• Default Alternative Text

  6.7 mln ton stali rocznie, 24 h na dobę

  Huta, która nigdy nie przerywa pracy? To dopiero wyzwanie. Firma ArcelorMittal poprawia jakość stopów stalowych przy jednoczesnym ograniczaniu niekorzystnego wpływu na środowisko, korzystając z rozwiązania Schneider EcoStruxure™ Plant działającego 24 godziny na dobę.

  Obejrzyj Poznaj rozwiązania EcoStruxure
 • Default Alternative Text

  Najbardziej EKOLOGICZNE biuro na świecie

  Jak zbudować PRZYJAZNE DLA ŚRODOWISKA biuro, które generuje więcej energii, niż pochłania? To spore wyzwanie. Firma Deloitte używa urządzeń IoT w połączeniu z rozwiązaniem Schneider EcoStruxure™ Building, aby zapewnić wygodę i efektywność energetyczną.

  Obejrzyj Poznaj rozwiązania EcoStruxure
 • Default Alternative Text

  Rok 2050: PRZYSZŁOŚĆ bez węgla

  Realizacja założeń dotyczących gospodarki, która nie będzie oparta na węglu, to ambitny cel. Zwłaszcza że dostarczanie ekologicznej energii milionom ludzi wymaga modernizacji starzejącej się sieci energetycznej. Firma Enel korzysta z rozwiązania Schneider EcoStruxure™ Grid, aby zrealizować te założenia.

  Obejrzyj Poznaj rozwiązania EcoStruxure
 • Default Alternative Text

  NIEZAWODNOŚĆ, która ratuje życie

  Budowa nowoczesnego szpitala dziecięcego wymaga śmiałych pomysłów. Szpital dla dzieci w Nemours ma awaryjne generatory prądu przywracające zasilanie w czasie poniżej 10 sekund. Rozwiązanie Schneider EcoStruxure™ Power zapewnia NIEPRZERWANY dostęp do źródła prądu.

  Obejrzyj Poznaj rozwiązania EcoStruxure
 • Default Alternative Text

  Magia kinematografii CYFROWEJ

  Praca nad najwyższej klasy efektami specjalnymi poza Hollywood to ogromne wyzwanie. Firma Schneider zbudowała w okresie poniżej 5 miesięcy stworzone pod wymiar centrum danych dla przedsiębiorstwa Animal Logic, które z pomocą rozwiązania EcoStruxure™ IT tworzy magiczne efekty w CYFROWYM kinie.

  Obejrzyj Poznaj rozwiązania EcoStruxure

  EcoStruxure™: Innovation at Every Level

  EcoStruxure to nasza otwarta, interoperacyjna architektura i platforma, oparta na Internecie Rzeczy (IoT). Zapewnia klientom szerokie korzyści w zakresie bezpieczeństwa, niezawodności, wydajności, komunikacji i zrównoważonego rozwoju. Wykorzystaliśmy najnowsze technologie w dziedzinach Internetu Rzeczy, mobilności, rozwiązań chmurowych, narzędzi analitycznych i cyberbezpieczeństwa, aby dostarczyć innowacje na każdym poziomie — od komunikujących się produktów, poprzez automatykę i sterowanie, aż po aplikacje, analitykę i usługi. EcoStruxure została wdrożona w ponad 450 000 instalacji, przy wsparciu 9000 integratorów systemów, łącząc ponad 1 miliard urządzeń.
  Default Alternative Text
  Tekst domyślny

  Odkryj EcoStruxure™

  EcoStruxure™ to otwarta architektura i platforma bazująca na Internecie Rzeczy, który pozwala skutecznie konkurować w dzisiejszym cyfrowym świecie. EcoStruxure zmienia reguły gry rynkowej. Już dziś dowiedz się, w jaki sposób Twoje przedsiębiorstwo może zyskać wartość dodaną w zakresie bezpieczeństwa, niezawodności, efektywności, zrównoważonego rozwoju i łączności. Pobierz
  Tekst domyślny
  Firma Schneider Electric przeprowadziła ankietę wśród 2500 decydentów biznesowych na całym świecie, pytając o receptę na sukces, opinię na temat przyszłości Internetu Rzeczy oraz korzyści oferowanych przez Internet Rzeczy.  • Nowy Świat Energii w 3D+E Bardziej elektryczny


   Dwukrotnie
   szybszy wzrost zapotrzebowania na energię elektryczną w porównaniu do ogólnego zapotrzebowania na energię do 2040 roku.

   Dowiedz się więcej
   Default Alternative Text
  • Efektywne i inteligentne budynki

   Obecnie istnieje większe niż kiedykolwiek zapotrzebowanie na innowację w budynkach. Firma Schneider Electric korzysta z przełomowej technologii do projektowania budynków przeszłości.

   Dowiedz się więcej
   Aerial view of a smart city at night, smart buildings.
  • Transformacja przemysłu dzięki automatyce

   Firma Schneider Electric pomaga firmom wykorzystać potencjał Przemysłowego Internetu Rzeczy, żeby zwiększyć produktywność, udoskonalić sterowanie i dostarczyć więcej wartości dla klientów.

   Dowiedz się więcej
   Default Alternative Text
  • Nowy wymiar energii elektrycznej

   Sposób wytwarzania i konsumowania energii uległ ogromnym zmianom. Dowiedz się, w jaki sposób firma Schneider Electric korzysta z nowej technologii do transformacji systemu dystrybucji energii, zaglądając do naszego interaktywnego przewodnika.

   Poznaj nową erę urządzeń IoT
   Default Alternative Text

   Nowe możliwości dzięki aktywnemu zarządzaniu energią

   Ogranicz zużycie energii i wpływ na środowisko, aby uzyskać krótko- jak i długoterminowe oszczędności oraz przewagę nad konkurencją.
   Pobierz e-book
   Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.