• Default Alternative Text

  Przedstawiamy rozwiązanie EcoStruxure™ Power

  Rozwiązania IoT usprawniające wszystkie aspekty systemu dystrybucji prądu. Przejmij kontrolę za sprawą danych w czasie rzeczywistym i inteligentnej analizy oraz konserwacji prewencyjnej.

 • Default Alternative Text

  NIEZAWODNOŚĆ, która ratuje życie

  Budowa nowoczesnego szpitala dziecięcego wymaga śmiałych pomysłów. Szpital dla dzieci w Nemours ma awaryjne generatory prądu przywracające zasilanie w czasie poniżej 10 sekund. Rozwiązanie Schneider EcoStruxure™ Power zapewnia NIEPRZERWANY dostęp do źródła prądu.

  Obejrzyj
 • Default Alternative Text

  Nowy wymiar energii elektrycznej

  Sposób wytwarzania i konsumowania energii uległ ogromnym zmianom. Dowiedz się w jaki sposób firma Schneider Electric™ korzysta z nowej technologii do transformacji systemu dystrybucji prądu, zaglądając do naszego interaktywnego przewodnika.

  Poznaj nową erę urządzeń IoT
 • Default Alternative Text

  Przyszłość dystrybucji energetycznej

  Zmieniliśmy postrzeganie dystrybucji prądu za sprawą oferty inteligentnych, połączonych rozwiązań cyfrowych LV i MV (w tym bezpiecznika Masterpact MTZ), które pozwalają rozbudować łączność oraz zapewniają pracę w czasie rzeczywistym i inteligentną analizę. Czy Twoje przedsiębiorstwo jest gotowe?

  Obejrzyj film Odkryj bezpiecznik Masterpact MTZ

  EcoStruxure™ Power

  EcoStruxure Power to bezpieczniejsze, niezawodniejsze i wydajniejsze rozwiązanie zasilania, które zapewnia ponadprzeciętny komfort użytkowania, jak i znaczne finansowe korzyści. Nowoczesne rozwiązanie, które poprzez wykorzystanie technologii IoT dopasowują się do konkretnych wymagań i potrzeb użytkownika, a oprócz tego gwarantują prostotę konfigurowania. Nasze cyfrowe rozwiązania z zakresu niskiego napięcia (LV) oraz średniego napięcia (MV) poprzez innowacje na każdym poziomie zapewniają rozbudowaną łączność, operacje w czasie rzeczywistym i inteligentną analitykę.
  Tekst domyślny
  • Budowanie nowego świata energetyki

   W nowym świecie energetyki obowiązują trzy trendy na literę D: dekarbonizacja, decentralizacja i digitalizacja. Dlatego dostawcy prądu muszą przejść ewolucję i zapewniać innowacje.

   • Twoja sieć elektryczna wysyła Ci sygnały Rozwiązanie EcoStruxure Power pozwoli je usłyszeć. Monitorowanie dystrybucji prądu, przewidywanie zapotrzebowania, określanie problemów i sterowanie urządzeniami można wykonywać zdalnie dzięki rozwiązaniu Smart Panels. Więcej informacji
   • Tekst domyślny
    Realizuj plany wspólnie z nami. Program partnerski firmy Schneider Electric to programy, narzędzia i materiały edukacyjne, które pozwolą Ci być na bieżąco z najnowszymi trendami i wyprzedzić konkurencję. Więcej informacji
   • Tekst domyślny
    Systemy i sieci elektroenergetyczne Wydłuż czas pracy i wydajność sieci energetycznych za sprawą innowacyjnych rozwiązań do zarządzania energią. Więcej informacji
   • Tekst domyślny
    Rozwiązanie EcoStruxure dla Twojej firmy Optymalizuj zużycie energii, zadbaj o zdrowe i wydajne środowisko pracy, zmodernizuj starą infrastrukturę i połącz ją ze integrowanymi rozwiązaniami w dowolnym miejscu i czasie. Więcej informacji

   Poznaj ukrytą wydajność i oszczędzaj energię

   Zużycie energii to jeden z głównych aspektów zarządzania infrastrukturą obiektów, a budynki to główny odbiorca energii elektrycznej. Mimo to większość właścicieli i zarządców budynków nie radzi sobie z właściwym pomiarem zapotrzebowania na energię i jej zarządzaniem.
   Więcej informacji
   Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.