Witamy na stronie Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj lub przejść do strony globalnej naszej firmy.

Wybierz inny kraj lub region

  • Default Alternative Text

   Rok 2050: PRZYSZŁOŚĆ bez węgla

   Realizacja założeń dotyczących gospodarki, która nie będzie oparta na węglu, to ambitny cel. Zwłaszcza, że dostarczanie ekologicznej energii milionom ludzi wymaga modernizacji starzejącej się sieci energetycznej. Firma Enel korzysta z rozwiązania Schneider EcoStruxure™ Grid, aby zrealizować te założenia.

   Obejrzyj teraz
  • Default Alternative Text

   NIEZAWODNOŚĆ nawet w trakcie burz

   Zapewnienie dopływu prądu do 1,5 mld mieszkań nawet podczas największych burz to śmiała idea. Firma SA Power Networks używa rozwiązania Schneider EcoStruxure™ Grid do NIEZAWODNEGO monitorowania i kontrolowania ogromnej sieci energetycznej dla mieszkańców Australii Południowej, którzy mogą czuć się bezpieczni nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych.

   Obejrzyj film Czytaj dalej

   EcoStruxure™ Grid

   Od płynności produkcji lokalnej i integracji na obrzeżach sieci po zapewnienie równowagi pomiędzy popytem a podażą, rozwiązanie EcoStruxure™ Grid zwiększa wydajność i niezawodność zrównoważonych sieci.
   Tekst domyślny

   Niczym nieskrępowane możliwości sieci cyfrowych

   Modernizacja i cyfryzacja sieci to szansa na rozwój dla zakładów energetycznych. Powoduje wzrost niezawodności, zwiększa trwałość, poprawia wydajność i bezpieczeństwo oraz usprawnia działanie. Czytaj wpis na blogu

   Fakty i trendy dotyczące energii

   • 75 miliardów urządzeń podłączonych do IoT do 2025 r.
   • 58% wzrost światowego zapotrzebowania na energię do 2040 r.
   • 72% spadek ceny energii słonecznej od 2009 r.
   Tekst domyślny
   • Nowy wymiar energetyki W nowym świecie energetyki obowiązuje dekarbonizacja, decentralizacja i digitalizacja. Dlatego dostawcy prądu muszą przejść ewolucję.
   • Przyszłość energetyki nadeszła już dziś Digitalizacja, decentralizacja i dekarbonizacja kształtują na nowo sposób generowania, transportu, dystrybucji i zużywania energii elektrycznej. Więcej na ten temat w wywiadzie dla agencji Bloomberg z naszym dyrektorem ds.strategii, Emmanuelem Lagarrigue’m; „Szczyt przyszłości energii”.
   • Wykorzystywanie potencjału inteligentnych sieci
    Rozwiązania EcoStruxure dla zakładów energetycznych Inteligentne zakłady energetyczne muszą rozwijać się w kierunku wdrażania inteligentnych sieci, nowych modeli biznesowych i nowych usług dla klientów — wykraczających poza prostą sprzedaż energii. Odkryj, jak to możliwe
   • Moc cieplna, linie energetyczne i piękny zachód słońca
    Podstacja cyfrowa Nasze nowe rozwiązanie łączą interoperacyjność, bezpieczeństwo cyfrowe i łączność, wykorzystując technologię IoT do ułatwiania codziennego życia i zbierania w czasie rzeczywistym informacji z terenu na poziomie przedsiębiorstw w celu zarządzania aktywami. Uzyskaj więcej informacji

   Poznaj historie klientów rozwiązania EcoStruxure™ Grid

   • Harmonogram konferencji Innovation Summit na całym świecie

    Odkryj nasze konferencje Innovation Summit, i dowiedz się, jak rozwijać firmę w dynamicznie zmieniającym się świecie. Dołącz do nas na kolejnej konferencji Innovation Summit w Paryżu, w dniach 5-6 kwietnia, na której będziemy omawiać wspieranie gospodarki cyfrowej.

    Dołącz do cyfrowej rewolucji!
    Default Alternative Text
   Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.