• Default Alternative Text

  Jak działa platforma EcoStruxure

  Podstawa zastosowań urządzeń IoT. Przekształć połączoną firmę, opierając się na naszej podstawowej platformie technologicznej.

  Obejrzyj film
 • Default Alternative Text

  Plan Nigerii i jej świetlana przyszłość

  Firmy Microsoft i Schneider Electric doprowadzają zasilanie do szkół i placówek medycznych, korzystając z ekologicznej i niezawodnej energii słonecznej.

  Obejrzyj film Więcej na ten temat
 • Default Alternative Text

  Raport biznesowy na temat Internetu rzeczy w 2020 r.

  Oto 5 prognoz dotyczących przyszłości Internetu rzeczy, które przygotowano w oparciu o opinie 2500 decydentów biznesowych z całego świata

  Dowiedz się, co mieli do powiedzenia
 • Default Alternative Text

  Inwestycje w poszerzanie wiedzy o Internecie rzeczy

  Dzięki współpracy z przedsiębiorstwem ESCP Europe uruchomiliśmy inicjatywę IoT Chair, dzięki której przyszli liderzy mogą w pełni zrozumieć dynamicznie zmieniający się krajobraz biznesowy w erze zdominowanej przez Internet rzeczy.

  Obejrzyj film

  Platforma EcoStruxure™

  Cyfrowy fundament łączący najlepsze w swojej klasie rozwiązania OT z najnowszą infrastrukturą IT, aby wykorzystać pełnię możliwości systemu pracy oraz potencjału urządzeń IoT (Internet of Things).
  • Jak działa platforma EcoStruxure

   Podstawa zastosowań urządzeń IoT. Przekształć połączoną firmę, opierając się na naszej podstawowej platformie technologicznej.

  • Potencjał chmury — usługi cyfrowe zarządzane w jednym punkcie

   Dowiedz się, jak Schneider Electric wykorzystuje platformę EcoStruxure, aby ułatwić klientom wykorzystanie pełni możliwości.

  • Uwalnianie potencjału ekosystemu Internetu rzeczy

   Fundament naszego podejścia stanowią otwarte standardy. A współpraca z branżowymi organami normalizacyjnymi — takimi jak Industrial Internet Consortium, IEEE czy Open Interconnect Consortium — oraz partnerstwo technologiczne z wiodącymi przedsiębiorstwami — Microsoft, PTC, ARM, Dell, Cisco, Intel, Hewlett-Packard Enterprise, SIGFOX, Salesforce, Kinvey czy IBM — jeszcze bardziej je umacnia.

   Poznaj rozwiązania EcoStruxure

   Jeden system IoT, który zapewni Ci konkurencyjność w dzisiejszym świecie cyfrowym. EcoStruxure to prawdziwa rewolucja. Już dziś dowiedz się, w jaki sposób Twoje przedsiębiorstwo może zyskać wartość dodaną w zakresie bezpieczeństwa, niezawodności, efektywności, zrównoważonego rozwoju i łączności.
   Pobierz
   Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.