Witamy na stronie Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj lub przejść do strony globalnej naszej firmy.

Wybierz inny kraj lub region

  • Default Alternative Text

   Magia kinematografii CYFROWEJ

   Praca nad najwyższej klasy efektami specjalnymi poza Hollywood to ogromne wyzwanie. Firma Schneider zbudowała w okresie poniżej 5 miesięcy stworzone pod wymiar centrum danych dla przedsiębiorstwa Animal Logic, które z pomocą rozwiązania EcoStruxure™ IT tworzy magiczne efekty w CYFROWYM kinie.

   Obejrzyj
  • Default Alternative Text

   DOSTĘP DO EDUKACJI niezależnie od pogody

   Zapewnianie DOSTĘPU DO EDUKACJI na światowym poziomie dla 4000 uczniów niezależnie od warunków pogodowych to ambitny cel. Rozwiązanie Schneider EcoStruxure™ IT umożliwiło zwiększenie w dostępu do edukacji w okręgu szkolnym Bainbridge Island, co oznacza, że uczniowie mogą uczestniczyć w zajęciach niezależnie od pogody.

   Obejrzyj teraz

   EcoStruxure™ IT

   W środowisku sieciowym ważniejsze jest niż kiedykolwiek wcześniej, aby chronić ważne informacje i dane. Infrastruktura fizyczna centrum danych musi być na tyle elastyczna, aby sprostać zapotrzebowaniu na urządzenia IoT i dalszy rozwój, zarówno w chmurze jak i na krańcach sieci, bez ustępstw w kwestii dostępności i wydajności operacyjnej.
   Tekst domyślny
   • Centra przetwarzania danych Niezawodność na obrzeżach sieci

    Przedsiębiorstwa coraz częściej korzystają z infrastruktury chmurowej. Dowiedz się, jaki poziom nadmiarowości fizycznej infrastruktury IT jest Ci potrzebny.

    • Tekst domyślny
     Operatorzy chmury i dostawcy usług Choć kolejne technologie cyfrowe są wdrażane coraz szybciej i na coraz większą skalę, dzięki naszym rozwiązaniom dostawcy usług kolokacji i usług chmurowych oraz telekomunikacyjnych odważnie patrzą w przyszłość. Więcej informacji
    • Kasjer w oddziale banku
     Bankowość i finanse Pomagamy sektorowi bankowemu w zakresie zrównoważonego rozwoju, zarządzania ryzykiem operacyjnym i skutecznej transformacji cyfrowej. Więcej informacji

    Dlaczego obliczenia w chmurze każą nam przemyśleć kwestie niezawodności sieci na jej obrzeżach

    Przedsiębiorstwa coraz częściej korzystają z infrastruktury chmurowej. Większa zależność od aplikacji w chmurze sprawia, że firmy muszą przemyśleć kwestię nadmiaru infrastruktury sprzętowej na miejscu (zasilanie, chłodzenie, sieć), tj. „na krawędzi sieci”.
    Pobierz dokumentację

    Historie sukcesów EcoStruxure™

    Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.