Witamy na stronie Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj lub przejść do strony globalnej naszej firmy.

Wybierz inny kraj lub region

  • Default Alternative Text

   Przedstawiamy rozwiązanie EcoStruxure™ Power

   Rozwiązania IoT usprawniające wszystkie aspekty systemu dystrybucji energii. Przejmij kontrolę za sprawą danych w czasie rzeczywistym i inteligentnej analizy oraz konserwacji prewencyjnej.

  • Default Alternative Text

   NIEZAWODNOŚĆ, która ratuje życie

   Budowa nowoczesnego szpitala dziecięcego wymaga śmiałych pomysłów. Szpital dla dzieci w Nemours ma awaryjne generatory prądu przywracające zasilanie w czasie poniżej 10 sekund. Rozwiązanie Schneider EcoStruxure™ Power zapewnia NIEPRZERWANY dostęp do źródła prądu.

   Obejrzyj
  • Default Alternative Text

   Nowy wymiar energii elektrycznej

   Sposób wytwarzania i konsumowania energii uległ ogromnym zmianom. Dowiedz się w jaki sposób firma Schneider Electric™ korzysta z nowej technologii do transformacji systemu dystrybucji prądu, zaglądając do naszego interaktywnego przewodnika.

   Poznaj nową erę urządzeń IoT
  • Default Alternative Text

   Zmieniamy przyszłość

   Dzięki otwartej integracji, operacjom i analizom w czasie rzeczywistym oraz zwiększonym poziomom bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni EcoStruxure Power pozwala optymalnie wykorzystać nowe możliwości cyfryzacji i urządzeń inteligentnych, co zapewnia wyższy stopień niezawodności, bezpieczeństwa, wydajności, zrównoważonego rozwoju i łączności.

   Obejrzyj film Zobacz e-book

   EcoStruxure™ Power

   EcoStruxure Power zapewnia bezpieczne, wysoce dostępne i energooszczędne systemy dystrybucji prądu dla architektury niskiego i średniego napięcia. Nasze rozwiązania energetyczne z obsługą IoT usprawniają łączność, niezawodność działania w czasie rzeczywistym oraz inteligentną analizę w celu zyskania spokoju, pewności i znacznych korzyści finansowych dla firm wszystkich rozmiarów i poziomów zaawansowania.
   Tekst domyślny

   Wspieranie przyszłości cyfrowej... dzisiaj

   Niezależnie od tego czy projektujesz, budujesz, obsługujesz, czy eksploatujesz budynki lub obiekty o znaczeniu krytycznym, zapoznaj się z czterema sposobami zarządzania nowoczesnym modelem dystrybucji w naszej bezpłatnej e-broszurze. Więcej informacji

   Fakty o rozwiązaniu EcoStruxure Power

   • Do 15% zmniejszenie kosztów konserwacji
   • Do 10% zmniejszenie zużycia energii
   • Do 15% obniżenie kosztów projektu
   Tekst domyślny
   • Twoja sieć elektryczna wysyła Ci sygnały Rozwiązanie EcoStruxure Power pozwoli je usłyszeć. Monitorowanie dystrybucji prądu, przewidywanie zapotrzebowania, określanie problemów i sterowanie urządzeniami można wykonywać zdalnie dzięki rozwiązaniu Smart Panels. Dowiedz się więcej o rozwiązaniu Smart Panels
   • Tekst domyślny
    Uwolnij potencjał rozwoju swojej firmy EcoXpert to wielokrotnie nagradzany lider doskonałości w programach partnerskich, który umożliwia partnerom rozwój działalności, stając się zaufaną siłą wdrażania naszej architektury i platformy EcoStruxure™. Dowiedz się więcej na temat naszego programu partnerskiego EcoXpert
   • Tekst domyślny
    Systemy i sieci elektroenergetyczne Wydłuż czas pracy i wydajność sieci energetycznych za sprawą innowacyjnych rozwiązań do zarządzania energią. Więcej informacji
   • Tekst domyślny
    Zarządzanie zasilaniem Popraw dostępność i niezawodność, generując przy tym oszczędności operacyjne i finansowe dzięki monitorowaniu i kontroli zasilania. Więcej informacji

   Rozwiązanie EcoStruxure dla Twojej firmy

   Optymalizuj zużycie energii, zadbaj o zdrowe i wydajne środowisko pracy, zmodernizuj starą infrastrukturę i połącz ją ze integrowanymi rozwiązaniami w dowolnym miejscu i czasie
   Więcej informacji

   Wdrożenia u naszych klientów – EcoStruxure™ Power

   • Szpital Nemours Children’s Hospital

    Odkryj, w jaki sposób firma Schneider Electric pracuje za kulisami, aby zapewnić czyste, stałe źródło zasilania dla szpitala dziecięcego Nemours Children’s Hospital.

   • Port lotniczy w Genewie

    Terminowo przeprowadzona modernizacja rozdziału energii elektrycznej na całym lotnisku, od parkingu aż po halę odlotów.

   • Maison Manival

    Francuska piekarnia rzemieślnicza Maison Manival udowadnia, że zintegrowane technologie Schneider sprzyjają tradycyjnym biznesom.

   • Stadion Melbourne Cricket Ground

    Śledzenie kosztów eksploatacji stadionu mogącego pomieścić 100 000 widzów i monitorowanie oszczędności w czasie rzeczywistym.

   • Harmonogram konferencji Innovation Summit na całym świecie

    Odkryj nasze konferencje Innovation Summit, i dowiedz się, jak rozwijać firmę w dynamicznie zmieniającym się świecie. Dołącz do nas na kolejnej konferencji Innovation Summit w Paryżu, w dniach 5-6 kwietnia, na której będziemy omawiać wspieranie gospodarki cyfrowej.

    Dołącz do cyfrowej rewolucji!
    Default Alternative Text
   Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.