrody. Oddzielna pula punktów możliwa jest do zdobycia za osiągnięcia z zakresu rozwiązań automatyki budynkowej.
   Każdy instalator zainteresowany rozwiązaniami automatyki budynkowej dla małych i średnich obiektów ma możliwość uzyskać aż 4 000 punktów!
   Każdy punkt to 1 zł!

   Default Alternative Text

   Elektroklub

   PROGRAM PARTNERSKI
   Dołącz do naszego klubu

   Baza wiedzy