Witamy na stronie firmy Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj, aby wyświetlić dostępne produkty, lub przejść na globalną stronę internetową naszej firmy, aby uzyskać o niej informacje.

Wybierz inny kraj lub region

  • Default Alternative Text

   Wsparcie dot. certyfikacji i zgodności z wymogami prawnymi

   Sprawniejsze zarządzanie energią dzięki ograniczeniu jej zużycia i zmniejszeniu emisji gazów cieplarnianych.

   Default Alternative Text

   Wyzwania

   Jest wiele sposobów na stworzenie rentownego przedsiębiorstwa, które będzie realizować zasady zrównoważonego rozwoju. Wdrożenie certyfikatu ISO 50001 to logiczny, a czasami konieczny wybór, gdy organizacja dysponuje zasobami wewnętrznymi objętymi obowiązkiem certyfikacji. Należy wziąć pod uwagę kwalifikacje pracowników i zastanowić się, czy spełniają określone przez normę ISO wymagania.
   • Razem ulepszymy Twoją firmę

    Niezależnie od tego, czy chcesz, by Twoja organizacja działała w sposób zrównoważony, czy planujesz, że będzie zużywała mniej zasobów lub skuteczniej gospodarowała energią, czy też może pragniesz zrealizować wszystkie te cele — Schneider Electric to firma, które jest w stanie Ci w tym pomóc. W ramach procesu planowania strategicznego każdemu klientowi przydzielamy pojedynczy punkt kontaktu ze Schneider Electric. Określimy Twoje cele, akceptowalny poziom ryzyka, plany działań i harmonogramy wdrożenia programu.

   • Dlaczego Schneider Electric?

    • Współpracujący z innymi rozwiązaniami system zarządzania, który umożliwia zmiany na lepsze
    • Wzmocnienie wizerunku marki dbającej o środowisko i zrównoważony rozwój
    • Proaktywne zarządzanie energią, które pozwala wyprzedzić przyszłe wymogi prawne bądź rynkowe
   • Różnica, na którą zasługujesz

    Dzięki naszemu podejściu i doświadczeniu usługi Schneider Electric wspierające wdrażanie normy ISO 50001 nie mają sobie równych na rynku.
    Nasza światowa siedziba główna w Paryżu była pierwszym na świecie obiektem, który otrzymał certyfikat ISO 50001. W roku 2011 rozpoczęliśmy proces certyfikacji wszystkich naszych obiektów. Na początku 2015 roku ponad 80 obiektów posiadało certyfikat. Doświadczenie zdobyte w czasie wdrażania normy ISO 50001 w naszych zakładach ułatwia nam pomaganie klientom w realizacji ich własnych programów certyfikacji.
   Niezależnie od wieku Twoich urządzeń, mamy w ofercie odpowiedni zakres usług serwisowych zawierających konserwację, zdalną diagnostykę, części zamienne, szkolenia, modernizacje oraz doradztwo techniczne. A cała oferta jest skorelowana z 5 głównymi fazami cyklu życia posiadanej instalacji. Pracownik i kierownik w magazynie
   Udane wdrożenie normy ISO 50001 zależy od zaangażowania w realizację założeń polityki energetycznej pracowników na wszystkich szczeblach organizacji. Ciągłość procesów i spójność procedur mają krytyczne znaczenie dla realizacji programu, a nieustanne poszukiwanie i wprowadzanie ulepszeń zapewnią jego trwałość także w przyszłości.
   • Domyślny tekst alternatywny
    Strategiczne podejście do gospodarki energetycznej i zrównoważonego rozwoju sprawia, że podejmowane decyzje służą zachowaniu ciągłości operacyjnej i finansowej we wszystkich obiektach.
   • Domyślny tekst alternatywny
    Schneider Electric jako partner staje się częścią organizacji i kieruje realizacją programów w dziedzinie gospodarki energetycznej i zrównoważonego rozwoju.
   • Domyślny tekst alternatywny

    Przejrzysty program gospodarki energetycznej, który wykorzystuje mierzalne i ustandaryzowane metody, zapewniając zaangażowanie i zrozumienie pracowników i wspierając procesy ciągłego zwiększania efektywności na wszystkich poziomach organizacji.
   Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.