Witamy na stronie Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj lub przejść do strony globalnej naszej firmy.

Wybierz inny kraj lub region

  • Default Alternative Text

   6.7 mln ton stali rocznie, 24 h na dobę

   Huta, która nigdy nie przerywa pracy? To dopiero wyzwanie. Firma ArcelorMittal poprawia jakość stopów stalowych przy jednoczesnym ograniczaniu niekorzystnego wpływu na środowisko, korzystając z rozwiązania Schneider EcoStruxure™ Plant działającego 24 godziny na dobę.

   Obejrzyj
  • Default Alternative Text

   Urządzenia Przemysłowego Internetu Rzeczy (IIoT)

   Urządzenia IIoT stanowią ogromny potencjał dla branży przemysłowej. Nasza technologia sprawia, że systemy pracy i produkcji przemysłowej są bardziej bezpieczne, niezawodne, rentowne i ekologiczne.

   Poznaj szczegóły

   EcoStruxure™ Plant & Machine

   Obecna epoka automatyki przemysłowej jest wyjątkowo ekscytująca, gdyż urządzenia Przemysłowego Internetu Rzeczy (Industrial Internet of Things - IIoT) oferują niespotykane dotąd możliwości. 

   Schneider Electric jest pionierem tego trendu technologicznego, oferując nowoczesne rozwiązania, które pozwolą znacząco ulepszyć działalność firm. Innowacja na każdym poziomie to nasza obietnica dla klientów. Realizujemy ją w ramach rozwiązania EcoStruxure™ — otwartej, interoperacyjnej architektury systemu i platformy z obsługą IoT dla zakładów i maszyn.

   EcoStruxure Plant & Machine

   Tekst domyślny
   • Przyszłość automatyzacji

    Przyszłość automatyzacji pozwala tworzyć nowe modele biznesowe dla lepszej rentowności operacyjnej, większego bezpieczeństwa i zrównoważonego rozwoju. Peter Martin, wiceprezes naszego działu marketingu i innowacji w biznesie, przedstawia nową, ekscytującą wizję.

    Dowiedz się więcej o przyszłości automatyzacji
   • Twoje maszyny mogą być bardziej inteligentne. To nic trudnego.

    Nazywamy je „przemysłem 4.0” lub urządzeniami typu „Industrial Internet of Things”. Nowa rewolucja przemysłowa już nadeszła i jej motorem będą inteligentne maszyny.

    Dowiedz się więcej o inteligentnych maszynach
    Food and beverage manufacturing facility, machine control, distribution management.
    Tekst domyślny

    Zmiany to dobre okazje

    Pobierz raport 451 Research i zobacz, jak architektura EcoStruxure™ przekłada się na nowe modele biznesowe. Zarejestruj się i pobierz dokument
    Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.