• Default Alternative Text

  Najbardziej EKOLOGICZNE biuro na świecie

  Jak zbudować PRZYJAZNE DLA ŚRODOWISKA biuro, które generuje więcej energii, niż pochłania? To spore wyzwanie. Firma Deloitte używa urządzeń IoT w połączeniu z rozwiązaniem Schneider EcoStruxure™ Building, aby zapewnić wygodę i efektywność energetyczną.

  Obejrzyj
 • Default Alternative Text

  Efektywne i inteligentne budynki

  Rosnąca liczba ludności obszarów miejskich i coraz większe zużycie energii elektrycznej sprawiają, że wdrożenie innowacji w budynkach jeszcze nigdy nie było aż tak ważne. Zapoznaj się z opracowanym przez nas materiałem, aby dowiedzieć się, jak Schneider Electric wykorzystuje przełomowe technologie, tworząc budynki na miarę przyszłości.

  Dowiedz się więcej
 • Default Alternative Text

  Systemy dla inteligentnych budynków

  Inteligentne budynki już istnieją. Nadszedł ich czas. Odkryj rozwiązania EcoStruxure Building do automatyzacji i zarządzania, które poprawią wydajność energetyczną budynków, uczynią je przyjaznymi dla środowiska i miłymi dla lokatorów.

  Rozwiązania dla dużych budynkówRozwiązania dla małych i średnich budynków

  EcoStruxure™ Building

  Od projektu po integrację i oddanie do użytku: rozwiązanie EcoStruxure™ Building to najlepsza w tej klasie wydajność inżynieryjna budynku. W połączeniu z naszymi zasobami i usługami, zapewniamy efektywność w całym cyklu życia budynku, jak również komfort dla użytkowników obiektu.
  Tekst domyślny
  • Efektywne i inteligentne budynki

   Rosnąca liczba ludności obszarów miejskich i coraz większe zużycie energii elektrycznej sprawiają, że wdrożenie innowacji w budynkach jeszcze nigdy nie było aż tak ważne. Poznaj naszą interaktywną relację, aby zobaczyć jak firma Schneider Electric wykorzystuje technologię przebiciową w budynkach przyszłości.

   Dowiedz się więcej
   Aerial view of a smart city at night, smart buildings.
  • Pięć prognoz dla świata IoT: od czujników po rozwiązania biznesowe

   Zdobądź cenną wiedzę fachowców z całego świata. Skorzystaj z raportu dostępnego tylko u nas, aby zobaczyć, jak przyszłość urządzeń IoT wpłynie na działalność Twojej firmy.

   Pobierz raport
   Tekst domyślny
   • Tekst domyślny
    System zarządzania budynkiem Inteligentne budynki już istnieją. Nadszedł ich czas. Poznaj innowacje w dziedzinie automatyki budynków i systemów zarządzania, które sprawią, że każdy budynek — niezależnie od wielkości — będzie bardziej efektywny energetycznie oraz przyjazny dla środowiska i swoich użytkowników. > Więcej informacji
   • Tekst domyślny
    Hotele Innowacyjne rozwiązania pozwalające obniżyć koszty i zyskać trwałą wartość w obrębie wszystkich aspektów prowadzenia hotelu, od sal konferencyjnych po pokoje gościnne i nie tylko. Prawdziwe innowacje na każdym poziomie. > Więcej informacji
   • Tekst domyślny
    Służba zdrowia Bezpieczeństwo, niezawodność, komfort i lepsza sytuacja finansowa szpitala — dzięki innowacjom zaczynającym się na stopniu izby przyjęć, a kończącym na biurze zarządu. Bo z innowacjami na każdym poziomie możesz więcej. > Więcej informacji
   • Tekst domyślny
    Internet rzeczy a budynki Innowacyjne rozwiązania sprzyjające środowisku zapewniającemu użytkownikom budynku komfort, bezpieczeństwo i łączność. > Więcej informacji

   Ochrona przed cyberzagrożeniami dla systemów zarządzania budynkami

   Zagrożenie cyberatakami jest coraz większe, dlatego musimy poświęcać większą uwagę integralności systemów zarządzania budynkami. Ta dokumentacja opisuje istniejące zagrożenia i oferuje zalecenia w zakresie wdrażania metodologii „kompleksowej obrony” dla systemów zarządzania budynkami. Plik dostępny w języku angielskim.
   Pobierz dokumentację

   Keeping up with the Evolution of Smart Buildings

   Advances in technology and the proliferation of connected devices and sensors are driving a new era of smart buildings and their management.
   Download the Infographic
   Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.