Witamy na stronie Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj lub przejść do strony globalnej naszej firmy.

Wybierz inny kraj lub region

  • Default Alternative Text

   Przedstawiamy rozwiązanie EcoStruxure™ Power

   Rozwiązania IoT usprawniające wszystkie aspekty systemu dystrybucji prądu. Przejmij kontrolę za sprawą danych w czasie rzeczywistym i inteligentnej analizy oraz konserwacji prewencyjnej.

  • Default Alternative Text

   NIEZAWODNOŚĆ, która ratuje życie

   Budowa nowoczesnego szpitala dziecięcego wymaga śmiałych pomysłów. Szpital dla dzieci w Nemours ma awaryjne generatory prądu przywracające zasilanie w czasie poniżej 10 sekund. Rozwiązanie Schneider EcoStruxure™ Power zapewnia NIEPRZERWANY dostęp do źródła prądu.

   Obejrzyj
  • Default Alternative Text

   Nowy wymiar energii elektrycznej

   Sposób wytwarzania i konsumowania energii uległ ogromnym zmianom. Dowiedz się w jaki sposób firma Schneider Electric™ korzysta z nowej technologii do transformacji systemu dystrybucji prądu, zaglądając do naszego interaktywnego przewodnika.

   Poznaj nową erę urządzeń IoT
  • Default Alternative Text

   Zmieniamy przyszłość

   Dzięki otwartej integracji, operacjom i analizom w czasie rzeczywistym oraz zwiększonym poziomom bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni EcoStruxure Power pozwala optymalnie wykorzystać nowe możliwości cyfryzacji i urządzeń inteligentnych, co zapewnia wyższy stopień niezawodności, bezpieczeństwa, wydajności, zrównoważonego rozwoju i łączności.

   Obejrzyj film Zobacz e-book

   EcoStruxure™ Power

   EcoStruxure Power to bezpieczniejsze, niezawodniejsze i wydajniejsze rozwiązanie zasilania, które zapewnia ponadprzeciętny komfort użytkowania, jak i znaczne finansowe korzyści. Nowoczesne rozwiązanie, które poprzez wykorzystanie technologii IoT dopasowują się do konkretnych wymagań i potrzeb użytkownika, a oprócz tego gwarantują prostotę konfigurowania. Nasze cyfrowe rozwiązania z zakresu niskiego napięcia (LV) oraz średniego napięcia (MV) poprzez innowacje na każdym poziomie zapewniają rozbudowaną łączność, operacje w czasie rzeczywistym i inteligentną analitykę.
   Tekst domyślny
   • Rozdział energii przechodzi transformację

    Tradycyjny sposób zasilania firmy odchodzi w zapomnienie na rzecz cyfrowego modelu opartego na IoT – rozwiązania, które zapewnia lepszą integrację, łączność i szybszą reakcję na zdarzenia w czasie rzeczywistym.

   • Budowanie nowego świata energetyki

    W nowym świecie energetyki obowiązują trzy trendy na literę D: dekarbonizacja, decentralizacja i digitalizacja. Dlatego dostawcy prądu muszą przejść ewolucję i zapewniać innowacje.

    • Twoja sieć elektryczna wysyła Ci sygnały Rozwiązanie EcoStruxure Power pozwoli je usłyszeć. Monitorowanie dystrybucji prądu, przewidywanie zapotrzebowania, określanie problemów i sterowanie urządzeniami można wykonywać zdalnie dzięki rozwiązaniu Smart Panels. Więcej informacji
    • Tekst domyślny
     Realizuj plany wspólnie z nami. Program partnerski firmy Schneider Electric to programy, narzędzia i materiały edukacyjne, które pozwolą Ci być na bieżąco z najnowszymi trendami i wyprzedzić konkurencję. Więcej informacji
    • Tekst domyślny
     Systemy i sieci elektroenergetyczne Wydłuż czas pracy i wydajność sieci energetycznych za sprawą innowacyjnych rozwiązań do zarządzania energią. Więcej informacji
    • Tekst domyślny
     Rozwiązanie EcoStruxure dla Twojej firmy Optymalizuj zużycie energii, zadbaj o zdrowe i wydajne środowisko pracy, zmodernizuj starą infrastrukturę i połącz ją ze integrowanymi rozwiązaniami w dowolnym miejscu i czasie. Więcej informacji

    Poznaj ukrytą wydajność i oszczędzaj energię

    Zużycie energii to jeden z głównych aspektów zarządzania infrastrukturą obiektów, a budynki to główny odbiorca energii elektrycznej. Mimo to większość właścicieli i zarządców budynków nie radzi sobie z właściwym pomiarem zapotrzebowania na energię i jej zarządzaniem.
    Więcej informacji
    Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.