Poland

Witamy na stronie Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj lub przejść do strony globalnej naszej firmy.

Wybierz inny kraj lub region

 • Two physicians reviewing big data analytics, facility management software.

  Infrastruktura i poprawa efektywności

  Większy zwrot z inwestycji dzięki poprawie efektywności

 • Budowanie pozycji lidera przez realizację wymagań normy ISO 50001

  W 26 amerykańskich zakładach Schneider Electric rozpoczęto proces certyfikacji ISO 50001, stawiając za cel zmniejszenia zużycia energii o 25%. W ciągu ostatniej dekady zrealizowano liczne projekty zwiększające efektywność energetyczną, które pozwoliły Schneider Electric obniżyć zużycie energii o 28% (a od 2004 roku do teraz o 37%) i spełnić wymagania normy ISO 50001.

  Smiling salesman in electronics store, sustainability services, digital economy.
 • Innowacyjne metody finansowania

  Władze dużego uniwersytetu z południowego zachodu USA dysponowały ograniczonym budżetem, ale nie mogły dłużej ignorować potrzeb modernizacyjnych obiektu. Umowa dot. poprawy efektywności Schneider Electric pozwoliła uczelni znaleźć kreatywne rozwiązanie tego problemu. Dzięki umowie uniwersytet stopniowo finansował niezbędne modernizacje z zagwarantowanych w dokumencie oszczędności przewidzianych na okres zwrotu z inwestycji.

  College graduate looking at college building
  Budynek mieszkalny w budowie obok żuraw wieżowy, inteligentne budynki, inteligentne miasto.

  Wyzwania

  Optymalizacja zużycia energii i zasobów pozwala ograniczać koszty, jednak dostrzeżenie takich możliwości w zakładach wcale nie jest łatwe. Szanse optymalizacji i podniesienia wydajności mogą się różnić w zależności od wyposażenia zakładu i obowiązujących procedur. Ich rozpoznanie i ustalenie dla nich priorytetów może stanowić wyzwanie, jednak oszczędzanie energii jest opłacalne.
  Inteligentny zbudowany z cegły budynek college'u jesienią.

  Infrastruktura i poprawa efektywności energetycznej

  Projekty w dziedzinie efektywności energetycznej zapewniające mierzalny i widoczny zwrot z inwestycji.

  Dlaczego warto współpracować ze Schneider Electric?

  • Domyślny tekst alternatywny Zmniejszenie zużycia energii Nasi eksperci w dziedzinie efektywności energetycznej zapewniają pomoc klientom, którzy chcą ograniczyć zużycie energii. Od prac projektowych do wdrożenia — oferujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie inwestycji.
  • Domyślny tekst alternatywny Realizacja strategii zrównoważonego rozwoju Nasi specjaliści dysponują wyjątkowymi kwalifikacjami, które wraz z szerokim zakresem usług, obejmującym m.in. pozyskiwanie energii ze źródeł odnawialnych i doradztwo w dziedzinie optymalizacji zużycia energii, zapewnią optymalne korzyści z realizacji projektów efektywności energetycznej.

  Fakty

  • Domyślny tekst alternatywny Inicjatywy dotyczące efektywności pozwalają producentom zredukować zużycie energii o 5–15%.
  • Domyślny tekst alternatywny Efektywność energetyczna to prosty sposób na oszczędne i skuteczne obniżenie kosztów w zakładzie produkcyjnym.
  • Domyślny tekst alternatywny Według szacunków zwiększenie efektywności energetycznej budynków komercyjnych i przemysłowych o 10% pozwoliłoby zaoszczędzić około 20 mld USD.
  • Domyślny tekst alternatywny 5%: o tyle zwiększyłaby efektywność energetyczną sama zmiana zachowań użytkowników.
  Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.