Witamy na stronie Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj lub przejść do strony globalnej naszej firmy.

Wybierz inny kraj lub region

  • Default Alternative Text
   EcoXpert

   Inteligentny budynek - Przykłady wdrożeń

  Inteligentny budynek - Możliwe korzyści:

  Certyfikowane firmy – EcoXperci Schneider Electric – opracowują rozwiązanie, mające na celu obniżenie kosztów zużycia energii w małych i średnich obiektach – inteligentnych budynkach. W swoich działaniach EcoXperci bazują na rozwiązaniach systemu KNX, SmartStruxure Lite, SmartlInk i elementach rozdziału energii.

  Zastosowanie wymienionych rozwiązań pozwala na osiągnięcie w inteligentnym budynku:

  - Realne oszczędności w oświetleniu i ogrzewaniu w inteligentnym budynku – po modernizacji obiektu i zastosowaniu np. rozwiązania SmartStruxure Lite średnia oszczędność może wynieść około 30% w oświetleniu oraz nawet około 40% w ogrzewaniu,

  - Integrację z istniejącymi systemami w obiekcie – od prostego sterowania do centralnego systemu zarządzania inteligentnym budynkiem,

  - Zapewnienie administratorom/użytkownikom końcowym takiego inteligentnego budynku możliwości monitorowania i optymalizacji zużycia energii w obiekcie.

  Poniżej możecie Państwo zapoznać się bliżej z naszymi przykładami zastosowania rozwiązań w różnego typu obiektach. Inteligentny budynek to nie tylko dom czy mieszkanie – to także sklepy, restauracje, hotele, pensjonaty i biura.

  Liczymy, że uda nam się Państwa zainspirować.

  WYBIERZ RODZAJ INTELIGENTNEGO BUDYNKU