Witamy na stronie Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj lub przejść do strony globalnej naszej firmy.

Wybierz inny kraj lub region

  • Default Alternative Text

   Niezawodność przechowywania danych w erze CYFROWEJ

   Dane zabezpieczone w chmurze w ramach jednego z największych centrum danych to śmiała idea. Dzięki rozwiązaniu IT EcoStruxure™ firmy Schneider centrum danych Telefónica Alcalá może świadczyć niezawodne usługi i dotrzymywać kroku swoim klientom w ich coraz bardziej CYFROWYM życiu, osiągając rewelacyjny wynik 14 kW na szafę serwerową.

   Obejrzyj teraz
  • Default Alternative Text

   DOSTĘP DO EDUKACJI niezależnie od pogody

   Zapewnianie DOSTĘPU DO EDUKACJI na światowym poziomie dla 4000 uczniów niezależnie od warunków pogodowych to ambitny cel. Rozwiązanie Schneider EcoStruxure™ IT umożliwiło zwiększenie dostępu do edukacji w okręgu szkolnym Bainbridge Island, co oznacza, że uczniowie mogą uczestniczyć w zajęciach niezależnie od pogody.

   Obejrzyj film

   EcoStruxure™ IT

   W środowisku sieciowym ważniejsze jest niż kiedykolwiek wcześniej, aby chronić ważne informacje i dane. Infrastruktura fizyczna centrum danych musi być na tyle elastyczna, aby sprostać zapotrzebowaniu na urządzenia IoT i dalszy rozwój, zarówno w chmurze jak i na krańcach sieci, bez ustępstw w kwestii dostępności i wydajności operacyjnej.
   Tekst domyślny

   Odkryj EcoStruxure dla centrum danych

   Dowiedz się, jak przekształcając dane z połączonych urządzeń w użyteczne informacje Twoje centrum danych może stać się bardziej elastyczne, efektywne i wydajne. Przejdź do seminarium

   Fakty o rozwiązaniu EcoStruxure dla centrów danych

   • 30% wzrost wykorzystania infrastruktury
   • 30% zmniejszenie liczby fałszywych alarmów
   • 60% szybsze wdrożenie
   Tekst domyślny
   • Centra danych i systemy sieciowe

    Nasza firma jest czołowym dostawcą rozwiązań dla infrastruktury całego centrum przetwarzania danych znajdujących zastosowanie na wszystkich etapach jego eksploatacji.

    Więcej informacji
    Two men looking at laptop computer in a network data center, energy management software, energy efficiency.
   • Tekst domyślny
    Operatorzy chmury i dostawcy usług Choć kolejne technologie cyfrowe są wdrażane coraz szybciej i na coraz większą skalę, dzięki naszym rozwiązaniom dostawcy usług kolokacji i usług chmurowych oraz telekomunikacyjnych odważnie patrzą w przyszłość. Więcej informacji
   • Kasjer w oddziale banku
    Bankowość i finanse Pomagamy sektorowi bankowemu w zakresie zrównoważonego rozwoju, zarządzania ryzykiem operacyjnym i skutecznej transformacji cyfrowej. Więcej informacji

   Wdrożenia u naszych klientów — EcoStruxure™ dla IT

   • Animal Logic

    Przejdź za kulisy, aby dowiedzieć się, w jaki sposób nasze szybko wdrażane, modularne centra danych pomaga studiu animacji i efektów wizualnych stojącemu za takimi produkcjami jak LEGO® PRZYGODA, Matrix czy Wielki Gatsby.

   • Okręg szkół Bainbridge Island

    Rozwiązania IT EcoStruxure™ zapewniają nieprzerwaną edukację w warunkach idealnych do nauki. Utrzymywanie ciągłej pracy szkoły z widocznością całej sieci w czasie rzeczywistym.

   • Telefónica

    Dzięki rozwiązaniu IT EcoStruxure™ centrum danych Telefónica Alcalá osiąga rewelacyjny wynik 14 kW na szafę serwerową, co przekłada się na niezawodność usług. Dowiedz się, w jaki sposób firma Telefónica zwiększyła swoje możliwości i oszczędność kosztów.

   • Internap

    Dostawca usług kolokacji, Internap, wyznacza tempo łącząc nasze modułowe i rozszerzalne produkty, zapewniających rozwój niezawodnych nowoczesnych usług obliczania dzięki dedykowanemu rozwiązaniu z zakresu infrastruktury centrum danych.

   • Harmonogram konferencji Innovation Summit na całym świecie

    Odkryj nasze konferencje Innovation Summit, i dowiedz się, jak rozwijać firmę w dynamicznie zmieniającym się świecie. Dołącz do nas na kolejnej konferencji Innovation Summit w Paryżu, w dniach 5-6 kwietnia, na której będziemy omawiać wspieranie gospodarki cyfrowej.

    Dołącz do cyfrowej rewolucji!
    Default Alternative Text
   Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.