Witamy na stronie Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj lub przejść do strony globalnej naszej firmy.

Wybierz inny kraj lub region

  • Default Alternative Text

   EFEKTYWNOŚĆ pośrodku pustyni

   Najbardziej ekologiczny i efektywny energetycznie hotel w sieci Hilton wymaga śmiałych rozwiązań. Rozwiązanie Schneider EcoStruxure™ Building sprawiło, że hotel Hilton Garden Inn Dubai Mall of the Emirates zwiększył EFEKTYWNOŚĆ energetyczną o 44%, nie obniżając przy tym komfortu gości.

   Obejrzyj teraz
  • Default Alternative Text

   Hotele — luksus i EFEKTYWNOŚĆ

   Ograniczenie zużycia energii przy jednoczesnym zaspokojeniu rosnącego zapotrzebowania na hotele w Chinach to śmiała wizja. Sieć Marriott łączy luksus i EFEKTYWNOŚĆ dzięki rozwiązaniu Schneider EcoStruxure™ Building, zapewniając gościom obsługę na światowym poziomie i zmniejszając zużycie energii o 10–15%.

   Obejrzyj teraz
  • Default Alternative Text

   Efektywne i inteligentne budynki

   Rosnąca liczba ludności obszarów miejskich i coraz większe zużycie energii elektrycznej sprawiają, że wdrożenie innowacji w budynkach jeszcze nigdy nie było aż tak ważne. Zapoznaj się z opracowanym przez nas materiałem, aby dowiedzieć się, jak Schneider Electric wykorzystuje przełomowe technologie, tworząc budynki na miarę przyszłości.

   Dowiedz się więcej
  • Default Alternative Text

   Systemy dla inteligentnych budynków

   Inteligentne budynki już istnieją. Nadszedł ich czas. Odkryj rozwiązania EcoStruxure Building do automatyzacji i zarządzania, które poprawią wydajność energetyczną budynków, uczynią je przyjaznymi dla środowiska i miłymi dla lokatorów.

   Rozwiązania dla dużych budynkówRozwiązania dla małych i średnich budynków

   EcoStruxure™ Building

   Od projektu po integrację i oddanie do użytku: rozwiązanie EcoStruxure™ Building to najlepsza w tej klasie wydajność inżynieryjna budynku. W połączeniu z naszymi zasobami i usługami, zapewniamy efektywność w całym cyklu życia budynku, jak również komfort dla użytkowników obiektu.
   Tekst domyślny
   • Efektywne i inteligentne budynki

    Rosnąca liczba ludności obszarów miejskich i coraz większe zużycie energii elektrycznej sprawiają, że wdrożenie innowacji w budynkach jeszcze nigdy nie było aż tak ważne. Poznaj naszą interaktywną relację, aby zobaczyć jak firma Schneider Electric wykorzystuje technologię przebiciową w budynkach przyszłości.

    Dowiedz się więcej
    Aerial view of a smart city at night, smart buildings.
   • Pięć prognoz dla świata IoT: od czujników po rozwiązania biznesowe

    Zdobądź cenną wiedzę fachowców z całego świata. Skorzystaj z raportu dostępnego tylko u nas, aby zobaczyć, jak przyszłość urządzeń IoT wpłynie na działalność Twojej firmy.

    Pobierz raport
    Tekst domyślny
    • Tekst domyślny
     System zarządzania budynkiem Inteligentne budynki już istnieją. Nadszedł ich czas. Poznaj innowacje w dziedzinie automatyki budynków i systemów zarządzania, które sprawią, że każdy budynek — niezależnie od wielkości — będzie bardziej efektywny energetycznie oraz przyjazny dla środowiska i swoich użytkowników. > Więcej informacji
    • Tekst domyślny
     Hotele Innowacyjne rozwiązania pozwalające obniżyć koszty i zyskać trwałą wartość w obrębie wszystkich aspektów prowadzenia hotelu, od sal konferencyjnych po pokoje gościnne i nie tylko. Prawdziwe innowacje na każdym poziomie. > Więcej informacji
    • Tekst domyślny
     Służba zdrowia Bezpieczeństwo, niezawodność, komfort i lepsza sytuacja finansowa szpitala — dzięki innowacjom zaczynającym się na stopniu izby przyjęć, a kończącym na biurze zarządu. Bo z innowacjami na każdym poziomie możesz więcej. > Więcej informacji
    • Tekst domyślny
     Internet rzeczy a budynki Innowacyjne rozwiązania sprzyjające środowisku zapewniającemu użytkownikom budynku komfort, bezpieczeństwo i łączność. > Więcej informacji

    Ochrona przed cyberzagrożeniami dla systemów zarządzania budynkami

    Zagrożenie cyberatakami jest coraz większe, dlatego musimy poświęcać większą uwagę integralności systemów zarządzania budynkami. Ta dokumentacja opisuje istniejące zagrożenia i oferuje zalecenia w zakresie wdrażania metodologii „kompleksowej obrony” dla systemów zarządzania budynkami. Plik dostępny w języku angielskim.
    Pobierz dokumentację

    Keeping up with the Evolution of Smart Buildings

    Advances in technology and the proliferation of connected devices and sensors are driving a new era of smart buildings and their management.
    Download the Infographic
    Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.