Witamy na stronie Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj lub przejść do strony globalnej naszej firmy.

Wybierz inny kraj lub region

  • Default Alternative Text

   Sprzyjamy INNOWACJOM

   A dzięki rozwiązaniom EcoStruxure™ robimy to na każdym możliwym poziomie. Dowiedz się, w jaki sposób firma Schneider Electric realizuje śmiałe pomysły klientów za sprawą pakietu INNOWACYJNYCH produktów IoT, narzędzi do kontroli obrzeży sieci, aplikacji, systemów analitycznych i usług.

   Obejrzyj Zadowoleni klienci
  • Default Alternative Text

   2020: ZERO STRAT

   Zerowy poziom strat w zakładach produkcyjnych w 2020 roku to śmiała idea. Whirlpool Corporation dzięki Schneider EcoStruxure™ wykorzystuje dane i specjalistyczne wsparcie do realizacji swojej strategii zrównoważonego rozwoju.

   Obejrzyj
  • Default Alternative Text

   Rok 2050: PRZYSZŁOŚĆ bez węgla

   Realizacja założeń dotyczących gospodarki, która nie będzie oparta na węglu, to ambitny cel. Zwłaszcza że dostarczanie ekologicznej energii milionom ludzi wymaga modernizacji starzejącej się sieci energetycznej. Firma Enel korzysta z rozwiązania Schneider EcoStruxure™ Grid, aby zrealizować te założenia.

   Obejrzyj Poznaj rozwiązania EcoStruxure

   EcoStruxure™: Innovation at Every Level

   EcoStruxure to nasza otwarta, interoperacyjna architektura i platforma, oparta na Internecie Rzeczy (IoT). Zapewnia klientom szerokie korzyści w zakresie bezpieczeństwa, niezawodności, wydajności, komunikacji i zrównoważonego rozwoju. Wykorzystaliśmy najnowsze technologie w dziedzinach Internetu Rzeczy, mobilności, rozwiązań chmurowych, narzędzi analitycznych i cyberbezpieczeństwa, aby dostarczyć innowacje na każdym poziomie — od komunikujących się produktów, poprzez automatykę i sterowanie, aż po aplikacje, analitykę i usługi. EcoStruxure została wdrożona w ponad 450 000 instalacji, przy wsparciu 9000 integratorów systemów, łącząc ponad 1 miliard urządzeń.
   Default Alternative Text
   Tekst domyślny

   Odkryj EcoStruxure™

   EcoStruxure™ to otwarta architektura i platforma bazująca na Internecie Rzeczy, który pozwala skutecznie konkurować w dzisiejszym cyfrowym świecie. EcoStruxure zmienia reguły gry rynkowej. Już dziś dowiedz się, w jaki sposób Twoje przedsiębiorstwo może zyskać wartość dodaną w zakresie bezpieczeństwa, niezawodności, efektywności, zrównoważonego rozwoju i łączności. Pobierz
   Tekst domyślny
   Firma Schneider Electric przeprowadziła ankietę wśród 2500 decydentów biznesowych na całym świecie, pytając o receptę na sukces, opinię na temat przyszłości Internetu Rzeczy oraz korzyści oferowanych przez Internet Rzeczy.   • Nowy Świat Energii w 3D+E Bardziej elektryczny


    Dwukrotnie
    szybszy wzrost zapotrzebowania na energię elektryczną w porównaniu do ogólnego zapotrzebowania na energię do 2040 roku.

    Dowiedz się więcej
    Default Alternative Text
   • Efektywne i inteligentne budynki

    Obecnie istnieje większe niż kiedykolwiek zapotrzebowanie na innowacje w budynkach. Firma Schneider Electric korzysta z przełomowej technologii do projektowania budynków przeszłości.

    Dowiedz się więcej
    Aerial view of a smart city at night, smart buildings.
   • Transformacja przemysłu dzięki automatyce

    Firma Schneider Electric pomaga firmom wykorzystać potencjał Przemysłowego Internetu Rzeczy, żeby zwiększyć produktywność, udoskonalić sterowanie i dostarczyć więcej wartości dla klientów.

    Dowiedz się więcej
    Default Alternative Text
   • Nowy wymiar energii elektrycznej

    Sposób wytwarzania i konsumowania energii uległ ogromnym zmianom. Dowiedz się, w jaki sposób firma Schneider Electric korzysta z nowej technologii do transformacji systemu dystrybucji energii, zaglądając do naszego interaktywnego przewodnika.

    Poznaj nową erę urządzeń IoT
    Default Alternative Text

    Nowe możliwości dzięki aktywnemu zarządzaniu energią

    Ogranicz zużycie energii i wpływ na środowisko, aby uzyskać krótko- jak i długoterminowe oszczędności oraz przewagę nad konkurencją.
    Pobierz e-book
    Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.