• Default Alternative Text

  Magia kinematografii CYFROWEJ

  Praca nad najwyższej klasy efektami specjalnymi poza Hollywood to ogromne wyzwanie. Firma Schneider zbudowała w okresie poniżej 5 miesięcy stworzone pod wymiar centrum danych dla przedsiębiorstwa Animal Logic, które z pomocą rozwiązania EcoStruxure™ IT tworzy magiczne efekty w CYFROWYM kinie.

  Obejrzyj

EcoStruxure™ IT

W środowisku sieciowym ważniejsze jest niż kiedykolwiek wcześniej, aby chronić ważne informacje i dane. Infrastruktura fizyczna centrum danych musi być na tyle elastyczna, aby sprostać zapotrzebowaniu na urządzenia IoT i dalszy rozwój, zarówno w chmurze jak i na krańcach sieci, bez ustępstw w kwestii dostępności i wydajności operacyjnej.
Tekst domyślny
 • Centra przetwarzania danych Niezawodność na obrzeżach sieci

  Przedsiębiorstwa coraz częściej korzystają z infrastruktury chmurowej. Dowiedz się, jaki poziom nadmiarowości fizycznej infrastruktury IT jest Ci potrzebny.

  • Tekst domyślny
   Operatorzy chmury i dostawcy usług Choć kolejne technologie cyfrowe są wdrażane coraz szybciej i na coraz większą skalę, dzięki naszym rozwiązaniom dostawcy usług kolokacji i usług chmurowych oraz telekomunikacyjnych odważnie patrzą w przyszłość. Więcej informacji
  • Kasjer w oddziale banku
   Bankowość i finanse Pomagamy sektorowi bankowemu w zakresie zrównoważonego rozwoju, zarządzania ryzykiem operacyjnym i skutecznej transformacji cyfrowej. Więcej informacji

  Dlaczego obliczenia w chmurze każą nam przemyśleć kwestie niezawodności sieci na jej obrzeżach

  Przedsiębiorstwa coraz częściej korzystają z infrastruktury chmurowej. Większa zależność od aplikacji w chmurze sprawia, że firmy muszą przemyśleć kwestię nadmiaru infrastruktury sprzętowej na miejscu (zasilanie, chłodzenie, sieć), tj. „na krawędzi sieci”.
  Pobierz dokumentację

  Historie sukcesów EcoStruxure™

  Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.