Poland

Witamy na stronie Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj lub przejść do strony globalnej naszej firmy.

Wybierz inny kraj lub region

 • Default Alternative Text

  Wiodące rozwiązania dla rynku przetwórstwa paliw

  Pracownik patrzący na wykres na ekranie komputera, zarządzanie energią
  Niższe marże i rosnąca niestabilność rynków sprawiają, że zwiększenie efektywności ma krytyczne znaczenie dla firm operujących na rynku przetwórstwa paliw. Takie przedsiębiorstwa, aby zoptymalizować swoją działalność, muszą wdrożyć rozwiązania do automatyzacji procesów łańcucha dostaw oraz gospodarki paliwowej, które pozwolą na usprawnienie stałych procesów.
  Tłocznia gazu 1

  Rozwiązania dla sektora przetwórstwa ropy i gazu

  Lepsza wydajność i płynny przebieg operacji.

  Dlaczego warto współpracować ze Schneider Electric?

  • ikona uścisku dłoni Bardziej racjonalne decyzje kupna i sprzedaży Oferowane przez nas innowacyjne technologie gospodarki paliwowej pozwalają zwiększyć zyski i wydajność mimo niskich cen i ciągłych wahań podaży.
  • Ikona wznoszącego się wykresu Większa wydajność Nasze wyjątkowe narzędzia do automatyzacji łańcucha dostaw przyczyniają się do zwiększenia wydajności, pomagając pracownikom w wykonywaniu złożonych, powtarzających się zadań.

  Fakty

  • ikona niebieska Ziemia z widoczną Ameryką Każdego dnia nasze rozwiązania są wykorzystywane na różnych etapach łańcucha dostaw do wyceny i fakturowania 80% wszystkich transakcji w Ameryce Północnej.
  • Niebieska ikona współpracy Oferujemy ponad 280 unikatowych produktów do wyceny wykorzystywanych w ponad 1200 terminalach w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.
  • Certyfikat Blue Schneider One Od ponad 30 lat jesteśmy najczęściej wybieranym dostawcą usług optymalizacji łańcucha dostaw dla sektora przetwórstwa ropy i gazu.
  • Domyślny tekst alternatywny Oferujemy najbardziej kompleksowe elektroniczne listy przewozowe na rynku.