• Default Alternative Text

  Rok 2050: PRZYSZŁOŚĆ bez węgla

  Realizacja założeń dotyczących gospodarki, która nie będzie oparta na węglu, to ambitny cel. Zwłaszcza że dostarczanie ekologicznej energii milionom ludzi wymaga modernizacji starzejącej się sieci energetycznej. Firma Enel korzysta z rozwiązania Schneider EcoStruxure™ Grid, aby zrealizować te założenia.

  Obejrzyj
 • Default Alternative Text

  Nowy wymiar energetyki

  Nowe megatrendy w branży energetycznej całkowicie odmieniają dotychczasowe systemy zasilania na całym świecie. Dowiedz się w jaki sposób firma Schneider Electric wykorzystuje te trendy do tworzenia innowacyjnych, połączonych technologii w świecie nowej energetyki.

  Dowiedz się więcej
 • Default Alternative Text

  Cyfrowa transformacja dla zakładów energrtycznych

  Cyfrowe transformacje sieciowe dla zoptymalizowania efektywności i maksymalizacji zasobów

  Więcej informacji

  EcoStruxure™ Grid

  Od płynności produkcji lokalnej i integracji na obrzeżach sieci po zapewnienie równowagi pomiędzy popytem a podażą, rozwiązanie EcoStruxure™ Grid zwiększa wydajność i niezawodność zrównoważonych sieci.
  Tekst domyślny
  • Budowanie nowego świata energetyki

   W nowym świecie energetyki obowiązuje dekarbonizacja, decentralizacja i digitalizacja. Dlatego dostawcy prądu muszą przejść ewolucję.

  • W obliczu zmian

   Zakłady energetyczne zmagają się z różnymi wyzwaniami, od mnożenia się małych i średnich generatorów prądu po niepewność w zakresie przepisów czy skomplikowaną sytuację na rynku dla dużych graczy. Odkryj co jest powodem największych zmian i jak możemy sobie z nimi radzić.

   Czytaj dalej
   Default Alternative Text
   • Tekst domyślny
    Zasilanie i sieci energetyczne Wydłuż czas pracy i wydajność systemów za sprawą innowacyjnych rozwiązań w zakresie zarządzania energią. Odkryj, jak to możliwe
   • Tekst domyślny
    Zakłady energetyczne Nowoczesny zakład energetyczny to zakład inteligentny. Nasze innowacyjne rozwiązania dla zakładów energetycznych pomagają pokonać bieżące trudności i zaspokoić potrzeby klientów zarówno dzisiaj, jak i w przyszłości. Więcej informacji
   • Tekst domyślny
    Inteligentne miasta Przyszłość należy do inteligentnych miast oplecionych siecią połączeń. Nasze rozwiązania ds. zarządzania infrastrukturą i energetyką umożliwiają rozwój ekologicznych i inteligentnych centrów miast. Więcej informacji

   Jak stać się inteligentnym dostawcą energii

   Korzystanie z wydajnych, inteligentnych sieci, odejście od węglowych źródeł energii i świadczenie nowych usług klientom z sektora energetyki.
   Dowiedz się więcej

   Jak stworzyć i zadbać o model inteligentnej sieci

   1/1/0001

   energy management consultant with hard hat in front of window and power station

   Zakłady energetyczne na całym świecie muszą zmierzyć się z wyzwaniami stawianymi przez inteligentną sieć, które mogą w dużym stopniu wpłynąć na sposób dostarczania przez nich niezawodnej, bezpiecznej i efektywnej energii elektrycznej. Działający w czasie rzeczywistym model infrastruktury rozdziału energii to niezbędny komponent, który pozwala skutecznie realizować strategie bazujące na inteligentnej sieci.

   Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.