Witamy na stronie Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj lub przejść do strony globalnej naszej firmy.

Wybierz inny kraj lub region

  • Default Alternative Text

   Sprzyjamy INNOWACJOM

   A dzięki rozwiązaniom EcoStruxure™ robimy to na każdym możliwym poziomie. Dowiedz się, w jaki sposób firma Schneider Electric realizuje śmiałe pomysły klientów za sprawą pakietu INNOWACYJNYCH produktów IoT, narzędzi do kontroli obrzeży sieci, aplikacji, systemów analitycznych i usług.

   Obejrzyj teraz Zadowoleni klienci
  • Default Alternative Text

   2020: ZERO STRAT

   Zerowy poziom strat w zakładach produkcyjnych w 2020 roku to śmiała idea. Whirlpool Corporation dzięki Schneider EcoStruxure™ wykorzystuje dane i specjalistyczne wsparcie do realizacji swojej strategii zrównoważonego rozwoju.

   Obejrzyj film
  • Default Alternative Text

   Harmonogram konferencji Innovation Summit na całym świecie

   Gospodarka cyfrowa, śmiałe pomysły i innowacje są niezbędne do utrzymania konkurencyjności. Szczyty Innowacji Schneider Electric skupiają się na temacie przygotowania do roli leadera w tej epoce.

   Więcej informacji

   EcoStruxure™: IoT-enabled architecture and platform

   EcoStruxure to otwarta, interoperacyjna architektura i platforma typu plug-and-play firmy Schneider Electric, obsługująca IoT w domach, budynkach, centrach danych, infrastrukturach i przemysłach.

   EcoStruxure zapewnia innowacyjność na każdym poziomie, od produktów do narzędzi do kontroli obrzeży sieci, aplikacji, systemów analitycznych i usług, w 6 dziedzinach wiedzy specjalistycznej – Energia, IT, Budownictwo, Maszyny, Zakłady produkcyjne i Sieci – gwarantując wartość dodaną w obrębie bezpieczeństwa, niezawodności, skuteczności działania, trwałości i łączności z naszymi klientami.

   Wyróżnione przykłady wdrożeń u klientów

   • ArcelorMittal

    Firma ArcelorMittal poprawia jakość stopów stalowych przy jednoczesnym ograniczaniu niekorzystnego wpływu na środowisko, korzystając z rozwiązania Schneider EcoStruxure™ Plant działającego 24 godziny na dobę.

   • Hilton Garden Inn Dubai Mall of the Emirates

    Największy obiekt Hilton Garden Inn poza granicami USA to teraz jeden z najwydajniejszych i najbardziej ekologicznych hoteli Hilton na świecie.

   • SA Power Networks

    Zapewnienie dopływu prądu do 1,5 mld mieszkań nawet podczas największych burz to śmiała wizja.

   • Telefónica

    Dzięki rozwiązaniu Schneider EcoStruxure™ IT centrum danych Telefónica Alcalá osiąga rewelacyjny wynik 14 kW na szafę serwerową, co przekłada się na niezawodność usług.

   Oglądaj | IoT: Seria Zasilanie gospodarki cyfrowej

   Technologia IoT na nowo definiuje całokształt interakcji między firmami a konsumentami. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej dostępności innowacyjnych technologii, rosnących oczekiwań klientów i ogromnych ilości danych. Ma to wpływ na wszystkie branże przemysłu. Ta ekskluzywna seria CNBC sponsorowana przez firmę Schneider Electric odkrywa trendy i technologie przygotowujące podłoże dla przejścia do gospodarki cyfrowej.
   • Harmonogram konferencji Innovation Summit na całym świecie

    Odkryj nasze konferencje Innovation Summit, i dowiedz się, jak rozwijać firmę w dynamicznie zmieniającym się świecie. Dołącz do nas na kolejnej konferencji Innovation Summit w Paryżu, w dniach 5-6 kwietnia, na której będziemy omawiać wspieranie gospodarki cyfrowej.

    Dołącz do cyfrowej rewolucji!
    Default Alternative Text

   Fakty o rozwiązaniach EcoStruxure

   • 21 000 Integratorzy systemów i partnerzy w jednym ekosystemie
   • 1,5 miliona Aktywa zarządzane
   • 40+ Skomercjalizowane usługi cyfrowe
   Tekst domyślny

   Odkryj EcoStruxure™

   EcoStruxure™ to pojedynczy, otwarty system bazujący na technologii Internetu rzeczy, który pozwala skutecznie rywalizować w dzisiejszym cyfrowym świecie. Dzięki niemu to Ty rozdajesz karty. Odkryj wartość dodaną wykorzystywania Internetu rzeczy w zakresie bezpieczeństwa, niezawodności, wydajności, trwałości oraz łączności w firmie. Pobierz
   Tekst domyślny
   Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.